PDA

Zobacz pełną wersję : Wiedźmin (2019) Sezon 1



bojka123
24.12.2019, 13:51
Wiedźmin
The Witcher (rok prod. 2019)
projekt okładki: bojka123
opakowanie: Viva Elite 12,5mm


25276

roberto2005
24.12.2019, 14:04
Wielkie dzięki , świetna okładka :piwo:

szobrycki
24.12.2019, 16:10
Świetny coverek :piwo:

griszka
24.12.2019, 17:11
Serialu Jeszcze Nie Oglądałem Ale Wygląda Na To Że Oglądnę Go Szybciej a To Dzięki Tobie Bojka Świetna Okładeczka Gratulacje :piwo:

rakord
24.12.2019, 21:25
Okładka jest zarąbista. Świetna robota bojka. Niestety , jak ktoś z was myśli że serial jest fajny to się myli niestety. Zaryzykował bym stwierdzenie, że szkoda takiego talentu jak bojka to takiego gniota jakim jest ten serial. Już kiedy oglądałem wersję PL to myślałem sobie, że gorzej zrobić się ekranizacji Sapkowskiego nie da. Myliłem się. To co nam właśnie zaserwowano to już jest taka katastrofa, że polska ekranizacja przy tym wypada o wiele lepiej, co nie zmienia faktu, że nadal jest to raczej wybór między dżumą a cholerą. Jak ktoś czytał Sapkowskiego to idiotyzmy wylewające się z tego serialu nie pozwolą mu obejrzeć więcej niż 2 może 3 odcinki. Po prostu więcej się nie da, psychika nie wytrzyma. Moja wytrzymała 3 epy i to z trudnością. No i wyszła mi recenzja serialu zamiast okładki w sumie. Spoko. Okładka znakomita. Serial się nie umywa i nie zasługuje na nią kompletnie.

bojka123
24.12.2019, 21:28
Okładka jest zarąbista. Świetna robota bojka. Niestety , jak ktoś z was myśli że serial jest fajny to się myli niestety. Zaryzykował bym stwierdzenie, że szkoda takiego talentu jak bojka to takiego gniota jakim jest ten serial. Już kiedy oglądałem wersję PL to myślałem sobie, że gorzej zrobić się ekranizacji Sapkowskiego nie da. Myliłem się. To co nam właśnie zaserwowano to już jest taka katastrofa, że polska ekranizacja przy tym wypada o wiele lepiej, co nie zmienia faktu, że nadal jest to raczej wybór między dżumą a cholerą. Jak ktoś czytał Sapkowskiego to idiotyzmy wylewające się z tego serialu nie pozwolą mu obejrzeć więcej niż 2 może 3 odcinki. Po prostu więcej się nie da, psychika nie wytrzyma. Moja wytrzymała 3 epy i to z trudnością. No i wyszła mi recenzja serialu zamiast okładki w sumie. Spoko. Okładka znakomita. Serial się nie umywa i nie zasługuje na nią kompletnie.



No patrz mi sie serial podobał ale to pewnie dlatego że nie mam porównania z książkami. Oj tam drugi sezon bedzie lepszy:D No nie mów walka w 1 odcinku to majstersztyk:D zRESZTA KIJ Z KSIĄŻKAMI OGLĄDAM I SIE PODOBA TO JEST DOBRZE.

subwoofer
24.12.2019, 21:43
Okładka super, a co do serialu myślę że tragedii nie ma. Budżet pewnie nie mieli bardzo wysoki ale nie wyszło źle. I rzeczywiście scena walki w I odcinku jest rewelacyjna... a i Cavill w roli Wiedźmina prezentuje się bardzo dobrze.

Technik84
25.12.2019, 09:55
Dobra robota :piwo:

GAROT
25.12.2019, 10:32
Okładka super, fajnie oddaje mroczny klimat. Mi serial też się podobał, owszem chciałbym jakiś drobnych zmian, zwłaszcza do castingu ale ogólnie serial jest fajny no i widać w nim budżet. Wiadomo było że będzie na opowiadaniach i mi bardzo się to podobało, gdyż znam je dokładnie. Ze smokiem był fajny odcinek no i z "niespodzianką". Walki są super zrealizowane i Cahil nadaje się dobrze do tej roli, widaż jego starania. Chciałbym aby zrobili kolejne sezony na podstawie książki jak Gra o tron, jeden sezon jedna książka.

LS
01.01.2020, 13:01
Świetna okładeczka. Dzięki bojka :piwo: