PDA

Zobacz pełną wersję : Planeta Małp Box



Matush
15.12.2011, 23:54
Witam,
Chciałem Wam zaprezentować moją 2 okładkę jaką wykonałem, niestety pierwszej jeszcze nie znalazłem, ale może mi się uda jeszcze ją namierzyć, smacznego hehehhehe:

kożuch
16.12.2011, 00:01
No to widzę ciężkie miałeś początki :D w porównaniu do teraźniejszych dzieł to... hm... trudne miałeś początki :D

GAROT
16.12.2011, 00:14
Nie jest źle :D Przynajmniej coś swojego zrobiłeś więc na pewno miałeś satysfakcję :)

luna81
16.12.2011, 11:50
Co, jak co ale " dzieło " to udowadnia, że dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu można dojść do perfekcji - jeśli popatrzymy na twoje obecne prace.

Powinno stać się to zachętą dla wielu z nas

JustCool
16.12.2011, 14:29
Hm... tak kminię i kminię jak Ci to delikatnie zasugerować, ale jestem za tym, żebyś pokazał nam wersję z 2007 oraz wersję z 2011 jednej ze swoich lepszych okładek :D Tę niebieską :D
Bo jak wiesz - szczerze przyznam, że ta jest całkiem niezła :-p

rakord
16.12.2011, 16:05
Całkiem mi się podoba , dzięki tobie dowiedziałem się że było 6 filmów , zawsze mi się motały jakoś;-), od razu widać że człowiek rodzi się z jakimś talentem do czegoś i warto jak ten talent rozwija tak jak ty.

Matush
16.12.2011, 19:20
Dzięki


Hm... tak kminię i kminię jak Ci to delikatnie zasugerować, ale jestem za tym, żebyś pokazał nam wersję z 2007 oraz wersję z 2011 jednej ze swoich lepszych okładek Tę niebieską

Masz na myśli moją pierwszą wersję terminatora,hehehehe ? Która nigdy nie ujrzała światła dziennego . hehehhee

JustCool
16.12.2011, 19:40
Masz na myśli moją pierwszą wersję terminatora,hehehehe ?

:zle: Specjalnie nie chciałam zdradzić co to za tytuł, żebyś zrobił nam niespodziankę! Ale tak, mam na myśli Terminatora :D hahahaha
Najlepiej w porównaniu, najpierw nowa, potem pierwowzór :haha:

Matush
16.12.2011, 20:40
heheeh, wstydzę się, ale wrzucę mały podgląd ;)

JustCool
16.12.2011, 20:51
heheeh, wstydzę się

"Ja nie wiem czego Ty się boisz, obiecuję będę delikatna" :D
Dawaj! Zrobimy tak... Ty to wrzucisz, ja się pośmieję a potem z całych swoich sił wezmę się za tworzenie okładek częściej, sumienniej i będziesz mógł mi cisnąć >:) może być? :D

P.S. Chciałabym zaznaczyć, że jeżeli nie pójdziesz na ten układ to przedstawię Ci wredną stronę Justyny i zaryzykuję posadę i sama ją pokażę wszystkim :D

Matush
16.12.2011, 21:05
"Ja nie wiem czego Ty się boisz, obiecuję będę delikatna"

Do czego do doszło, człowiek przygarnął, nauczył jeść widelcem, a teraz takie teksty słyszy ;)

Matush
16.12.2011, 21:09
Proszę bardzo:

Moja super okładka do terminatora

JustCool
16.12.2011, 21:22
buahahahahahahahahahahahahha jesteś wielki :D :D :D
przepraszam Szefie ale muszę to skomentować... albo w sumie nie.. bo tego się nie da skomentować :haha:
W każdym razie moje oficjalne stanowisko w sprawie tego dzieła jest takie: NIE MA SIĘ CZEGO WSTYDZIĆ, to jest powód do dumy. Do bycia dumnym z tego, jak wielki krok zrobiłeś! :piwo: W porównaniu z nowym T - postęp jest piorunujący, czego serdecznie Ci gratuluję i zazdroszczę :)
Ale i tak mnie to śmieszy :-p

rakord
16.12.2011, 21:22
Justynka.....ty zła kobieta jesteś:haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha:

Matush
16.12.2011, 21:27
Długo czekał ten projekt na aktualizację hehehhe,

dzięki za komenty :piwo:

JustCool
16.12.2011, 21:44
Justynka.....ty zła kobieta jesteś:haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha:

Jaa? Gdzie tam! Dobra, tylko że do pewnego czasu :-p :D


Długo czekał ten projekt na aktualizację

Za to z jaką klasą został zaktualizowany! Myślę, że wszyscy się ze mną zgadzają, tylko oni się boją Ci w twarz powiedzieć, że tamta wersja była "lekko" niedopracowana :D

GAROT
16.12.2011, 22:42
Hehe terminator niezły :D Możesz śmiało wstawiać na customaniacs dostaniesz znowu nagrodę miesiąca :D

Matush
16.12.2011, 23:14
o jaki żartowniś z kolegi heheeh
.

Guerero
17.12.2011, 03:32
TT nie spolszczyłeś:razz: Projekciki są wypas:D z chęcią bym sobie jakiś kolaż z nich pyknał, wstawił w ramke i powiesił na ścianie, a za pare lat opchnął na allegro za fortune, i teraz mwie całkiem poważnie - to jest niecny plan:D:piwo:

JustCool
17.12.2011, 09:57
z chęcią bym sobie jakiś kolaż z nich pyknał, wstawił w ramke i powiesił na ścianie

Hahaha! Przedni pomysł Marku :piwo: Ja proponuję dorzucić tam napis "Labor omnia vincit" :D :D