PDA

Zobacz pełną wersję : Sekret Księgi Z Kells



JustCool
31.08.2011, 00:35
Sekret Księgi z Kells ;)

GAROT
31.08.2011, 12:09
Chciałaś abym ją przeniósł do poprawy więc to zrobiłem, teraz pomogę ci ją dopieścić :)

Okładka bardzo mi się podoba, naprawdę :) Lecz mam kilka drobnych uwag:

http://dl.dropbox.com/u/9885538/sekret_ksiegi_z_kells_2009_custom_cover_by_justcoo l.jpg

Na grzbiecie może daj w tym zaznaczonym miejscu standardowo takie małe zdjęcie jak ja np to robiłem. Możesz też na brązowo zrobić takie poszarpane brzegi jak na tyle, ładnie to będzie wyglądało :)

Na tyle zaznaczyłem fragmenty przy krawędziach postaci które wtop bardziej bo widać jakieś zielone kolory.

Ponadto zmniejsz wielkość obrysu w opisie tak do 2-3 tak jak w credits masz. Na razie nie mam pomysłów co dalej a na front też na razie nie wiem co mogła byś dać. Jak coś wymyślę to ci powiem.

JustCool
31.08.2011, 14:47
Zdjęcie mniej więcej na grzbiecie dodałam :-p

z tymi krawędziami to masakra jest :-p ale sprawdź, może teraz jest ciut lepiej :D

I zmieniłam czcionkę o tej nagrodzie, bo nieestetycznie się to czytało... :D

I dzięki jak zwykle :D

GAROT
31.08.2011, 14:59
Według mnie tamta czcionka była ładniejsza i fajnie że dałaś ją lekko ciemniejszą, bo nie bije po oczach podczas czytania. Wcześniej opis był za mały i dlatego się go trochę źle czytało. Teraz jest fajnie że taki duży ale jest za ciasno między wierszami. Skróć opis i daj większe odstępy i zmniejsz troszkę krycie tekstu aby nie był tak mocno biały.

Krawędzie postaci są ok ale z małym wyjątkiem. Łokieć musisz poprawić bo chyba ustawiłaś zbyt miękką gumkę i prześwituje czarna krawędź. Może skopiuj ten mały fragment łokcia to jak dwa się nałożą to będzie ciemniejszy.

Fajnie z grzbietem zrobiłaś, tylko widać tam jedno pikselową kreskę :) Popraw to :)

I Jak tak patrzę to ten cień nie za bardzo wygląda po prawej stronie. Proponuję obrócić cień na drugą stronę aby przy grzbiecie go nie było widać albo go usunąć.

Dobrze ci idzie, po malutku zrobimy z tej okładeczki diamencik :D

Co do przodu to może jakiś cytat tam daj albo aktorów podkładających głos czy coś takiego/

JustCool
31.08.2011, 16:07
No fakt, czcionka KellsSD jest ładniejsza ale niektórym G w wygrana, może się z S mylić na pierwszy rzut oka :-p zmieniłam znowu.

Opis ten po lewej chyba tak..? ten po prawej chciałam zamienić np. na dodatki DVD ale ciężko mi znaleźć to, bo to dosyć mało znany film.

Łokieć zrobiony. Cień musi być, bo bez cienia te szarpania wyglądają tragicznie.

Ojj do diamencika to jeszcze duuużo roboty by było :D

p.s. cytatem się nie sugeruj :-p szukam coś ciekawego tam

GAROT
31.08.2011, 16:15
Ten opis po lewo to dalej za małe odstępy masz, litery nachodzą na siebie w niektórych miejscach :) A ten opis po prawo to może ściaśnij bardziej bo zobacz jak literka a tobie daleko uciekła :)

Nie poprawiłeś tej kreski przy zdjęciu na grzbiecie :P
Myślę że ten opis na biało jak był przedtem to był ładniejszy.
Trzeba pomyśleć jeszcze nad przodem co tam na górze zrobić.
Może Marcin coś wymyśli :D

JustCool
31.08.2011, 16:20
Ciamajda wrzuciła zły załącznik... :-p

Przód z niecytatem i poprawiony tył ;)

GAROT
31.08.2011, 16:34
Teraz dużo lepiej! Fajnie zapełniłaś tą górę na przodzie tylko coś słabo widoczne te napisy według mnie. Pokombinuj jeszcze z nimi, może pogrubione je taj albo biały obrys. Fajnie że nie ma tego cienia na grzbiecie po tych ramkach :)

Cień tytułu teraz dziwnie wygląda bop jest na górze, chyba teraz jest pod kątem około - 45 stopni (czyli do góry na ukos), daj go na 45 to powinien ładnie wyglądać na tytule i na grzbiecie nie powinno go dalej być :)

JustCool
31.08.2011, 17:42
Dzięki Ci za taką wielką pomoc :D mam nadzieję, że już teraz jest dobrze (albo przynajmniej prawie dobrze) :)

Tylko zastanawiam się nad tym pustym miejscem nad kotem z tyłu i nad wyglądem cytatu na froncie.

DeimoS
01.09.2011, 13:14
Witam, Garot widzę dobrze doradza i ładnie wychodzi coverek.

Ja jedynie mam ale do opisu. mało widoczny jest, cytat u góry to samo.

Reszta si, gratulacje coverka

JustCool
03.09.2011, 10:41
Dzięki za opinię :)
Postarałam się coś z tym opisem zrobić, nie wiem, czy tak jest lepiej.. ten cytat z przodu teraz wygląda chyba widoczniej.

Więcej pomysłów nie mam :D

Guerero
03.09.2011, 11:08
yo:piwo::D
a gdyby czcionke brązowym lub coś w tym stylu dać? troche zielona czcionka na zielonym tle się zlewa razem, przynajmniej mi;-) ale okładeczka wypasik sie robi:good3:

JustCool
10.09.2011, 18:55
Dzięki chłopaki za pomoc :piwo: :D
Mniej więcej po dwóch rekonstrukcjach od zera teraz Kells wygląda tak:


Pytanie co dalej? :D

GAROT
10.09.2011, 19:50
Bardzo fajna praca, szkoda że plik PSD się tobie skasował i od nowa musiałaś to robić. Generalnie nie mam jako tako zastrzeżeń. Jeśli miałbym coś zaproponować to może zmniejszenie przestrzeni na którym jest tekst i nad dolnym paskiem screenów może byś zrobiła taką brązową ramkę w w niej umieściła dane techniczne? :D Bo widzę że ich tu nie ma. I tekst byłby w chudszej ramce bo teraz trochę za dużo miejsca bierze.

JustCool
13.09.2011, 21:09
Wszystko poprawione, projekt zakończony :)
Dzięki wszystkim serdecznie za pomoc i sugestie :piwo:
A szczególnie GAROTOWI za cierpliwość w tłumaczeniu co i jak można uzyskać :D