PDA

Zobacz pełną wersję : Goonies



GAROT
19.11.2011, 19:45
Witam.

Chciałbym przedstawić wstępny projekt okładki Goonies którą robię na prośbę Marcina, normalnie bym jej nie robił bo dopiero podczas pracy nad nią film oglądałem :D

Uwagi mile widziane, więc Marcin możesz już pisać co poprawiać :D

myszmis
19.11.2011, 20:00
Nio Nio już myślałem że zastygłeś Kuba he he. Fajnie się zapowiada froncik. Ja gdzieś widziałem spolszczony tytuł " Postrzeleńcy" o tak już wiem gdzie to widziałem na filmwebie. I gdybyś był nam łaskaw to czy można również tę drugą opcję zabukować :). No może w tych skałach pomyśleć na taką szczeliną co ten stateczek skorzystał by wypłynąć na szersze wody.

Ps Dany26 chyba też zrobił z takim tytułem do wspólnego grzbietu ale w stylu kolekcji westernów Suba.

rakord
19.11.2011, 20:35
Ja filmu nie widziałem więc się za mocno nie będę wymądrzał hehe , dwie uwagi , jak dla mnie twarz pierwszego dziecka trochę za mocno oświetlona przez co jest mało wyraźna i druga sprawa to statek , może by go tak troszeczkę przesunąć żeby głowa na rufę nie zachodziła ale żeby był widoczny w całości , nie za wiele miejsca w prawo jest ale można by popróbować ewentualnie można postacie przesunąć delikatnie żeby znowusz dziecku nogi na wysokości uszu nie wyszły.:haha:

GAROT
19.11.2011, 23:14
Zastosowałem się do waszych poprawek, ale tt na razie zostawiłem.

myszmis
19.11.2011, 23:30
Teraz wydaje mi się o wiele zgrabniejsza, wcześniejsza taka trochę jakby za mroczna była a to światełko od razu ją zmieniło w przygodową z happy endem.

Matush
20.11.2011, 00:04
W te mańkę lepiej, ale popracuj nad kolorystyka. Film jest przygodowy ze sporą ilością humoru więc wydaje mi się, że okładką powinna być bardziej kolorowa. Do tego co mysz napisał, z tą szczeliną - fajnie wyszło, ale chyba więcej blasku powinno się z niej wydobywać. Postacie trochę za bardzo odcinają się od reszty grafiki. Albo jest to związane z kolorem tła, albo z oświetleniem, ale prędzej to drugie. Chyba za mocno są oświetlone te postacie, może uda ci się bardziej to spasować. Statek od frontu też bardziej oświetl jak dasz większy blask. Zobaczymy jak wyjdzie.

Matush
20.11.2011, 00:19
Może wciśnij tam gdzieś jakieś błyskotki jeszcze, w końcu oni szukali skarbów ;), a i wodę dopracuj przy statku. Daj na niej jakieś delikatne falowanie itd.

GAROT
20.11.2011, 19:35
Poprawiłem wszystko, myślę że teraz się fajnie prezentuje, ale czekam na wasze opinie :)

pytlaczek
20.11.2011, 19:55
No teraz z tymi wszystkimi błyskotkami super wygląda!
Nawet odbicia w wodzie dałeś i pod linią wody też widać ładnie :D.

Jedno co mi się nie podoba, to te zbyt duże fale :-/. Gdzie jak gdzie, ale w jaskini wiatr tak nie hula :haha:
Wcześniejsza tafla wody lepiej wyglądała.

Matush
20.11.2011, 21:26
Nom, nie chodziło mi o takie fale na całości, bardziej o coś takiego:

13675

( oczywiście delikatniejsze bo pełną parą nie płynie ;) ) bardziej wygląda, że wypływa na szerokie, a tak to jak by stał w miejscu.

Matush
20.11.2011, 21:30
A możesz nam jeszcze pokazać jak by wyglądało bez tych belek/ramki ?

Daj więcej miejsca między aktorami na górze bo teraz wygląda jak jedno wielki imię i nazwisko. Za małe przerwy, ewentualnie imiona mniejszymi literami

GAROT
20.11.2011, 22:55
Poprawiłem wodę i aktorów, bez tego drewna wygląda tak:

Ja to wymyśliłem dlatego bo chciałem taki smaczek że niby podpierające deski tak jak w tunelach jakiś. Myślę że szczegółowa bardziej jest okładka z nimi.
Poza tym chciałeś Marcin aby okładka była w stylu Shawshank czy Jumanji a w nich były takie unikatowe ramki :D

