PDA

Zobacz pełną wersję : Teen Wolf



Iwona
21.08.2011, 12:04
Teen Wolf
Teen Wolf (2011)
projekt okładki: Iwona (iwo557)
opakowanie: 1 x amaray 14mm
kolekcja: TV CLASSIC COLLECTION

myszmis
21.08.2011, 12:10
Czy nie powinno być "nastoletni wilk" Nie znam tego serialu oraz nie mam pojęcia która stacja go nadawała, więc to tylko takie moje gdybanie. Oczywiście okładeczka jak zwykle z pod twojej myszki i klawiatury prezentuje się zajefajnie.

Iwona
21.08.2011, 12:59
Cieszy mnie, że Ci się Mariusz podoba :D To serial MTV w Polsce jeszcze nie leciał, więc nie ma polskiego tytułu.
Filmweb (http://www.filmweb.pl/serial/Teen+Wolf-2011-558695)

myszmis
21.08.2011, 13:22
A to wyjaśnia wszystko że tytuł nawet nie obił mi się o uszy, niestety nie za bardzo oglądam MTV i stąd mój brak wiedzy. Niewątpliwie Iwonko masz talent do tworzenia okładek co już dawno temu zauważyłem a po za tym podoba mi się twój styl który także mi przypadł do gustu. Podobają mi się również prace wielu innych wspaniałych ludzi którzy bezinteresownie dzielą się swoimi dziełami na tym forum pokazując jakże różne spojrzenie dla jednego tytułu i to jest esencja tego forum. Każdy z was jest moim mistrzem, bo mi niestety talentu plastycznego nie dano, ale za to mogę podziwiać waszą twórczość i słowa pochwały a rzadziej krytyki przelewać z mojego umysłu na elektroniczną kartkę.