PDA

Zobacz pełną wersję : Transsiberian



GAROT
05.09.2011, 19:41
Witam.

Zakładam ten temat aby prosić was o pomoc w opinii na temat tego frontu.
Czy coś ewentualnie poprawić?
Od razu zaznaczam że inspirowałem się oryginalnym posterem który mi się spodobał i chciałem zrobić coś podobnego ale sam od podstaw.

12279

Matush
05.09.2011, 19:54
ok, to może ja zacznę.
Widzę tutaj kawał bardzo dobrej roboty ( dzięki za wgląd w pełną wersję ) , ale do rzeczy:
Dałbym bardziej zacinający śnieg na całość, na tory z przodu też coś pomyślał o większej ilości śniegu, bo teraz wygląda jak by przed chwilą ktoś tam je odkurzył.
Na śniegu pomyśl o jakiś zaspach, żeby nie było tak równo, może dodaj po prawej lewej stronie jakieś ślady ( jak by ktoś tam już przechodził ) i może jakieś plamy krwi na śniegu też bym zapodał.
Odnośnie pociągu to za nim powinna być większa chmura śniegu, taka od pędu tego pociągu. Na dole pociągu ( po jego bokach ) też trochę za mało jest wtopione w śnieg, trochę za mocno się to odcina, ale śniegiem możesz to podrasować.

Jak patrzę na tych ludzi co idą to mam takie dziwne wrażenie, że oni albo powinni być bliżej i więksi, albo dalej i mniejsi, bo teraz dziwnie trochę to wygląda. Ewentualnie daj pociąg i tory większe.

aha, ( to tylko moja opinia, zrobisz jak chcesz) wolałbym ten front bez tej głowy gościa nad pociągiem, wydaje mi się, że wtedy będzie ten front taki bardziej tajemniczy niż teraz.

Ogólnie super początek, bardzo mi się podoba, chyba będę musiał się zaopatrzyć w filmidło ;)

GAROT
05.09.2011, 19:59
Hmm rzeczywiście nie jest tak źle :) zaraz się zajmę poprawkami i jeszcze dziś postaram się aktualizację dać.

pytlaczek
05.09.2011, 20:23
Może zamiast tej postaci za TT jakieś góry lub chociaż ich zarys. Zawsze z takim, bardziej górzystym krajobrazem kojarzy mi się kolej transsyberyjska.
Filmu nie widziałem, być może, że akcja dzieje się na płaskim terenie, ale tak mi przyszło do głowy.
Aha, na środkowych poprzeczkach liter też troszkę śniegu powinno się zbierać ;-).
Bardzo ładnie ci ten las wyszedł, zaczyna się fajnie!

GAROT
05.09.2011, 20:29
Dzięki :) Myślę że z tymi górami to całkiem nie głupi pomysł jest :) taki zarys lekki postaram się zrobić.

pytlaczek
05.09.2011, 20:34
Ale tylko takie nad TT, by zawieja, która jest pod nim przesłaniała ich podgórze. Ona sama bardzo fajnie wygląda!

Matush
05.09.2011, 20:54
Zapomniałem wcześniej dopisać, na TT za dużo i za równo lodu dałeś, nie dawaj na każdej literce. Daj na co którejś i każdy sopel lodu inny ( większy/mniejszy/inaczej ułożony) bo teraz tak pod linijkę zrobiłeś. Niech jakiś sopel lody zjedzie sporo pod TT, będzie fajnie

GAROT
05.09.2011, 23:05
Poprawiłem prawie wszystko co mi napisaliście. Zostało tylko dodać krew i ślady i tło jest gotowe. Z tyłu planuję dać jeszcze jedną postać ale taką dużą jakby stała zaraz przed kamerą.

