PDA

Zobacz pełną wersję : Władca Pierścieni - Kolekcja BD



DeimoS
03.09.2011, 22:00
Władca Pierścieni - Kolekcja BD

Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia /The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring ( 2001 )
Władca Pierścieni: Dwie Wieże / The Lord of the Rings: The Two Towers ( 2002 )
Władca Pierścieni: Powrót Króla / The Lord of the Rings: The Return of the King ( 2003 )

Projekt okładki: DeimoS
Opakowanie: Viva Elite 12,5 mm

myszmis
03.09.2011, 22:16
Muszę przyznać szczerzę że trafiło mnie miłe zaskoczenie, bo myślałem że po tylu pracach które do tej pory widziałem już nic mnie nie zaskoczy. Jak widać życie weryfikuje poglądy bo fantazja i pomysłowość człowieka nie ma granic czego ty jesteś przykładem.

GAROT
03.09.2011, 22:20
No nareszcie je zrobiłeś!! Długo kazałeś nam czekać :) Super wyglądają, czy na DVD będą takie? Ja w tym czasie co ty zaczynałem prawie identyczną kolekcję w wersji DVD ale na razie porzuciłem i nie wiem czy mam coś myśleć o niej jeszcze czy dać sobie spokój jeśli ty przerobisz na DVD :D

EDIT: Ze mną już coś nie tak, oglądam te twoje okładki i normalnie w głowie już mi utwór Shire leci i taki klimat zapanował że myślałem że mi znaki runiczne na ścianie w pokoju się pojawią :D jutro chyba idę wypożyczyć w bibliotece Hobbita bo tego jeszcze nie czytałem :D

DeimoS
03.09.2011, 22:27
Oj Panie, ja juz zapomniałem jak się okładki dvd robi :)

Na chwię obecną mam zbyt dużo projektór rozgrzebanych i nieskończonych, aby się tym zająć, więc przeróbka odpada.

GAROT
03.09.2011, 22:31
To szkoda. Myślę że wielu osobom by się spodobała twoja kolekcja na DVD. Może z czasem ja zrobię swoją. Lecz jakbyś w kiedy się za przeróbkę zabrał to poinformuj mnie o tym :)

roberto2005
03.09.2011, 23:41
Nic dodać , nic ująć - świetna kolekcja , chyba najlepsza z tych które dotychczas widziałem. Mi też marzyła by mi się taka perełka w wersji DVD.

griszka
04.09.2011, 07:11
Fajny pomysł wyglądają super :) w przyszłości pomyśle nad wymianą dvd na bluray :)

Tahion
05.09.2011, 13:59
Pomysł z tymi kolorami inny ale ciekawy chyba wymienię poprzednie okładki alby się dobrze napatrzeć.

DeimoS
12.09.2011, 15:09
Dzięki za miłe komenty. Labelki powstaną przy najbliższej okazji :D

luciow
13.09.2011, 00:41
Cześć, Deimos okładki rewelacyjne bo w kolorach każdek częśc, a czy będziesz robił okładki do wydania rozszerzonego ?