PDA

Zobacz pełną wersję : Kompania Braci



delek
20.10.2010, 19:57
Robię pacyfik w takim boxie, to w takim samym pomyślałem o Kompani braci.
Na razie tak jest.
Jakieś pomysły?

dany26
21.10.2010, 08:15
Jest super ale ....
Ten cień nie powinien iść w drugą stronę - bo przy nogach cień głów ?

delek
21.10.2010, 08:24
Nom, pierwszy zamysł był tak że idzie do nich tych trzech z drugiego plakatu, ale robiło się zbyt gęsto i sobie pomyślałem, ze oni będą za kadrem a zostaną tylko ich cienie.
Może spróbować dać cień orła?
Na naszywkach mają "Airbourne" chyba to pasiłoby w sumie chyba?
Bo bez jest pusto, IMO.
W sumie mam jeszcze jeden pomysł, ale nie wychodzi tak jak chcę. Bo miałem zamiar dać napisane na ziemi nazwiska wszystkich żołnierzy tej kompani, oryginalnych, ale jest ich sporo i uznałem jak to mi kiedyś Sly napisał "po co pisać, jak nie można rozczytać":D

dany26
21.10.2010, 08:56
to może chociaż dac głowy tych z drugiego planu - wtedy cień będzie miał prawo bytu

delek
21.10.2010, 14:00
Tak to by pi razy drzwi wyglądało

GAROT
21.10.2010, 14:31
fajnie że też swoją wersje kompani braci tworzysz :) te takie paski jakby na ziemi to nazwiska ludzi? Chyba zbytnio to nie będzie widoczne do odczytania ale pomysł nawet dobry żeby uczcić ich pamięć czy coś takiego.

Czy masz już coś zrobione na tyle?

delek
21.10.2010, 15:07
Nom to nazwiska są , a raczej coś żeby tak wyglądało i chodziło o symbol bardziej,
Na tyle mam stopkę:D
Nie zacząłem jeszcze, mam nadzieję dziś ruszyć, zależy w sumie jak z pacyfikiem się uda, bo chciałem podobnie z tym że niekoniecznie

Matush
21.10.2010, 16:19
Może trochę inaczej to ułożyć, grupkę żołnierzy daj na dole nad nimi tytuł tak jak masz a w tle jakieś ruiny budynków plus nad nimi niebo i jakaś walka powietrzna w oddali, co ty na to????

delek
21.10.2010, 16:22
Oki, pokombinować zawsze warto:)

delek
21.10.2010, 18:10
O takie coś kaman?
Nie wiem czy kolorki takie, ale mi się widzą, co nie znaczy że muszą zostac:D
Na górze chyba dziabnę coś że do spielberga i spółki tylko pomysłu nie mam jak by to sklecić, krótko jasno i tak z górki żeby się czytało:)
I chyba pociemnię, bo przesadziłem tak patrzę

GAROT
21.10.2010, 18:14
Mi się podoba te tło tylko wydaje mi się że powinno być może ciemniejsze tak jak postacie albo postacie rozjaśnić, wież żeby taki kontrast między postaciami a tłem nie był.

Ale samo zdjęcie tła jak i samolot mi się bardzo podoba.

DeimoS
21.10.2010, 18:55
jest bajerka, ale podkoloryzował bym te miasto trochę aby bardziej wyraźne było, sam tytuł jakoś mi z tym cieniem nie psuje peliej by wyglądało w 3D i dać na niego szczeliny tak jak by się rozwalał, może dac jakąś bobmę która na napis spada i go trochę rozwala, lub kawałki literek odpoadjące ze starości :D

Wiesz o co mi chodzi :)

delek
21.10.2010, 18:56
Oki pozmieniałem troszkę,
Kurdę pokombinuję z tym co wyżej:D
Ale miasto oki?

Matush
21.10.2010, 19:03
Zwiększ nasycenie kolorów miasta plus daj to co Deis napisał.

DeimoS
21.10.2010, 19:07
dokłądnie, to co marcin napisał, możesz jeszcze dac jakiś dymek z tego misata że, niby się pali. lub dymek ze skrzydła samolotu, do wyboru :D

co do tego cytatu na feoncie to fajnie by wyglądało jak by ten napis sprawiał wrażenie napisanego na piasku, na TCW masz tut jak taki efekt uzyskać. Moim zdaniem dodało by to smaczku :D

delek
22.10.2010, 13:57
Hmm, w sumie to tak napis 3d nie pasi mi jednak, pewnie dlatego że nie mogę/umiem takiego jak bym chciał:D Kurde nawet jak go pokryłem pęknięciami, coś jak w twierdzy wygląda lipnie.
Napis na piasku. Trochę się nakombinowałem, ale to wygląda ładnie jak jest duże i wyrażne , najlepiej nie zniekształcone, a tu dochodzi perspektywa i tym podobne, ale tą umiejętność na pewno gdzieś wykorzystam:D
Jak nie w tej to w innej okładce.
Dodałem lekki sajgon w sumie na mieście, trochę kolorków.
na drugim mniej i ta mi się bardziej chyba podoba, jak za dużo to miasta nie widać

dany26
22.10.2010, 14:48
Wersja z prawej jest THE BEST - wręcz idealna

GAROT
22.10.2010, 15:41
Mi też się ta wersja z prawej bardziej podoba, bo z lewej ten dym brązowy troszkę nienaturalnie wygląda według mnie, ale ta 2 wersja jest jak najbardziej ok według mnie :)