12280

Matush
05.09.2011, 23:07
Ja to myślał bardziej o czymś takim:

12281

plus dodać te ślady i krew, no i jeszcze przysypać trochę tory z przodu śniegiem

GAROT
05.09.2011, 23:12
Ok zrobi się jutro :)

Guerero
05.09.2011, 23:25
generalnie jest wypas, zwłaszcza jak pozmieniasz według uwag M to już będzie w ogóle czad na sali:piwo: Może jeszcze dałbyś jakieś światło z pociągu z reflektorów? Podejrzewam, że pociąg przy takiej pogodzie na "długich" tnie po torach;-) Może też warto by dać lód nie tylko na tytuł ale też na nazwiska aktorów i cytat?

GAROT
06.09.2011, 19:11
Poprawiłem już wszystko, dodałem z tyłu postać a za nią ślady i krew na torach.
Myślałem żeby tą postać dać na przód ale nie mam żadnych postaci na tył, tylko ta więc nie może tył na dole być taki pusty, nie lubię tak :D więc myślę że może zostać prawda?

Guerero sprawdzałem jak wygląda ten lód na nazwiskach aktorów ale niestety zasłania je i niezbyt czytelne są bo dość mała czcionka jest. Więc nie dawałem. Tylko pod TT dałem
i światło dodałem mocniejsze na pociąg :)

pytlaczek
06.09.2011, 20:35
Chyba z tą krwią trochę przesadziłeś, tak mi się wydaje. Biorąc pod uwagę rozmiar torowiska, to tam prawie kilkadziesiąt litrów leży :haha:
I wiesz co, na nazwisku Anderson też by pasowały ze dwa długie sople.

GAROT
08.09.2011, 14:43
Witam.

Niestety ale dzisiaj zdażyła się straszna rzecz... skasował mi się CAŁY PROJEKT!! łącznie z dodatkami, wszystko co zrobiłem. ;-(;-(;-(
Został mi tylko pełnowymiarowy plik jpg z najnowszymi poprawkami. Trwa akcja przywrócenia skasowanych plików.

Mam pytanie czy jeśli nie znajdę pliku PSD czy może to tak zostać a najwyżej dorobię tylko tył na tym istniejącym pliku jpg?

pytlaczek
08.09.2011, 16:20
Mam pytanie czy jeśli nie znajdę pliku PSD czy może to tak zostać a najwyżej dorobię tylko tył na tym istniejącym pliku jpg?
Kuba! Dziwne pytania zadajesz jak mi się zdaje.:-/ Wiadomo, że jeżeli siła złego na jednego to nic nie poradzisz, a na .jpgu możesz śmiało smarować dalej. Dobrze, że to już po poprawkach zapisałeś. lol
Takie jest moje zdanie, a myślę, że nie tylko moje.
Od groma pracy w to włożyłeś, więc nie pytaj, tylko poczynaj dalej!:D

GAROT
09.09.2011, 13:26
Więc udało mi się skończyć okładkę, czy coś zmienić ?

JustCool
09.09.2011, 15:06
WOW... wg mnie okładka jest świetna. Naprawdę gratuluję Ci zdolności i pomysłu :)
Może tylko obniż te fotosy na dole? ;)

Gratulacje!

pytlaczek
09.09.2011, 18:44
Jest super!:thumbsup:
Może jeszcze tylko dorobiłbyś uchwyty w tych ramkach ze screenami, wtedy bardziej przypominałyby okna wagonu kolejowego. A może to tylko ja tak powoli łapię hehe.
Patrzyłeś, jak by wyglądały taglines na tyle w kolorze tego z frontu?
Tak poza tym pomysł bardzo fajny.
:piwo:

subwoofer
09.09.2011, 20:18
Świetny front mam tylko taki małe ale, jak dla mnie trochę ten tył zadużo wszystkiego te wszystkie ramki jakoś tak zadużo może opis filmu dać na całości te 3 postaci w ramkach dać niżej a koło nich może dane tech. a ze creenów zrezygnować,, ale może to tylko moje odczucie

DeimoS
09.09.2011, 22:51
Zagdzam się z subem, za dużo tego wszystkiego.

