PDA

Zobacz pełną wersję : Hitman



Guerero
22.07.2011, 16:42
Witam wszystkich:piwo:
Zacząłem dłubać przy okładce do Hitmana i tradycyjnie prosze o pomoc, rady, uwagi odnośnie tego projekciku, zastanawiam się nad kobietą czy aby pasuje w tym miejscu (nie jest jeszcze wycięta)...

Matush
22.07.2011, 17:05
Całkiem ciekawie się zapowiada ( szkoda, że film średni). Moim zdaniem kobitka pasuje, ale chyba włosy jej musisz dopracować, bynajmniej na mini nie wygląda to za dobrze. Może popracuj jeszcze nad kolorystyką postaci, bo tak:
Kobitka sporo jaśniejsza od łysego, ona tak trochę naturalnie wygląda, za to łysy ma głowę wpadającą w zieleń chyba.

Guerero
23.07.2011, 00:53
zgadzam się M, film jest średni ale ja osobiście lubie aktora ( w sumie nie wiem why bo aktor też z niego żaden jakiś wybitny :roll:), hmm może temu, że ma taki durny wyraz twarzy :D btw. wracając do projektu podjaśniłem mu troche tą facjate i starałem się troche mu ją w normalne kolory przywrócić bo rzeczywiście zielonym zalatywał mu czerep ale nie wiem czy na tyle bedzie... Wyciąłem też babce włosy, jak to teraz sie obrazuje? nie za jasno? ja mam ciągoty do ciemniejszych kolorów dlatego moze mi się wydaje za jasno:wacko2:

DeimoS
23.07.2011, 12:29
Fajnie się zapowiada, ale kilka uwag:

*przy brwi łysy ma trochę białego, chyba nie dokładnie wycięte tak jest.
*skura na obu postaciach powinna być nieznacznie przyciemniona(IMHO).
*spluwa jest a jasna, tak samo koszula Timothiego, kolorystyka z pierwszej mini tych elementów była lepsza
*na tło ptzydał by sie jakiś wzór - może mapa miejsc które odwiedził hitman
*jeśli o celownik chodzi to mogłbyć tam dać delikatny efekt zbliżenia postaci
*krawat można by zrobić na inny kolor, teraz jest rózowy a fajnie by wyglądał kwista czerwień.

to tyle ode mnie, mam nadzieję że moje uwagi się przydadzą

Matush
24.07.2011, 01:17
Zgadzam się z Deisem, do dzieła!

Guerero
24.07.2011, 11:37
oki troche pozmieniałem wedle uwag:
-przyciemniłem mordki, pistolet i koszule (delikatnie)
- dodałem mape
- ten efekt zbliżenia, nie wiem coś w tym stylu?
są jakieś artefakty przy logo hitmana na krawacie, nie wiem czemu tu sie pojawiły bo normalnie na obrazku ich nie ma...

11329

a tak by wyglądał póki co back z rantem, troche kolorystyke zmieniłem

11330

DeimoS
24.07.2011, 19:20
Wygląda świetnie, o to chodziło.

Z niecierpliwością czekam na rozwinięcie :D

Guerero
27.07.2011, 22:16
Witam:piwo:
tak oto przedstawia się projekt na obecną chwile, zmieniłem linie na czerwone ze względu na to, że chciałem jakiś czerwony akcent też na rancie i tyle, nie wiem co sadzicie o tym? u samej góry chce dać jakiś fajny tag...

11340


11341

Guerero
30.07.2011, 01:22
mały update:

11346


11347


11348

Guerero
30.07.2011, 11:41
Ok tak by projekcik wyglądał, jeśli ktoś miałby jakieś uwagi to chętnie się do nich zastosuje:piwo: w poście wyżej są dokładniejsze poglądówki, można się przyjrzeć;-) bo tutaj zmieniłem tylko pare szczegółów...

DeimoS
30.07.2011, 13:15
mnie osobiście nie przypada do gustu tytuł na froncie i grzbiecie, nie pasuje mi font oraz układ.

w moim odczuciu ten tytuł bardziej pasuje do filmu

http://www.okladkomaniacy.org/forum/showthread.php?t=221

kolejny mankament to spluwa hitmana na tyle, przez to że zdjęcie było słabe to ona jest bardzo nie naturalna, zamienił bym ją na jakąś inną.

poniżej masz dwie które ułożeniem powinny pasować.

http://i244.photobucket.com/albums/gg38/Krame86/Untitled-2.jpg

http://images.wikia.com/hitman/images/4/46/Shot_00_full.jpg

jeśli Ci nie przypadną to google z pewnością coś zapoda :D

P.S. reszta Si według mnie

Guerero
30.07.2011, 15:26
danke Deis:piwo: wyszło mi póki co coś w tym stylu... hmm?



11353


11354


i taka mniej więcej etykieta


11355

DeimoS
30.07.2011, 17:29
super popracuj jeszcze trochę nad dopasowanie pistoletu, może dodaj jakiś sym po wystrzale :>

co do tytułu to znacznie lepiej IMO ale może dodaj do niego jakiś efekt lekki gradient, trochę szumu, tak aby wydawało się że jest z metalu, bądź betonu.

jak się z tym uporasz, to wydaje mi się że gotowe i można wstawiać do odpowiedniego działu :D

Guerero
30.07.2011, 18:42
narazie zrobiłem coś takiego, spróbuje ten tytuł jeszcze dopracować ale to już jutro:piwo: chyba że jest si;-)

11357

11358

11359

Guerero
31.07.2011, 11:22
Zostawiam tak jak jest, próbowałem tytuł z różnymi stylami na kształ metalu, jednak obecny pasuje do okładk najlepiej, jeśli nikt nie ma już uwag to temat można zamknąć i dzięki za pomoc:piwo:

GAROT
04.08.2011, 12:43
Fajna okładka, ciekawe ułożenie tyłu. Może byś ten cytat dał nad tym paskiem a w miejsce paska np screeny dał albo jakieś zdjęcie? Trochę mało obrazków a dużo tekstów jak dla mnie ale podoba mi się :)

Guerero
04.08.2011, 13:58
thx:-) pokombinuje jeszcze coś z tym jak wroce z delegacji:piwo:

edit: próbowałem wstawić coś tam u góry ale nie bardzo cokolwiek pasuje, robi się bajzel więc zostawie tak jak jest:piwo: