PDA

Zobacz pełną wersję : Goonies



GAROT
28.11.2011, 20:15
Goonies
Goonies (1985)
projekt okładki: GAROT
opakowanie: Viva Elite 12,5mm

GAROT
28.11.2011, 20:17
Już śmiało można pobierać :)

Myszmis gdzie ty znalazłeś że ten film ma polski TT? Na filmwebie o tym nic nie pisze.

Matush
28.11.2011, 20:25
Dobra robota, bardzo ciekawa okładka wyszła z tych, nie ukrywajmy kiepskich zdjęć. Dobrze sobie poradziłeś. ;)

GAROT
28.11.2011, 20:28
Dzięki wielkie, pochwały od ciebie w szczególności miło mi się czyta :D

myszmis
29.11.2011, 15:07
Myszmis gdzie ty znalazłeś że ten film ma polski TT? Na filmwebie o tym nic nie pisze.

na filmwebie pod listą płac popatrzaj uważnie lub szukaj tego

muzyka:
Dave Grusin
zdjęcia:
Nick McLean
nagrody:

oraz 1 nominacja
inne tytuły:
Postrzeleńcy
kraj:
USA

Matush
29.11.2011, 15:32
Z tego co ja kojarzę to ten tytuł nawet nie był nigdy tłumaczony przez lektora podczas filmu, ale może się mylę

myszmis
29.11.2011, 18:16
Nie mylisz się M lektor nie czytał tego tytułu tylko z lenistwa jechał Goonies ale myślałem że skoro jest w obiegu i drugi tytuł to może jak już robiła się okładeczka do tego filmu to nie był by to wielki problem zrobić drugą wersję dla takich maniaków jak Ja :) No i w takim razie byłby to nie lada unikat mieć ją z takim tytułem. No ale to już pozostawiam autorowi tego zacnego dzieła :)

Matush
29.11.2011, 18:23
Myślę, że Kuba machnie i drugą wersję, ale szczerze Ci powiem, że mi wcale nie pasuje ten tytuł w wersji polskiej. Fakt też jest taki, że z polskim TT będzie to unikat jak napisałeś ;)

rakord
29.11.2011, 20:49
W zasadzie tytuł angielski to idiom , nie ma dosłownego tłumaczenia , jak ktoś wymyślił tytuł polski to nie jest to żadne tłumaczenie tylko zrobił to na podstawie dowolnej interpretacji dla filmu , oczywiście można by polski tytuł wynyślić samemu ale.......czy jest sens w ogóle to robić , wątpię. A "postrzeleńcy" , to tak tu pasuje że lepiej zostać przy oryginalnym tytule niż na siłę pchać jakiś badziew.

myszmis
29.11.2011, 20:59
Zakrakaliście mnie. Jednak jeśli.... będzie z polskim TT to na pewno ja ją chętnie na półce postawie choćby żeby wzbudzić ciekawość ciekawskich oczu. No ale to już czas pokaże jak będzie.

GAROT
29.11.2011, 21:25
Dobra nie ma problemu, zrobię jutro polski TT. Dużo roboty nie będzie :)

rakord
29.11.2011, 21:33
Tylko mu nie wpisuj "postrzeleńcy " tylko może ja wiem.......gamoniasie hehehe , to akurat pasuje do niego jak on myśli że jak ktoś do niego do domu wejdzie to pierwsze co mu się rzuci w oczy to TT na okładce w pudełku które stoi na półce z widokiem od strony grzbietu:haha::haha::haha::haha::haha::haha:

myszmis
29.11.2011, 21:49
Oj byłbyś zdziwiony co ludziom nie umyka. To musisz też do mojego grona dopisać Danego bo on też zrobił okładkę z takim tytułem:sarcastic_blum:

rakord
29.11.2011, 21:55
Zrobił z tytułem "gamoniasie" ???, jakos mi umkneło:haha: , ale spoko , żartowałem tylko sobie , temat jest o okładce więc nie śmiećmy już więcej tutaj , cholera ....sam siebie opiprzyłem:haha: no wiec o okładce teraz . Finalna wersja podoba mi się przeokrutnie i ją sobie zassałem , jak tylko będę miał Blu na bank na półce postawię , nawet z angielskim TT:haha:

GAROT
30.11.2011, 16:44
Polski TT dodany, mam nadzieję że teraz okładka zadowoli każdego i nie będzie więcej niedomówień :P