PDA

Zobacz pełną wersję : Midway



GAROT
26.11.2020, 14:04
Witajcie,

Od pewnego czasu nie daje mi spokoju nieukończony projekt, który miał trafić na konkurs. Niestety nie zdążyłem z terminem a brak materiałów przez których nie mogłem zrealizować swojej pierwotnej wizji odebrał mi motywację do ukończenia okładki. Jednak chciałbym ją ukończyć i pomyślałem aby w PWT pokazać wam co na razie zrobiłem i prosić o opinię czy taki pomysł jest sensowny. Generalnie nie ukrywam że trochę inspirowałem się oryginalnymi plakatami i chciałem zrobić coś podobnego z masą postaci, statkami i walką w powietrzu.

Front oczywiście nie jest gotowy, chciałbym dodać więcej obiektów na niebie, dopieścić postacie, oraz samolot. Z samolotami miałem największy problem bo długo nie mogłem znaleźć w dobrej jakości i pod odpowiednim kątem. Ten co mam jest jedyny który mam i musi zostać, jedynie go jeszcze dopieszczę.

W wolnych chwilach będę wprowadzał aktualizacje, wszelkie sugestie mile widziane :)


25637

scooter29
26.11.2020, 18:01
Bardzo mnie cieszy, że chcesz skończyć tą okładkę, a jeszcze bardziej, że w PWT :good:

Moim zdaniem jak najbardziej koncepcja jest słuszna. Podoba mi się, że po jednej stronie są Amerykanie, a po drugiej Japończycy. Jak to na wojnie.
Front już wygląda świetnie i widać, że włożyłeś w to dużo pracy. Jeśli uda Ci się jeszcze dodać jakieś samoloty/obiekty, o których piszesz to na pewno będzie tylko lepiej.

rakord
26.11.2020, 19:36
Zajefajnie Kuba zaczyna to wyglądać. Bardzo przyjemna kolorystyka , stonowana. Postaci super rozmieszczone. Moim zdaniem to dodasz kilka detali i front generalnie masz.

szobrycki
27.11.2020, 00:14
Bardzo lubię filmy o II wojnie światowej. Kiedyś bardzo dużo czytałem książek o walkach na morzu podczas II wojny światowej, dlatego bardzo się cieszę z tej okładki. Film mi się podobał, a okładka zapowiada się super.

Matush
28.11.2020, 02:00
Ciekawie się zapowiada. Wrzuciłem jakieś materiały do galerii to zerknij, może coś się przyda.

GAROT
06.01.2021, 16:57
25675

Praktycznie ukończyłem front, jednak chciałbym prosić was o sugestie jeśli coś poprawić.

Postanowiłem dodać na brzegach wypalenia oraz ogień na samym rogu. Poprawiłem główny samolot, dodałem pomniejsze, poprawiłem światła i sporo drobnych poprawek. ponadto dodałem bombowce na samej górze frontu.

Co o tym myślicie?

scooter29
06.01.2021, 19:02
Bardzo podoba mi się cała scenka walki powietrznej na środku frontu. Super wygląda też bombowiec przed okrętem. Wypalenia na brzegach też fajne.
Wszystko jest super, a jeśli miałbym się czegoś czepiać to ogień na samym rogu mógł by być trochę mniejszy (niższy). I średnio mi się podoba to co ukazuje się pod wypaleniem, ale to wszystko pewnie kwestia gustu.

szobrycki
06.01.2021, 20:42
Dla mnie wygląda to rewelacyjnie

GAROT
06.01.2021, 21:14
Bardzo podoba mi się cała scenka walki powietrznej na środku frontu. Super wygląda też bombowiec przed okrętem. Wypalenia na brzegach też fajne.
Wszystko jest super, a jeśli miałbym się czegoś czepiać to ogień na samym rogu mógł by być trochę mniejszy (niższy). I średnio mi się podoba to co ukazuje się pod wypaleniem, ale to wszystko pewnie kwestia gustu.

Ogień mogę jeszcze zmniejszyć, nie ma problemu. Co do tej flagi to wiem że trochę kontrowersyjne, ja ją dodałem w sumie tak nagle pod koniec bo nie miałem pomysłu innego. Mogę zostawić tylko teksturę kartki.
Miałem tez pomysł aby na górze na niebie za postaciami dać flagę Japoni wtopiona na środku i na boki by te promienie z flagi szły. Ostatecznie jednak zrezygnowałem z tego.

