PDA

Zobacz pełną wersję : Senna



subwoofer
14.07.2011, 21:14
Senna
Senna (2010)


projekt okładki: subwoofer
opakowanie: NexPak 14mm

scooter29
14.07.2011, 23:33
Dzięki, dzięki, dzięki :yahoo1::yahoo1::yahoo1:
Ta okładka to spełnienie moich marzeń, bardzo mi się podoba i według mnie w pełni oddaje klimat filmu który ukazuje mistrza wszech czasów którego podziwiałem już jako dzieciak (oglądałem na RTL-u wszystkie wyścigi F1):D
Kto nie widział jeszcze tego filmu (dokument) to serdecznie polecam.
Dla mnie to okładka roku :piwo::piwo::piwo:

scooter29
15.07.2011, 19:23
Dobra trochę ochłonąłem i dojrzałem błąd w opisie, napisane jest "kierowcy rajdowym" a powinno być kierowcy wyścigowym
Senna nigdy nie ścigał się w rajdach, tylko w wyścigach. Mały błąd a różnica ogromna.

myszmis
16.07.2011, 11:57
Widzę że niechcący wyszło coś nowego w dziale okładki mam na myśli oczywiście jakby kolekcje o nowej nazwie "Biografia znanych ludzi" najpierw Mike a teraz Aryton ciekaw jestem kto następny czeka w kolejce :)

scooter29
16.07.2011, 12:23
Nie wiem czy zamierzasz kontynuować kolekcje, ale jeśli tak to proponuje: "Robert Kubica - moja pasja" nie jest to biografia bo na nią za wcześnie ale myślę że by pasowało do serii. Film pokazuje trudną i krętą drogę Roberta od kartów do F1

subwoofer
16.07.2011, 17:40
Rajdowy na wyścigowy zmieniony opis pochodził ze strony dystrybutora a tam tak było.
A co do kontynuacji to dajcie mniej wiecej kogo byście widzieli Kubice już wiem i oczywiscie jak to jest na DVD.

scooter29
16.07.2011, 21:14
No cóż, jak widać nawet dystrybutorzy nie zawsze wiedzą o czym piszą :haha:
Co do Kubicy to mam oryginalne wydanie DVD, tytuł tak jak pisałem wcześniej: "Robert Kubica - moja pasja" (w razie pytań służę pomocą)

Jeśli ktoś nie wie to wyjaśniam:
Rajdy - każdy kierowca startuje osobno (najczęściej na zamkniętych drogach publicznych) i walczy tylko z czasem, najlepszy czas wygrywa.
Wyścigi - wszyscy kierowcy startują razem (najczęściej na torach), wygrywa ten kto pierwszy minie metę

subwoofer
16.07.2011, 21:27
No to teraz wszyscy wiemy o co chodzi,co do Kubicy cos postaram się zrobić tylko słyszałem że w tym konkretnym filmi mało jest F1? to raczej chyba jego dojście do formuły 1 czyli poprzez kartingi(nie wiem czy dobrze napisałem) potem F3 i tak dalej jak dasz rade to napisz mi na PW jakiś opis do tego filmu i dane techniczne i jak są dodakti bo chyba to z jakąś gazetą wyszło jak się nie myle.

scooter29
16.07.2011, 21:41
Dokładnie tak jak piszesz, płyta była dodatkiem do książki wydanej przez Gazetę Wyborczą. Zaraz postaram się wysłać ci coś sensownego na PW

Edit:
Informacja o filmie "Senna" - wydanie DVD ma czas 101 min. a wydanie BluRay jest rozszerzone i ma 162 min. dlatego oglądajcie tylko BluRay, jeśli nie macie takiej możliwości to w sieci jest sporo BRRip-ów

K4JT3K
13.09.2011, 11:08
A co do kontynuacji to dajcie mniej wiecej kogo byście widzieli Kubice już wiem i oczywiscie jak to jest na DVD.


Jako kontynuacje seri widziałbym okładkę do filmu Bracia Klitschko.
Niedawno wyszedł na DVD:
http://www.empik.com/bracia-klitschko-dehnhardt-sebastian,p1044887712,film-p?gclid=COXCpM7vmasCFcXwzAodrWxumQ

subwoofer
13.09.2011, 20:17
Będzie:D

roberto2005
14.09.2011, 07:29
Miło słyszeć! Czekamy z niecierpliwością.