PDA

Zobacz pełną wersję : T2



Matush
08.10.2011, 12:07
Podczas zamkniętego forum coś tam się dłubało po trochu.
Poniżej jest 2 część Terminatora:

13363

Dodaję też jak mniej więcej będzie wyglądał grzbiet

13365

13364

GAROT
08.10.2011, 13:00
Ja już tobie pisałem na temat 2 części że jest super :) Grzbiet tez bardzo mi się podoba ale moim zdaniem lepiej by wyglądało niebo na górze zrobić jakieś ciemniejsze, jakieś czerwone albo tak żeby w nocy to było. Bo teraz tak dziwnie jasny niebieski jest na tle tej ciemnej scenerii.

myszmis
08.10.2011, 15:52
Widzę że przygotowany jesteś dość mocno, by nie być zaskoczonym gdy piąteczka dojdzie. Panie Kuba film może i jest apokaliptycznie mroczny ale myślę że nie zaczerniajmy grzbietu by oddać ponurość naszej przyszłości być może. Mnie ogólnie się podoba cały projekt ale to moja ocena, poczekamy na inne :)

subwoofer
08.10.2011, 15:53
wow super jak zwykle zresztą u Ciebie

pytlaczek
08.10.2011, 23:46
Ja bym jednak obstawał za tu i ówdzie leżącymi czaszkami, takimi bez dolnej szczęki pamiętnymi z cz.1. Chodzi oczywiście o grzbiet :D.
A gdzie obiecane latające maszyny? Tak jakoś smutno bez nich ;-)

DeimoS
09.10.2011, 10:24
Widze że jednak zmieniłes tło, fajnie wygląda, jednak Mi równiez brakuje jakiś latających robocików, strzelających rakietami. Kolorystyka jak zwykle super, w poprzedniej brakowało mi czerwonego, ale teraz to nadrobiłeś i jest bajka.

Pozdro, czekam z niecierpliwocią na kolejne części.

Guerero
10.10.2011, 23:01
Ja bym jeszcze z tym kolesiem pokombinował, coś z tą ręką mu zrobił, on sie zmieniał (że tak powiem był bardziej zmiennokształtny;-)) i może mu przerobić rękę na taką, z której tworzyłyby się szczypce (motyw z otwieraniem windy)? Poza tym taga na froncie masz, że teraz jest ich dwóch więc może w tle dać sylwetke w płomieniach Arnolda z giwera albo coś w tym stylu żeby był jakiś akcent tez z nim:D Generalnie ja się nie mogę doczekać na finisz :piwo:

Matush
11.10.2011, 09:31
@Garot, chyba nie będę przyciemniał tego nieba. :piwo:



Ja bym jednak obstawał za tu i ówdzie leżącymi czaszkami, takimi bez dolnej szczęki pamiętnymi z cz.1. Chodzi oczywiście o grzbiet .
A gdzie obiecane latające maszyny? Tak jakoś smutno bez nich


jednak Mi równiez brakuje jakiś latających robocików

W wolnej chwili coś się pokombinuje :D


Ja bym jeszcze z tym kolesiem pokombinował, coś z tą ręką mu zrobił, on sie zmieniał (że tak powiem był bardziej zmiennokształtny) i może mu przerobić rękę na taką, z której tworzyłyby się szczypce (motyw z otwieraniem windy)?

Próbowałem dorobić mu taki palec metalowy, ale zasłaniał mu kawałek twarzy co kiepsko wyglądało. Jeżeli miałbym dorobić mu całą rękę to można to zrobić, ale wtedy zakryje mu się połowa twarzy co może nie być fajne. Można się pokusić o zmianę ustawienia tej ręki, ale nie wiem czy mi się będzie chciało :roll:
Trochę kiepsko z czasem a tu jeszcze dwie okładki trzeba zrobić ;-)

dzięki za komenty, postaram się poprawić to i owo w wolnej chwili.

Matush
21.10.2011, 13:22
Mały update grzbietu:

myszmis
21.10.2011, 13:43
Teraz to grzbiet jest szok, pal licha przody okładek samym grzbietem zwalasz z nóg :) Myślę że dość atrakcji jest powstawianych by zaspokoić nawet wybrednych odbiorców :)

DeimoS
22.10.2011, 01:54
super, ale stateczek trochę za wielki może lepiej dać kilka mniejszych??

i u góry teraz zbyt zielono mi się wydaje :)

ogólnie moje zdanie na temat projektu znasz, nie mogę się doczekać