PDA

Zobacz pełną wersję : Farscape / Ucieczka w Kosmos Kolekcja



Iwona
07.09.2011, 11:49
Ucieczka w kosmos
Farscape (1999 - 2003)
Farscape: The Peacekeeper Wars (2004)
projekt okładki: Iwona (iwo557)
opakowanie: 5 x amaray 14mm
kolekcja: TV CLASSIC COLLECTION

GAROT
07.09.2011, 12:09
Zobaczyłem na razie 1 okładkę i kolekcja mi się podoba ale wydaje mi się że tło jest w słabej jakości. Może mogłabyś je wymienić? W internecie znajdziesz sporo ładnych zdjęć kosmosu w lepszej jakości. poza tym te obecne jest wyblakłe.

Iwona
07.09.2011, 13:43
Tło zmienione :D

rakord
07.09.2011, 18:36
Okładeczki wyszły naprawdę fajne więc poklikałem sobie żeby pooglądać i inne twoje customy. Większość z nich tez mi się podoba choć pod koniec przeglądania poczułem już pewną monotonię. Może pomyślała byś o zmianie szablonu ? Trochę wszystko na tzw. jedno kopyto , chyba że jest to w jakiś sposób zamieżone. Za Farscape dziękuję i proszę o okładeczkę do Wojny Rozjemców , wtedy będzie fajny komplecik , oczywiście na tym samym szablonie ;-) Nie obraził bym się również za labelki do tej seryjki , płyty printable nie są już drogie jak jeszcze kilka lat temu i wielu ludzi drukuje sobie lable. Pozdrawiam i życze kolejnych równie udanych projektów.

P.S
Pisałem komentarz patrząc na miniaturkę , pobrałem okładkę i......

- brak "polskich" znaków w tekście
- tytuły epów po angielsku
- tekst opisu jest ogólnie słabo czytelny:-(

Iwona
07.09.2011, 21:16
Może pomyślała byś o zmianie szablonu ? Trochę wszystko na tzw. jedno kopyto , chyba że jest to w jakiś sposób zamierzone.

Tak jest to zamierzone, bo są to okładki do seriali i chce je zrobić na jednym szablonie. Okładkę do "Wojny Rozjemców" też zrobię. Jeżeli chodzi o etykiety to jeszcze nie wiem pomyślę nad tym.

myszmis
07.09.2011, 21:16
Dzięki Iwonko za kolekcję, na miniaturkach prezentuje się świetnie i generalnie mnie się podoba pod względem wizualnym jak i estetycznym. Zapewne będą naniesione poprawki na które uwagę zwrócił Rakord więc cierpliwie poczekam na finałową wersję choć korci mnie jak małego dzieciaka do lizaka by już ją mieć na tapecie by podziwiać twój talent tradycyjnie na żywo.

Iwona
07.09.2011, 21:23
Witaj Mariusz będą zmiany, dlatego wróciły do tego działu i będzie zrobiona ostatnia część, ale to już jutro, więc proszę o troszkę cierpliwości :D

rakord
07.09.2011, 22:04
Będziemy cierpliwi Iwonko , pogadaj z pytlaczkiem on chyba ma z kądś polskie tytuły epów.

Iwona
08.09.2011, 18:45
Uff poprawione i dorobiona ostatnia okładka :D

rakord
08.09.2011, 19:22
I już jest duzo lepiej , ale jesli myślisz niewiasto że to juz koniec to bardzo mi przykro.
Okładka nr 5 - 4 linia opisu , "John trafiaw środek" , sama widzisz o co chodzi chyba , brak spacji miedzy "trafia" a "w" , o jedna spacja za dużo miedzy "w" a "środek".

Spis odcinków - Nie rozumiem dlaczego "wojny" jest z małej litery a "Rozjemców" z dużej , to tytuł więc powinno byc odwrotnie albo oba wyrazy z dużej litery.

To drobiazgi w sumie ale warto poprawić żeby okładeczka wyglądała jak trzeba.

Iwona
08.09.2011, 20:07
Okładka poprawiona teraz wygląda jak trzeba :D

Tahion
08.09.2011, 21:57
Teraz mogę się przyjrzeć - Bardzo fajna praca.

rakord
09.09.2011, 17:55
Tak , teraz to jest już inna para kaloszy , fajnie że wszystko poprawiłas , warto było poczekać. Dzięki.