GAROT
10.07.2021, 19:48
Witajcie po długiej przerwie :)

Chciałbym w końcu dokończyc ten projekt i dzisiaj trochę nad nim popracowałem. Lekki lifting przeszedł front i generalnie taki bym zostawił, trochę zaczynam budowac tył i wychodzi mi na obecną chwile cos takiego.

Zastanawiam się nad upchaniem jeszcze flagi japonii gdzieś w tle po lewo, albo starej gazety z drugiej wojny.

25853

25854

25855

scooter29
10.07.2021, 21:07
Cieszy mnie, że działasz dalej. Nie mam uwag. Idziesz w dobrym kierunku.
Jeśli chodzi o to co jeszcze chcesz dodać, myślę, że stara gazeta będzie lepsza niż flaga, ale jednoznacznie można to stwierdzić gdy się zobaczy, co autor miał na myśli :D

szobrycki
10.07.2021, 21:46
Również się cieszę z kontynuacji pracy nad okładką, zapowiada się zajefajnie :piwo:

subwoofer
11.07.2021, 09:41
Prezentuję się świetnie:thu_ok:

GAROT
15.07.2021, 23:15
Dokonałem sporej ilości zmian, w tym na froncie czarne teksty aktorów aby lepiej były widoczne, większe oświetlenie i jasnośc na całej okładce, postprocesing cieplejszy aby nie było tak płasko z kolorami, drobne poprawki wody.

Długo kombinowałem z grzbietem i w pewnym momencie wpadłem na pomysł z takim paskiem, co sądzicie?

Na tyle chciałem wybuchy, jeszcze tam musze dopracowac, chciałbym więcej iskier oraz na froncie chyba dodam strzały z samolotu po prawo.

25861

25862

25863


UWAGA: Przeglądarka trochę przekłamuje, w rzeczywistości nie ma takiej dużej saturacji jak na podglądzie.
Zainteresowane osoby proponuje pobrac na dysk i na windowsie zobaczyc kolory bo teraz coś za duża saturacja się pokazuje, przynajmniej u mnie w Operze :)

szobrycki
16.07.2021, 07:57
Świetnie się prezentuje :piwo:

scooter29
17.07.2021, 00:05
A wydawało się, że front jest dawno skończony :D Tak już zupełnie poważnie to w poprzedniej aktualizacji "sporo dodałeś dymu na niebie" przez co te małe samoloty mniej rzucają się w oczy, ale za to wyszła Ci naprawdę fajnie wyglądająca wielka powietrzna walka. Reasumując jeśli jeszcze chcesz dodać jakieś "strzały z samolotu" to jak najbardziej spróbuj to zrobić, ale uważaj przy tym, by nie "przeładować" frontu. Tam już dużo się dzieje.

Koncepcja z paskiem na grzbiecie słuszna. Fajnie wygląda i pasuje do całej okładki.

Do tyłu nie mam uwag. Wszystko, co do tej pory zrobiłeś wygląda kozacko.

GAROT
17.07.2021, 18:26
Okładka ukończona, Postanowiłem kilka dymków z frontu usunąc aby nie było tak nawalone i nic więcej nie dodaję, na tyle dodane screeny oraz ramka na dane techniczne stylizowana na kadłub samolotu.

Zrobiłem wszystko co chciałem, jeśli nie będzie uwag to jutro dorobie labelek i wrzucę na stronę :)

25867

25868

25869

szobrycki
17.07.2021, 19:25
Okładka prezentuje się wyśmienicie :piwo:

scooter29
17.07.2021, 22:12
Okładka wygląda przekozacko :good: A skoro jest ukończona to pozwoliłem sobie sprawdzić teksty:

Popraw sobie opis, bo masz w nim błędy:
- 3 wers > floty wojenna - powinno być: floty wojennej
- 4 wers > nowejsytuacji - brak spacji między słowami: nowej sytuacji

W danych technicznych w zasadzie powinno być Dźwięk, a nie Audio.

W szablonie Lionsgate są błędy, które niestety często są powielane. Korzystając z okazji podaję je poniżej byś sobie poprawił okładkę i szablon:
- Rok Produkcji - produkcji powinno być z małej litery.
- Czas Projekcji - projekcji powinno być z małej litery.
- 138 Minut - minut powinno być z małej litery.

GAROT
18.07.2021, 10:49
Dziękuję scooter za poprawki, miałem jeszcze zerkac przy robieniu etykiety na teksty :) Ale z tym szabalonem to faktycznie cos mi świtało że coś tam nie grało :)

Dziękuję wszystkim na wsparcie/motywacje do ukończenia oraz wszelką pomoc :piwo:

GAROT
18.07.2021, 14:50
Okładka w galerii tak więc temat do zamknięcia :)