PDA

Zobacz pełną wersję : Konkurs Walentynkowy!



scooter29
05.01.2019, 12:46
KONKURS WALENTYNKOWY!

Wszystkich chętnych użytkowników forum niezależnie od rangi zapraszamy do wzięcia udziału w Walentynkowym Konkursie OM!


24886


Jako że Walentynki są świętem zakochanych, kojarzą się z przyjemnymi rzeczami i komedią romantyczną - tematem przewodnim konkursu jest komedia romantyczna ;)

Możecie wybrać sobie dowolny tytuł komedii romantycznej i przygotować do niego okładkę. Jeśli ktoś ma ochotę może zrobić więcej niż jeden tytuł. Ilość prac jest nieograniczona. Okładki mają być w formacie Blu-Ray.
Kapselek nie jest obowiązkowy, jednakże mamy nadzieję, że po konkursie też wgracie go do galerii razem z okładką.
Starajcie się w swoich pracach nie używać gotowych plakatów.

Konkurs trwa do 6.02.2019 r.

Komplety spakowane w rar/zip wysyłajcie na adres scooter29@onet.pl Lub do mnie na PW (http://www.okladko-maniacy.pl/member.php?u=66) - koniecznie w treści wiadomości podajcie swój nick.

7.02.2019 r. na forum pojawi się temat z głosowaniem na najlepszą okładkę, które potrwa do 13.02.2019 r.
14.02.2019 r. czyli w dzień walentynek zostanie ogłoszony zwycięzca konkursu ;)

Oczywiście chyba nie muszę podkreślać zasad fair play - czyli nie konsultujemy się z innymi użytkownikami, nie zdradzamy szczegółów prac i nie pokazujemy ich nikomu aż do czasu oficjalnego ogłoszenia wyników. Konkurs jest całkowicie anonimowy, więc nie wolno oznaczać/podpisywać swoich prac oraz zamieszczać ich na innych witrynach, aż do czasu ogłoszenia wyników.


Jest o co powalczyć, bo na zwycięzcę czeka miła nagroda filmowa!


Administracja OM zastrzega sobie prawo do zmiany zasad konkursu w przypadku, gdyby zaszła taka konieczność.
W razie pytań - kontaktujcie się ze mną przez PW (http://www.okladko-maniacy.pl/member.php?u=66)


Życzę wszystkim powodzenia i samych dobrych pomysłów! ;)



Walentynkowy Konkurs OM 2019 uważam za otwarty!

subwoofer
06.01.2019, 10:29
Postaram się coś zrobić, ale nie ukrywam będzie ciężko nie mój gatunek filmowy:-(

scooter29
06.01.2019, 14:23
Bardzo mało okładek do tego gatunku filmowego pojawia się na naszym forum i pewnie większość grafików jak nie wszyscy mają podobnie ;)
Bez wątpienia jest to wyzwanie, ale ja w Was wierzę chłopaki ;)