PDA

Zobacz pełną wersję : Dr House - kolekcja



mateusz321
24.09.2011, 15:41
Dr House
Dr House/House M.D. (2004)

projekt okładki: mateusz321
opakowanie: 7 x 14mm/7 x 20mm

piobaks R.I.P.
24.09.2011, 17:45
Już myślałem, że się pogniewałeś i przeszedłeś do konkurencji, a tu miła niespodzianka.:redface:>:):D

No to pod okładeczki.:piwo:

Może ty mi wyjaśnisz dlaczego wszyscy twórcy uparcie trzymają się oznaczania okładek na divixy znaczkiem dvd.??

Za cholerę nie upchnie się do pudełka 14 mm grzbiet więcej niż czterech dvd.:-(

Należałoby chyba odkłamać najnowszą historię OM i dać diwiksowcom powód do zadowolenia.:haha:

myszmis
24.09.2011, 17:49
Za cholerę nie upchnie się do pudełka 14 mm grzbiet więcej niż czterech dvd
Drogi Pobaksie są też takie pudełeczka co mieszczą i po 6 płyt niczym autobusy komunikacji miejskiej gdzie mimo panującego tłoku człek jest szczęśliwy jadąc w ścisku zamiast korzystać z luksusu luźnego spaceru :)

piobaks R.I.P.
24.09.2011, 19:03
Jeśli łaska to myszmis mi odpowie,
gdzie kupić takie pudełka,
bo drapię się po głowie
i nie wiem.

Dawno, dawno temu, w czasach kiedy Polska była szara, bura i ponura - do malucha (Fiat 126p) upchało się około dwudziestu osób, ale czy o to chodzi. Jak mi nie schandlujesz takiego pudełka to :zle:

A teraz uwagi techniczne choć znawca ze mnie żaden.

Części 5-7 tło dolnego skreenu tyłu do wymiany. Może jakieś szarości, albo coś innego.
Miniaturki Hałsika na grzbietach, gdzie odziany jest w czarny garnitur cz. 1-4 i 7 tło należałoby rozjaśnić. Wydruk może wyglądać żałośnie.

Więcej nic już nie powiem, bo nie wstawisz sezonu ósmego i będzie lipa.:-{

:piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo:

mateusz321
24.09.2011, 20:55
No właśnie co do wymiany tych dolnych screenów może być problem bo i tak ciężko było mi znaleźć to co umieściłem tam.

rakord
24.09.2011, 21:59
Materiałów do Dr. House akurat jest sporo , problem w tym że głównie na płatnych stronach. Co do pudełek. Dostępne są pudełka 14mm na 6 płyt Aymary , bardzo dobrej jakości , nie piszę na jakiej stronce jak ktoś używa Google to znajdzie bez probleemu , problem to bardziej cena tych pudełek ale jakość kosztuje i trzeba się z tym pogodzić;-)

mateusz321
24.09.2011, 22:59
Materiałów jest i może sporo ale nie ma dużo takich zdjęć aby znalazła się na nich cała ekipa.

Technik84
21.10.2018, 19:36
spoko :thu_ok:

Desstor
22.11.2018, 01:04
Ciekawe rozwiązanie z tymi kolorami. Przykuwa wzrok. Świetnie się prezentują. Jeśli kiedyś będę miał możliwość to bardzo chętnie z nich skorzystam i postawie na półce żeby się pięknie prezentowały! ��