Matush
09.09.2011, 23:01
Może po prostu dać wszystkie ramki w jednym kolorze, wydaje mi się, że pasowałby kolor pobrany z nieba nad TT do tych ramek

kangur_83
09.09.2011, 23:13
powiem szczerze, że ten etap pracy który masz teraz jest świetny aczkolwiek zostawiłbym jednak tego gościa jak było w pierwotnym założeniu ponadto usunąłbym napis film Brada Andersona ewentualnie dałbym go nad TT ale zrobisz jak uważasz generalnie zapowiada się świetna okładka a filmik niczego sobie i na półce stoi bez okładki:)

Guerero
10.09.2011, 01:03
zgadzam się z przedmówcami, troche zrobił się taki bałagan na tyle, ramki w jednym kolorze, tak jak M sugeruje - kolor nieba z frontu chyba by pasował, ewentualnie dać jeszcze obrys czerwony taki jak na TT i skuć lodem, screeny na dole bym usunął i dał coś w tło ale nie mam pojęcia co, bo filmu nie oglądał ja:-/ może taga napisanego na śniegu takiego jak tu http://www.movieposterdb.com/poster/cce552f2?

kangur_83
10.09.2011, 10:51
http://www.swotti.com/tmp/swotti/cacheDHJHBNNZAWJLCMLHBG==RW50ZXJ0YWLUBWVUDC1NB3ZPZ XM=/imgtranssiberian2.jpg <---- Tutaj jest fajnie rozwiązana sprawa z twarzami na górze

GAROT
10.09.2011, 13:35
Dziękuję za liczne komentarze, za niedługo wrzucę nową wersję, dałem jednokolorowe ramki, pokolorowałem te 3 twarze na niebieski kolor z nieba. usunąłem screeny. Taglinu na front nie chcę zmieniać. kaungur_83 ja takich twarzy niestety nie będe robił. Po pierwsze że dużo osób nie chciało czegoś takiego a teraz to tym bardziej nie moge bo przecież nie mam pliku PSD już więc zmiana frontu nie wchodzi w grę.

I jak teraz? Mi się podobają takie zmiany :)

Matush
10.09.2011, 14:00
Uważam, że jest dużo lepiej niż wtedy i raczej bym tak już zostawił ;)

Guerero
10.09.2011, 14:24
Świetnie Garot, mógłbyś jedynie dać lód na ramke na grzbiecie i na ramke z kobietą bo tam brakło;-)
Poza tym jeśliby Ci się chciało to może spróbowałbyś jeszcze ramke z opisem tech dać wyżej creditsów a tego gościa biegnącego troche powiększyć? Aczkolwiek tak jak jest też jest fajnie:-)

GAROT
10.09.2011, 14:49
Dodam lód, jakoś przeoczyłem to :D

Kolesia zwiększyć nie mogę bo to jest tło a tło mam w jpg tylko :( Z tym że jak popatrzysz na front to wydaje mi się że jest ok jeśli chodzi o proporcje.

subwoofer
10.09.2011, 16:24
Mi sie wydaje że jest lepiej może tylko bys luknoł jak by te dane tech. dać obok tego gościa, nad creditem ale to sam stwierdzisz czy lepiej to będzie wyglądać.

GAROT
10.09.2011, 16:51
Poprawiłem lód, próbowałem dać na dół ale jakoś nie specjalnie mi się podoba w tym miejscu. Chyba jednak zostawię tak :D

subwoofer
10.09.2011, 17:12
Ok, okładka super:razz: filmu nie widziałem i nie mam go ale będe musiał to zmienić lol okładka zacheca:-D

GAROT
11.09.2011, 23:31
Uważam że projekt jest już zakończony.

Chciałbym bardzo wszystkim podziękować za pomoc. W szczególności Marcinowi :)
Bardzo mi wszyscy pomogliście. Dobrze że mimo skasowania PSD projekt udało mi się ukończyć hehe.