PDA

Zobacz pełną wersję : Pluję na twój grób



subwoofer
14.11.2011, 00:01
Co sądzicie o takim projekcie

pytlaczek
14.11.2011, 12:49
Sub, ciężko coś napisać, ponieważ zawsze wrzucasz do projektów praktycznie gotową okładkę, a nie robisz jej w tym dziale od podstaw.
Tak z grubsza, to patrząc na tę okładkę - to się wcale nie boję. :haha:
Niby jest noc, ale ten domek jest oświetlony bez dwu zdań światłem słonecznym. Za ostro moim zdaniem.
Mgłę bym dał na pierwszym planie (i w lesie między drzewami też trochę), bo ten chłoptaś (chyba to chłopak) się bardzo odcina. Na dom światło z prawej, a na chłopaka z lewej. Może odbij go lustrzanie i powiększ...
I niech ma jakiś błysk w oku. Oto zaraz dokonam zemsty... >:)
Kompletnie nie znam filmu, więc zgaduję. :D
Aha! I metal nożyc musi błyszczeć, bo ostry chyba hehe...
Sorki, że się tak rozpisałem, ale przynajmniej szczerze, a chyba o to tu chodzi.

subwoofer
14.11.2011, 13:59
Dzięki za sugestie posiedze na tym trochę. Te nożyce miały być stare zardzewiałe a nie ze sklepu więc nie wiem czy dawać je błyszczące?
Ps.To dziewczyna

Matush
14.11.2011, 14:18
Możesz zapodać w powiększeniu ten front ?

subwoofer
14.11.2011, 15:10
Takie zmiany nie wiem czy na lepsze ;-)

Matush
15.11.2011, 23:41
Generalnie pomysł fajny, ale trzeba sporo popracować nad ta grafiką.
Wszystko wygląda jak wycięte i wklejone. Całość nie pracuje ze sobą tak jak powinna.
Do tego chyba Ci kolesie są złej wielkości w porównaniu z domkiem.

subwoofer
15.11.2011, 23:57
Małe zmiany postaci w tle trzeba będzie je pewnie zmniejszyć trochę?

Snow1992
16.11.2011, 00:39
Może, by tak zamiast zmniejszać gości powiększyć domek?

subwoofer
16.11.2011, 18:05
I jak to wygląda lepiej jest czy gorzej:-/ bo sam już nie wiem

Matush
16.11.2011, 19:38
ok, jak wspomniałem wcześniej, nie pracuje to ze sobą.

Zobacz jak masz wklejone postacie. Na pierwszą postać pada światło z określonej strony ( na plecy), na dom z kolei pada od drugiej strony, nie od tej co na pierwsza postać.
Kolejne osoby też są z innej bajki. Gość z pałą ma część twarzy ze światłem, druga część całkowicie ciemna, obok niego podobna sytuacja z typem co trzyma giwerę. Natomiast postacie za nimi są centralnie oświetlone, a stoją tak samo jak ci przed nimi, IMO trochę to nie pasuje zupełnie.

Dodatkowo, strasznie mało detali widać na tym froncie. Generalnie Twoje okładki mają mocny kontrast strasznie co powoduje, że widać tylko jasną grafikę, o detalach ciemniejszej grafiki możemy zapomnieć. Nie powinno tak być. Rozumiem, że film jest w pewnym sensie filmem grozy, ale mimo tego powinieneś starać się pokazywać jak najwięcej grafiki ( nawet ciemnych miejsc, ale z detalami)

To tylko moje zdanie, nie musisz się z nim zgadzać.

Pozdrawiam
M

subwoofer
17.11.2011, 12:00
Ja się z Twoim zdaniem zgadzam:D ale nie wiem czy zmierzam w dobrym kierunku z tymi poradami :-/ luknij czy lepiej będzie z tym światłem i z tym domem ;-) bo sam niie wem jak to oświetlić:redface:

Matush
17.11.2011, 12:55
Mógłbyś pokazać nam materiały które użyłeś do tego frontu w oryginale? ( bez żadnych zabiegów kontrastu , nasycenia itd?)

Może się mylę, ale jak patrzę na ten front to mam takie dziwne wrażenie, że mojej uwagi nie przyciąga pierwszy plan grafiki tylko dalsza jej część. Jest to pewnie spowodowane właśnie tym co pisałem wcześniej. Nadal jest bardzo mocny kontrast, kolesie z tyłu nóg nie mają wcale. Jeżeli nie mieli na oryginalnych zdjęciach to można się pokusić o dopasowanie im czegoś z sieci ;) . Jak możesz to zapodaj nam fotki oryginalne to pokarzę ci o co mi chodzi mniej więcej, bo chyba nie umiem tego wytłumaczyć, sorry.

subwoofer
17.11.2011, 17:09
Z tego mniiej więcej brałem

subwoofer
17.11.2011, 22:56
Dodane kolesiom nogi i takie tam inne detale ja to widze tak ;-)

subwoofer
18.11.2011, 23:40
Zmieniłem czcionke TT

myszmis
19.11.2011, 19:25
Zmiana czcionki wyszła okładce na zdrowie według mnie, lepiej pasuje :)

subwoofer
19.11.2011, 23:09
Dodane drzewa w tle no i nie wiem jak to wygląda:-/

Matush
20.11.2011, 00:14
Jest trochę lepiej, ale według mnie nadal nie wygląda to naturalnie. Widzę, że portki dorobiłeś, ale trochę chyba proporcje są złe. Oni teraz wyglądają jak by mieli jakąś wadę nóg. No i ten koleś z tyłu w środku jakiś mutancik wyszedł, chyba za duży w porównaniu z resztą, tym bardziej że stoi jako ostatni, a glina przed nim wygląda jak dzieciak jakiś. Popraw sobie proporcję tych gości. Aha, oni chyba też są za duzi w porównaniu do domku.

subwoofer
21.11.2011, 00:06
Gości zmniejszyłem portki trochę poprawiłem i mam zamiar zabrać się za tył... bo normalnie czas goni;-)

subwoofer
23.11.2011, 13:37
Tak planowałem to skończyć

subwoofer
25.11.2011, 12:36
Tak się prezentuje całość
Bedzie jeszcze z tytułem do wydania w polsce, ja posiadam wersje z tytułem oryginalnym a on jest przetłumaczony Pluję na Twój grób:D