DeimoS
22.10.2010, 22:31
Jest gites malina :) okładeczka zapowiada się smacznie, czekam na rozwinięcie.

Matush
23.10.2010, 13:34
Wersja po prawej. Działaj z tyłem.

delek
23.10.2010, 21:41
Tak wyszło:
Czerwony rozjaśnię chyba na tyle:D

GAROT
23.10.2010, 23:28
Nie wiem z kąt wytrzasnąłeś takie fajne zdjęcie tych żołnierzy z bazooką, rewelacyjnie wygląda :). Olbrzymi credit dałeś, nie widziałem jeszcze takiego u ciebie, a zawsze to mi wytykali że ja duże daję :D

bardzo mi się podoba ta okładka, jedyne co troszkę mi nie pasuje to to że front ma inny kolor trochę niż tył.

delek
24.10.2010, 09:50
Kolor dopasowałem, credits na razie od pacyfika co prawda, ale pewnie podobny będzie.
Zdjęcie od Marcina (dzięki) mam tylko wystrzał dorabiałem.
Ogólnie strasznie dziwne materiały są do tej produkcji. Jakby jednokolorowe.
W tym zdjęci np. zeby kolory ustawić pi razy drzwi jest wszystko oddzielnie, znaczy twarz, ręce, mundur.
Ale mem nadzieję, że źle nie wyszło:D

GAROT
24.10.2010, 10:08
Nie nie wyszło źle, bardzo dobrze wyszło!;D Super okładka. I bardzo fajnie że w podobnym stylu jak pacyfik bo to w sumie podobne produkcje i od tych samych twórców.

Matush
24.10.2010, 21:27
Jak dla mnie to szalenie elegancko to wyszło, bardzo mi się podoba

lukaszyna
26.10.2010, 23:47
No bardzo fajna pracka, ale wsadzę i swoje 3gr do niej :)
- tytuł grzbietowy i frontowy wyraźnie różnią się od siebie, rzucanym cieniem i chyba nasyceniem czarnego.
- no i ta bazuka z tyłu wygląda jakby wystrzeliła w przeciwnym kierunku niż patrzą wojaki. Nie wiem może lepiej jakiś dym lub bez.

delek
27.10.2010, 14:46
Tytuł masz rację, zbyt szybki byłem i przed wycięciem nie powieliłem sobie i ten na grzbiecie robiony od nowa, ale dopasuję lepiej na pewno:D
kurde a co do tej bazooki całej czy czegoś innego, to w sumie ona nie jest dorabiana, a oni chyba się patrzą w to miejsce które strzelają, chyba że im odrzut buźki powykrzywiał, dymem znowu mu facjatę zakryję , też nie halo.
:Dteraz zajarzyłem, chodzi o to że w tym urządzeniu ogień idzie do tyłu?

lukaszyna
27.10.2010, 21:59
yeap, patrz 20 sekunda.
http://www.youtube.com/watch?v=RB4cMnLd8zw&feature=related

delek
27.10.2010, 22:09
kumam, nie no coś wykombinuję, bo sobie ludzie pomyślą, że to do jakiejś parodii okładka.
O przygłupach co nie wiedzą jak bazooki używać:D

delek
30.10.2010, 18:01
Oki, poprawiłem ten napis na grzbiecie, dziabłem im lekki dymek, zamiast ognia, większy i wyraźniejszy, zasłania za dużo chyba,
Jakieś sugestie, czy labelki robić?

emilwiaderny
30.10.2010, 18:53
No mam nadzieję że będzie jak na załącznikach i też będę mógł z całym sercem powiedzieć/napisać "Czegoś takiego nigdy przedtem nie stworzono" :), bo zapowiada się grubo...
Chyba sobie muszę kupić blu-ray... :)

delek
03.11.2010, 21:56
Male zmiany:
lepiej czy gorzej?

Matush
04.11.2010, 00:14
Moim zdaniem jest dużo lepiej i tak chyba powinno zostać.

GAROT
04.11.2010, 00:27
Mi tez się podoba obecna wersja no i realistyczny dym z bazooki jest :)