PDA

Zobacz pełną wersję : Ojciec Chrzestny Kolekcja



GAROT
14.06.2011, 18:14
Ojciec Chrzestny
Ojciec Chrzestny/The Godfather (1972)
Ojciec Chrzestny 2/The Godfather 2 (1974)
Ojciec Chrzestny/The Godfather 3 (1990)
projekt okładki: GAROT
opakowanie: blu ray 12,5 mm

Matush
14.06.2011, 18:20
Najbardziej mi się podoba front cz 3, 1 i 2 jakoś do mnie nie trafia, ale może tylko do mnie.

To może tak:
Generalnie projekt ciekawy, ale nie jest dopracowany. Brakuje w tym projekcie takiej równowagi ( nie wiem czy dobrze to nazwałem).
Zrobiłeś wspólnych szablon do każdego filmu i bardzo dobrze, ale w dalszej części budowania tej kolekcji już trochę zapomniałeś, że to kolekcja ( bynajmniej tak mi się wydaje)
Może zacznę od frontów:
Jedyny front, który trzyma klimat tej klasyki to front do 3 cz moim zdaniem, nie tylko najlepszy jest pod względem grafiki, ale i pod względem kolorystyki, chyba najlepiej pasuje do szablonu.
Fronty 1 i 2 wcale do mnie nie trafiają. Gdybym nie oglądał tych filmów do nigdy bym nie pomyślał, że to filmy gangsterskie. Na tych zdjęcia nie ma tego czegoś co na froncie do 3 cz.
Do tego dochodzi jeszcze kolorystyka tych frontów ( 1 i 2), nie za bardzo pasuje do szablonu.

Teraz tył:
Z tyłu też trochę brakuje równowagi. Pierwsza rzecz to ramki ze zdjęciami postaci. Na pierwszej części postacie patrzą w stronę grzbietu, ale na kolejnych już w przeciwną ( detal, ale to już bardziej kwestia gustu może).
Zdjęcia powyżej dałbym inaczej. Teraz masz tak:
na 1 postacie, na 2 ulica i na 3 znów postacie. Daj albo wszędzie postacie, albo ( i za tym bym był ) daj wszędzie ulice, ale inne. Kolorystyka też trochę pominięta w tych zdjęciach, każde ma inną.
To chyba tyle z mojej strony.
Mam nadzieję, że nie uraziłem, oczywiście to ja mogę się mylić, no ale wyraziłem swoje zdanie.

myszmis
14.06.2011, 18:42
Faktycznie część 1 i 2 jakoś taka mało mafijna w porównaniu z częścią 3. Mnie osobiście ta inność nie przeszkadza. Generalnie kolekcja jest świetna.

GAROT
14.06.2011, 18:53
Takie było moje założenie od początku jeśli chodzi o fronty do 1 i 2, tak samo do 3 chciałem zrobić ale nie miałem już takiego zdjęcia.

chodziło mi o podkreślenie "rodziny" w tym filmie, a te wesele to w 1 długo trwa więc to pamiętna scena i chyba nic złego że ją uchwyciłem na okładce.

Ale spoko, chcę aby wszyscy byli zadowoleni, więc skoro mój pomysł wam nie przypadł do gustu to zrobię tak jak Marcin pisze.

Czyli wszystko poprawię, dajcie mi tylko trochę czasu :)

myszmis
14.06.2011, 19:07
Nie bierz sobie tak do serca. Mnie się podoba i to nawet bardzo. Może tylko ktoś znalazłby coś bardziej pasującego do części 3 by ze sobą całość współgrała. Jak dla mnie było by rewelacyjnie. Więc może na tym szablonie zrób dwie wersje ( w tej zmień front okładki 3 a do drugiej wersji pozmieniaj fronty 1 i 2 ) Myślę że powinno być dobrze.

BartManiac
14.06.2011, 21:42
Jak zrobisz tak jak Ci powiedział Marcin to na pewno będzie OK, choć i tak Ci wyszło fajnie ;)

GAROT
17.06.2011, 21:09
Okładki poprawione, mam nadzieję że się teraz wam spodobają :)

Matush
17.06.2011, 21:12
Moim skromnym zdaniem teraz jest dużo lepiej ;)

griszka
02.09.2011, 18:42
Niema się co rozpisywać poprostu Cud Miód i tyle :)