PDA

Zobacz pełną wersję : SeaQuest



GAROT
03.05.2011, 18:02
SeaQuest
SeaQuest DSV (1993 - 1996)


projekt okładki: GAROT
opakowanie: box 20mm
kolekcja: TV CLASSIC COLLECTION

myszmis
24.05.2011, 21:08
Fajnie że ktoś tworzy okładki do tak archaicznych seriali. Pamiętam ten serial i szkoda że zakończyli go na trzecim sezonie. No ale w Ameryce nikt nic nie robi charytatywnie i jeśli nie przynosi pożądanych zysków, uśmiercają taki serial.

Bety
11.06.2011, 21:09
Okładki bardzo ładne, ale niestety mają błędy merytoryczne. Są pomieszani odtwórcy głównych ról oraz zdjęcia nie pasują do poszczególnych sezonów. W sezonie 3 np. Roy Scheider grał tylko kilka epizodów w trzech odcinkach a na froncie jest właśnie on - to strasznie razi. Kapitana SeaQuest w Sezonie 3 grał Michael Ironside. Stephanie Beacham grała tylko w sezonie 1.

myszmis
11.06.2011, 21:31
Wróciła nasza nieoceniona Bety i od razu wychwyciła parę błędów na które nie zwróciłem uwagi, niestety ten serial leciał tak dawno temu że pamięć zawodzi. Brawo Bety i gratuluję pamięci.

GAROT
11.06.2011, 22:13
Bardzo przepraszam za błędy ale serial oglądałem wieki temu i to nie cały. Po za tym nie mam za bardzo materiałów. Ale postaram się coś z tym jutro zrobić.

pytlaczek
12.06.2011, 20:01
To może jeszcze polskie tytuły dorzucimy jak już poprawki będą?
Bardzo byłbym za tym. Spróbuję coś podrzucić.

myszmis
12.06.2011, 20:04
Świetny pomysł Marku, jak poprawiać to wszystko co się da poprawić.

GAROT
12.06.2011, 23:23
To może jeszcze polskie tytuły dorzucimy jak już poprawki będą?
Bardzo byłbym za tym. Spróbuję coś podrzucić, ale to za parę dni.

Jaki polski tytuł? To w Polsce nie nazywa się Seaquest?

myszmis
13.06.2011, 00:27
Ja to myślę że Markowi chodzi o tytuły odcinków. Z tego co pamiętam to nazwa serialu nie została spolszczona.
Sprawdziłem na googlach tytuł jest nieprzetłumaczalny.
Jedyne sensowne tłumaczenie to "Morski Poszukiwacz lub Podmorski Odkrywca" ale to strasznie głupio brzmi

pytlaczek
13.06.2011, 08:15
Oczywiście, że chodziło o tytuły epów.
Skompletowałem już wszystkie i PW poszło.

GAROT
13.06.2011, 11:41
Dziękuję wszystkim za pomoc, poprawiłem wszystko. Mam nadzieję że teraz jest ok :)

Bety
18.06.2011, 13:44
Cześć raz jeszcze... No cóż jak się czepiac to do końca... Część 3 na froncie jest OK, ale na tyle to masz prawie wszystko z sezonu 1., ale Sezon 1 i 2 nadal nie tak. Front na Sezonie 2 jest z Sezonu 1. W Sezonie 2 Kapitan Natan Bridger nosił brodę. Poszukaj jakiegoś takiego zdjęcia :). Na tyle te duże fotki zamień, tzn. z Sezonu 1 daj do drugiego a tę z Sezonu 2 do Sezonu 1, bo tak jakoś ci sie odwrotnie wkleiły ;). W screenach we wszystkich częściach są błędy. Strasznie wszzystko pomylone :(. Dziś mam trochę wpolnego. Pobiorę te okładki i ci napisze które foto jest z którego Sezonu.

PS. Uwielbiam ten serial, a dokładnie to dwa pierwsze sezony. Znmiana kapitana nie wyszla na dobre serialowi. Ogladam go dość często (minimum raz w roku więc i nie mam problemu z powiedzeniem kto i kiedy grał.