PDA

Zobacz pełną wersję : K-19



GAROT
16.03.2021, 21:20
K-19
K-19 The Widowmaker (rok prod. 2002)
projekt okładki: garot
opakowanie: Viva Elite 12,5mm

25779

Prezentacja okładki konkursowej.

Dziękuję sędziom za wyczerpującą analizę :) Postanowiłem kilka uwag wprowadzić, więc wgrałem 2 wersję tej okładki z naniesionymi poprawkami. Głównie od Rakorda.
Jest też wgrana etykieta w galerii :)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


PS. Dla zainteresowanych mój przebieg prac nad postaciami na froncie:
25780
25781

Spędziłem kilka dni na szukaniu zdjęć do postaci oraz łodzi, która zresztą na oficjalnych plakatach była inna niż w filmie ( u mnie jest ta prawdziwa)
Pierwsza wersja okładki to postacie gotowe z jakiś oficjalnych tapet i tam nic nie wycinałem, bo nie umiałem za bardzo wtedy :) Tylko je wtopiłem lekko.

Niestety do tego filmu nie ma Neesona w dobrej jakości, Forda w sumie też, więc wyostrzałem skalerami AI, oraz ręcznie włosy i światła robiłem na tablecie :)

Zdjęcie Neesona jest inne niż z oficjalnych zdjęć bo tylko takie znalazłem, z 2004 roku z jakieś sesji, ale go odpicowałem trochę aby pasował do reszty. Ma inne ułożenie włosów, jednak w porównaniu z tym 1 oficjalnym gdzie jest totalne mydło jest dużo lepiej.
Byłem bliski rezygnacji bo nie mogłem zdjęć znaleźć, i w ostatniej chwili mi wpadło to więc musi być tylko takie, bo innych nie znalazłem. Neeson wszędzie na necie ma fotki jak jest dużo starszy :)

Dziękuję jeszcze raz sędziom za oceny, scooterowi za przeprowadzenie konkursu.

No i gratki dla ciebie Sub :)

scooter29
16.03.2021, 21:41
Widać, że włożyłeś dużo pracy w tę okładkę :thank_you2:
Genialny pomysł z wykorzystaniem mapy świata jako tło. Ten detal dodaje okładce charakteru.
Bardzo podoba mi się front. Wkomponowanie postaci i okrętu w gwiazdę to mistrzostwo najwyższej próby :clapping:
Okładka na pewno zostanie podmieniona z poprzednią i stanie na mojej półce.
Dzięki :piwo:

szobrycki
16.03.2021, 22:27
Super okładka :piwo:

pytlaczek
17.03.2021, 12:28
Jest nieco lepsza od pierwowzoru...

Żartuję, jest dużo ładniejsza! :D. Dobry tablet robi różnicę :thu_ok:

subwoofer
17.03.2021, 13:41
Świetny cover i wykonanie mistrzostwo, mi na pewna bardzo się przyda:thu_ok:

roberto2005
20.03.2021, 07:42
Świetna okładka, wielkie dzięki :piwo: