PDA

Zobacz pełną wersję : Nowa kolekcja????



mateusz321
13.07.2011, 22:01
Witam was chciał bym zacząć jakąś nową kolekcję ale jeszcze nie wiem jaką :D ale na razie chcę zrobić jakiś fajny szablon. Na razie wrzuciłem wyspę ale jeszcze właśnie nie wiem jaką kolekcję chciałbym zrobić, może wy mieli byście jakieś propozycję :P no i które wersje są według was lepsze? Czy z zaokrąglonymi rogami czy normalnymi? I czy niebieski czy czerwony? Mi osobiście bardziej podoba się niebieski :)

myszmis
13.07.2011, 22:07
Jeśli chodzi o ramki to wydaje mi się że jednak zaokrąglone lepiej się prezentują sam szablon też jest dość ciekawy. Nie do końca określiłeś jaką kolekcję chcesz tworzyć gatunkową czy autorską. Bo jeśli gatunkową np: Thrillery to jednak bym w czerwieni je widział.

mateusz321
13.07.2011, 22:13
Właśnie tak do końca jeszcze nie wiem jaka miała by to być kolekcja. Te tytuł tak wpisałem bo w pierwszej chwili o tym myślałem ale do kolekcji "thrillerów" jakiś inny szablon może kiedyś wymyślę.

Albo pomyślałem, żeby pomoże w takim szablonie zrobić jakieś filmy na faktach jakieś "prawdziwe historie" albo sportowe :D

myszmis
13.07.2011, 22:19
Sportowych to chyba za wiele nie ma, a opartych na faktach pewnie by się trochę uzbierało. Pewnie koledzy i koleżanki odpowiedzą na apel o tytuły filmów opartych na prawdziwej historii lub sportowe jak już podejmiesz decyzję odnośnie kolekcji.

subwoofer
14.07.2011, 20:50
Mi osobiście niebieski bardziej sie podoba a czy zaokrąglony czy nie to sam nie wiem oba fajnie wygladają.

Matush
06.11.2011, 22:36
Czy będzie kontynuacja projektu czy zamykamy temat??

mateusz321
07.11.2011, 00:59
Wydaję mi się, że zamknąć już można bo projekt już mam gotowy tylko że tu nie wrzuciłem bo jeszcze na starym OM go kończyłem. Tylko teraz niestety nie mam za bardzo czasu pokończyć wszystkiego.