PDA

Zobacz pełną wersję : Okręt (Das Boot)



GAROT
23.10.2010, 23:46
Od kilku dni robię na spokojnie i pomału tą okładkę. Chciałbym poznać wasze opinie na jej temat.

Macie jakieś sugestie odnośnie tyłu? Marcin sugerował umieścić dane techniczne na torpedzie co wydaje mi się dobrym pomysłem. Ponadto wymyśliłem żeby na tył dać pojedyncze screeny które by opadały na dno i na nie dać bąbelki powietrza, co wy na to?

na froncie chyba zmienię tytuł na oryginalny Das Boot i dam najwyżej podtytuł okręt.

Matush
23.10.2010, 23:51
Moim zdaniem lepiej dać Das Boot i podtytuł, bo Okręt jakoś mi tu nie pasi.
Generalnie zaczyna być grubo, wydaje mi się, że łajbę z frontu powinieneś delikatnie wyostrzyć, żeby była bardziej wyraźna. Może zamiast opadających zdjęć to daj z tyłu więcej tych opadających bomb i na nich umieść jakieś fotki, lub daj kilka większych tych bąbelków i na nich fotki, no sam nie wiem.

delek
24.10.2010, 09:28
Front IMO ostrzejszy, tytuł, albo tak jak Marcin pisze, albo może go spłaszczyć i rozciągnąć, też może lepiej wyglądać, a co do tyłu no to pomysły oba niezłe zobaczymy jak będzie to wyglądać.

GAROT
24.10.2010, 11:18
Zrobiłem nowe logo takie na wzór oryginalnego, jest brązowe co sądzicie o takim? Brąz daje to że jest takie bardzo czytelne na tle zielonych głębin.

Oczywiście będą też bąbelki tylko na sam koniec jak uznamy wspólnie jakie ma być ostatecznie tytuł.

delek
24.10.2010, 11:30
Imo "das" przed nie nad, chyba mniejsze:) i chyba jaśniejszy.

GAROT
24.10.2010, 11:46
Ale jest mniejsze przecież "das" a ja zrobiłem tak jak w oryginale bo mi się tak spodobało też :) Mówisz żeby jasność zmniejszyć? hmm pomyślę :)

GAROT
24.10.2010, 16:41
Co myślicie o tych screenach? I może ktoś by zarzucił jakiś pomysł na tył bo już coś mi się pomysły kończą.

DeimoS
24.10.2010, 20:28
Wydaje mi się że opis jest mało czytelny, poza tym przydało by się trochę koloru, z niebieskim dobrze współgra czerwony, więc wydaje mi się że fajnie by wyglądało jak by np Tytuł był w tym kolorze. Ta fota na grzbiecie jest zbędna ale można tam umieścić jakiejś torpedy :D

Na chcwilę obecną jest fajnie, ale więcej koloru jest potzrebne i więcej "Czadu" :)

GAROT
24.10.2010, 23:05
Może coś takiego was zadowoli? :) Nie wiem tylko czy nie przesadziłem a umieszczeniem też na froncie peryskopu, próbowałem też go umieścić niżej na logo i też fajnie to obejmuje, ale pokazuję wam z nacelowanym okrętem :)

delek
25.10.2010, 15:09
Kurde, no sorki Garot, ogólnie okadka jest ładna, ale sam nie wiem co ale mi coś nie pasi.
Tytuł jakoś jest taki zbity, w ogóle na froncie wszystko w jednym miejscy trochę,Pod
opis może dać po prostu kształt prostokątny przez cały tył),z niższym kryciem. Cytat z frontu przenieść nad, a wtedy tytuł i celownik z ludkami przenieść niżej,
Wtedy na tyle można by jakoś to miejsce tymi screenami i torpedą zapełnić.
Dwa celowniki IMO to też za dużo chyba.

Matush
25.10.2010, 16:49
Wydaje mi się, że z tym frontem trochę przesadziłeś, bardziej podobało mi się bez celownika i postaci. Tytuł też jakoś do mnie nie przemawia, sam nie wiem co z nim jest nie tak, może za bardzo się odcina od tła, no sam nie wiem. Tył opisał Ci już też delek więc nie będę nic dodawał.

GAROT
25.10.2010, 19:01
Zrobiłem takie coś, tytuł mi się tak podoba i te postacie na nim chciałbym zostawić. Tył zrobiłem wedle propozycji Delka.

Generalnie to tak bym widział tą okładkę w ostateczności.

Pangrys
26.10.2010, 11:04
Kurde, no sorki Garot, ogólnie okadka jest ładna, ale sam nie wiem co ale mi coś nie pasi.


Mi nie pasują na tle tej zieleni te twarze aktorów w pełnym kolorze ... Wyglądają cośkolwiek nie na miejscu. Może zrobić ich trochę w sepii lub czarno białe ...

GAROT
26.10.2010, 19:47
Dałem te postaci takie zielone jak tło, chyba teraz dobrze wyglądają. :)

GAROT
01.11.2010, 21:37
To jak, mogę założyć nowy temat i wgrać okładkę? ja bym tak już zostawił, zresztą i tak od dawne nikt już nic nie pisał na ten temat.

Matush
07.11.2010, 03:20
Myślę, że mogłoby tak już zostać, nie mam pomysłu żeby Ci coś podpowiedzieć.