PDA

Zobacz pełną wersję : Kariera Nikosia Dyzmy



kangur_83
13.09.2011, 22:25
W dalszym ciągu atakuję Polską Kinematografię. Dziś na tapetę biorę Karierę Nikosia Dyzmy.

kangur_83
19.09.2011, 23:25
Czy taka opcja Credits jest dopuszczalna?

rakord
20.09.2011, 20:00
Ale ten tytuł to ty zrób przeźroczysty boś zasłonił najlepszą część zdjęcia:haha::haha::haha:

pytlaczek
20.09.2011, 22:57
Ogólnie całą okładkę wykonujesz w stylizacji a'la "Lata dwudzieste, lata trzydzieste" w sepii.
I tego bym się dalej trzymał. Dlatego proponuję, żebyś jednak screeny zrobił w ten sam sposób, bo wg mnie w tej chwili nie bardzo to wygląda, a już ten rozmyty Pazura w środku rozkłada wszystko kompletnie. Mniej postaci, więcej scen.
Stopkę proponuję zrobić w tradycyjny sposób, o wiele lepiej wygląda i jest czytelniejsza, a czcionek trochę jest do wyboru dzięki GAROTOWI, zawsze coś dobierzesz.
I rozrzuć trochę specyfikację, tzn. daj większe rozstępy niech nie będzie tak w kupie.

PS: Może jak dałeś życiorys kandydata, to niech będzie napisany odręczną czcionką?
Zobacz jak to będzie wyglądało, taka tam moja propozycja...
No i jakiś zamaszysty podpis prezesa pod tym wszystkim :D:D:D

kangur_83
21.09.2011, 02:13
Screeny poprawione, jaką czcionkę (na życiorys kandydata) byś proponował?(Chyba, że masz na myśli napisanie odręczne>skan>wrzucenie w okładkę):) Rozmazany na screenie Pazura to oryginalny screen więc go nie wyostrzę:) (http://www.filmweb.pl/Kariera.Nikosia.Dyzmy/photos#picture-27)

pytlaczek
21.09.2011, 07:36
Polskich czcionek odręcznych jest mnóstwo w sieci.

Wujek google także posiada sreeny z Cezarym w lepszej jakości. Jak nie jesteś w stanie poprawić słabej grafiki, to ją zmień.

Poza zmianą koloru screenów, nie poprawiłeś nic z tego co ci napisano.

kangur_83
21.09.2011, 09:20
ale to nie jest wina słabego screena tylko to jest tak zdjęcie zrobione screen jest w dobrej jakości. (Przy dwójce małych dzieci i tak jestem w szoku, że chociaż screeny mi się udało poprawić) Miałeś na myśli coś takiego? ten podpis jakoś mi nie pasuje

pytlaczek
21.09.2011, 21:17
Kangur, posłuchaj.
Nie o to chodzi, by wstawiać okładki na akord.
Jak będziesz mieć czas, spokojnie sobie wszystko poprawisz, przemyślisz, dopasujesz, popatrzysz i jak uznasz, że to właśnie o to chodziło, to zapodasz.

Odnośnie opisu na tyle chodziło mi o to, że jak już dałeś go w formie CV, to fajnie by było jak by wyglądał jak nabazgrany przez samego Nikosia. I chciałem byś sobie zobaczył, jak to wygląda.
Tyle że czcionka którą użyłeś nie przypomina odręcznej, a kaligraficzną pasującą bardziej do zaproszeń :D.
Nikt tu nikogo do niczego nie zmusza, dajemy tylko sugestie, a ty sprawdź, może będzie lepiej...
Podpis możesz dać inną czcionką, taką bardziej zamaszystą, większą i po skosie.

Tak więc spokojnie, nie spiesz się a będzie dobrze ;-).

kangur_83
22.09.2011, 00:57
Skończyłem pracę nad okładką Temat Zamknięty - Okładka Wstawiona Na Forum

GAROT
05.01.2012, 00:04
Jeżeli chcesz aby okładka przeszła to zastosuj się do rad kolegi pytlaczka, oraz wyostrz postacie na froncie. Twój temat we wstaw został usunięty ale częściowo też dlatego że okładka ma za dużą wielkość! jak ty to zrobiłeś że 12 MB zajmuje? Zrób żeby mniej zajmowała.

kangur_83
05.01.2012, 17:34
zastosuj się do rad kolegi pytlaczka Przecież zastosowałem się do tych rad
jak ty to zrobiłeś że 12 MB zajmuje? jakoś tak wyszło jak pogorszyłem jakość to odrazu odczuło się to na wyglądzie

GAROT
05.01.2012, 22:06
Skoro poprawiłeś to co miałeś zrobić, to wyostrz te postacie i zmniejsz jakość okładki bo 12 MB nie potrzeba aby tyle zajmowała, materiały nie są super jakości więc jeśli ją minimalnie skompresujesz to nie będzie widać różnicy.

kangur_83
29.02.2012, 01:04
Wreszcie znalazłem chwilę czasu aby dokończyć tą okładkę. Po zastosowaniu sie do wszelkich rad zajmuje koło 4,5MB niebawem ujrzy światło dzienne na forum.


Temat można przenieść do Prac Zakończonych.