Matush
20.11.2011, 23:32
Moim zdaniem dużo lepiej, wtedy tak trochę sztucznie to wyglądało. Może jak by tamte deski były zrobione w takim stylu jak by się za chwilę miały rozlecieć, jakieś próchno to byłoby lepiej, a tak to trochę sztucznie wyglądało. Teraz uważam, że fajnie jest, no ale nie ja jestem autorem tej pracy więc zrobisz jak uważasz ;)

GAROT
21.11.2011, 10:53
To w takim razie mam propozycję. Spróbuje zrobić zniszczone te belki i je na razie zostawię, jeśli skończę okładkę i dalej się one tobie nie spodobają to zrobię 2 wersję okładki bez nich ok? W tedy wszyscy będą zadowoleni :)

Zacznę już szykować tył.

pytlaczek
21.11.2011, 16:03
Ale taki lekki kilwater to mógłbyś dorobić temu okręcikowi lol.

I podoba mi się jeszcze, jak woda z okrętu wylewa się takimi różnymi otworami spustowymi, ale to jak już będziesz chciał ;-).

GAROT
21.11.2011, 17:16
Ja chciałem aby ten okręt stał tam w tej grocie, i dlatego tego nie robiłem. Na razie będę zajmował się tyłem.

pytlaczek
21.11.2011, 17:55
Jak stoi, to go zakotwicz, jakiś łańcuch by się przydał :tongue:

GAROT
22.11.2011, 12:27
Poniszczyłem belki oraz dodałem cienie no i zacząłem tył robić, jak się podoba?

Potrzebny byłby cytat do tego filmu, na IMDB są strasznie długie ma ktoś jakiś pomysł?

myszmis
22.11.2011, 17:55
"Przyłącz się do odkrywców" lub " Poczuj z nimi dreszcz przygody" lub ....... a może starczy chyba że coś bardziej twórczego mi wlezie do głowy bo cytatów nie pamiętam ale film owszem,

GAROT
24.11.2011, 19:48
Okładka prawie na ukończeniu, został cytat, dane techniczne no i akceptacja wasza :D

jak się wam podoba?

subwoofer
24.11.2011, 20:52
Front zajebisty a co do tyłu to te dzieciaki z dołu mogły by wylecieć jak dla mnie za dużo tych postaci z tyłu jest, wydaje mi się że wystarczyły by tylko postacie na górze i ten szkielet a tam dać może dodatki pod screenami ale sam zdecyduj.

pytlaczek
24.11.2011, 21:02
Wiesz co, tam może obok tego kostka dać tę wypasioną skrzynię ze skarbami.
Ogólnie chyba mało skarbów z tyłu, od dobrobytu głowa nie boli :D

Poza tym wypas jest :piwo:

GAROT
24.11.2011, 21:27
Dane techniczne będą na tej tablicy z desek. Czyli pozbyć się tych postaci i skrzynkę ze skarbami powiadacie...hmm zobaczę jak by to wyglądało.

pytlaczek
24.11.2011, 21:32
... i dużo kieliszków niech będzie porozrzucanych :haha:

GAROT
24.11.2011, 21:40
Co ty tam rozpustę jakąś chcesz? :D No ale zobaczę co da się zrobić :)

GAROT
25.11.2011, 00:07
Mam nadzieję że teraz będzie tył ok :) Zostawiłem te dzieci bo trochę zostało miejsca ale chyba nie przeszkadza to bo na 1 planie są mocno wyeksponowane skarby :)

Narobiłem się sporo, każdy kamyczek i inne bzdety były pojedynczo wklejane, mam nadzieję że docenicie ten wklad :)

GAROT
25.11.2011, 00:20
Dodałem taka poświatę na skrzynce myślę że tak będzie fajnie :D

subwoofer
25.11.2011, 11:53
Skarby super wyszły co do dzieciaków sam nie wiem skoro tak jest lepiej niech tak zostanie.

BartManiac
26.11.2011, 19:22
Czadersko wyszło, faktycznie skarb wyszedł super.

GAROT
27.11.2011, 18:01
Okładka ukończona, jeśli do jutra nie będziecie mieli żadnych zastrzeżeń to wstawiam ją w odpowiednim dziale :)

Dziękuję wszystkim za pomoc :piwo:

myszmis
27.11.2011, 23:44
Ja nie mam żadnych zastrzeżeń tylko pytanie czy będą dwie wersje do wyboru ? Jeśli to oczywiście nie kłopocik to proszę ładnie także o okładkę z tytułem mało znanym w obiegu :)

rakord
28.11.2011, 08:13
Spokojnie Kuba możesz uznać okładeczkę za gotową. narobiłeś się przy tymn tym sporo ele efekt końcowy jest tego naprawdę wart. Śliczna okładka.