PDA

Zobacz pełną wersję : Spartakus: Krew i Piach



dansmound
09.09.2011, 10:25
Spartakus: Krew i Piach
Spartacus: Blood and Sand (2010) projekt okładki: dansmound opakowanie: DVD Amaray kolekcja: Spartakus: Kolekcja

subwoofer
09.09.2011, 10:35
Wydaje mi się że powinieneś dodać ten plik po rozpakowaniu żeby był w jpg a nie w tif
bo teraz to on zajmuje ponad 27 mb i ja go u siebie tylko w ps mogę otworzyć.
Tylko niedojechałes tym plakatem na froncie do brzegu zostało tam trochę tła popielatego

DeimoS
09.09.2011, 10:43
Poprawiłem, bo trochę źle dodałeś znaczniki "Atach" nie są wymagane, gdyż same się dodają.

Co do miniaturki, to wejdź w pomoc i zobacz jak się je robi zgodnie z naszymi wymaganiami.

dansmound
09.09.2011, 11:14
W załączniku już można pobrać poprawioną okładkę... Miniatura tez uległa zmianie z czego widzę na gorsze... Postaram się ją poprawić jak wrócę do domu.

JustCool
10.09.2011, 12:53
Popraw koniecznie tę miniaturkę.

dansmound
20.09.2011, 10:55
Miniatura poprawiona :)

rad25
20.09.2011, 11:17
Według mego odczucia na tylnej stronie okładki powinieneś usunąć grafikę "Fabuła Filmu". Jakoś tak nie pasuje skoro niżej jest opis i samo z siebie wynika że to fabuła. Ewentualnie zrobić grafikę "Spis Odcinków" w takim samym tonie jak "Fabuła Filmu", bo jedna z drugą trochę się gryzie.

dansmound
20.09.2011, 19:14
Czy ja wiem...
Straszny ty rygor :)

Na poprzednim forum wszystko było ok... No nic, czekam na dalsze propozycje i ewentualne wyłapanie błędów... Później zrobię re-up'a.

JustCool
20.09.2011, 22:46
Bardzo fajna okładka :D tylko przyciemnij numery odcinków, bo po wydrukowaniu mogą być słabo widoczne chyba :) I z tyłu na górze obok pierwszej i ostatniej postaci są dziwne czarne prostokąty, postaraj się to jakoś poprawić i wtedy możesz założyć nowy temat we Wstaw Okładkę.
A i co do tych grafik pod fabułą i spisem odcinków - ja myślę, że jest okk. :)
EDIT: Na froncie na górze musisz lepiej wtopić lewą stronę tego czerwonego pod sezonem.