PDA

Zobacz pełną wersję : Kowboje i Obcy



pytlaczek
30.12.2011, 17:07
Ostatnio oglądałem ten film i powiem wam, że nie jest to nawalanka w stylu Skyline, a nawet ciekawy film lol.
Czas mu zrobić okładkę ;-)

GAROT
30.12.2011, 17:18
Bardzo ciekawie to wygląda. Fajna kolorystyka :) Ja filmu nie znam ale okładka super się zapowiada.

rakord
30.12.2011, 17:35
Tak , zapowiada się fajnie , tylko ten gość stoi frontem , czemu? Niby ciekawie ale oglądać na okładce jego"rufę" , no nie wiem , zobaczę co jeszcze dodasz , a film jest naprawdę godny polecenia. Myślałem że to będzie typowy amerykański stek nonsensów , gdzie obcy mając ogromną technologiczną przewagę zginą w końcu od zatrutych strzał indiańskich a okazało się że wymyślono całkiem sensowną akcję , na pewno nie jest to typowa amerykańska szmira dla bezmózgów karmiących się hamburgerami. Film polecam a i okładka Markowi pewnie świetna w końcu wyjdzie. A ten statek obcych przydało by się tak wsadzić żeby było widać całość i np. wylatujące myśliwce do porywania ludzi , ogólnie widział bym na okładce scenę w której obcy za dnia wyłażą z nory i atakują ludzi. Nie wiem jak jest z materiałami do tego bo to dość nowy film ale conajmniej kilkanaście świetnych scen z tego filmu na okładkę by się nadawało "kurwisko" , Marek będzie wiedział o co chodzi , tez bym gdzieś dał , zbyt ważna postać żeby pominąć na okładce.

delek
30.12.2011, 17:43
nawet ciekawy film
????????
Mamy różne gusta chyba:D
A co do okładki, fajnie się zapowiada, tylko primo nie wiem czy nie za jaskrawo, secundo - słabo będzie wygladał kawałek statku kosmicznego na grzbiecie, i część skrzydła na tyle.

pytlaczek
30.12.2011, 17:43
Gość musi być tyłem, bo jak widzisz właśnie rozwalił statek i pokazuje "kto tu rządzi".
Jakoś nie widzę go uśmiechającego się do widza z frontu, ani żadnej innej postaci w tej scence, no chyba żeby obcy mi się znalazł :D

Przynajmniej ja tak to widzę i myślę, że jest ciekawie i realistycznie.
Ale czekam na opinie.

PS: Sęk w tym, że obcych na razie nie mogę znaleźć, a statki powinny niedługo się pojawić.
A reszta postaci będzie na tyle.

rakord
30.12.2011, 18:28
Hm. sam , nie wiem Marku , film ma ogromny potencjał jeśli chodzi o okładkę i widzę że po prostu ogranicza cię ilość dostępnych materiałów do niego , więc zrób co możesz i z czego możesz.
A może odczekać kilka miesięcy , materiałów pewnie przybędzie , film jest wart dobrej okładki mimo że Daniel ma jak widać inny gust :) w tym czasie zrobiłbyś Ziemię 2 i Żelaznego Orła......tak sobie tylko marzę:haha:

pytlaczek
30.12.2011, 20:19
Na razie front wygląda tak, chodzi o uwagi Daniela ;-).
Co do TT to jest tymczasowy, chcę zrobić coś innego tylko nie wiem czy wyjdzie :D

GAROT
30.12.2011, 22:10
Bardzo fajna kolorystyka, dużo lepsza niż poprzednio mniej nasycona, teraz tak naturalniej jakby wygląda.

W TT podoba mi się Czcionka, fajnie wygląda, może trochę lipnie ta kreska bo nachodzi na re kę ale piszesz że poprawisz więc spoko :)


PS. Oż ku.... tu gra Olivia Wide :D No to ja będę musiał sobie obejrzeć ten film/serial cokolwiek to jest :D:D

Matush
30.12.2011, 22:45
Grafikę musisz dopasować do siebie, bo teraz nie trzyma się kupy chyba.

pytlaczek
31.12.2011, 15:31
No i ostatecznie wyszedł taki front.

GAROT
31.12.2011, 16:03
Fajna kolorystyka teraz, ale mi osobiście nie zbyt podoba się pionowe ułożenie TT, ale ciekawe co inni o tym sądzą :)

rakord
31.12.2011, 16:18
A mnie właśnie się podoba pionowe TT , fajnie po literkach złoto spływa.:)

pytlaczek
31.12.2011, 19:12
I zaczątek tyłu tak na biegu:

rakord
31.12.2011, 20:12
Ale wypasiony ten tył , fiu fiu , pokaż w całości okładkę Marek.

pytlaczek
31.12.2011, 22:57
Przecież dopiero układam grafikę :eek:, kombinuję. Jak jest w projektach, to pokazuję. Jeszcze nic nie wycięte hehe.
Może komuś coś wpadnie do głowy.

No, ale dziś ci wybaczę... :haha:

rakord
31.12.2011, 23:26
Widzę że nie wycięte ale chciałem zobaczyć jak całość się komponuje , no ale dziś ci wybaczę:haha:Po za tym miałeś już dziś nic nie robić i całe szczęście żeś nie zaczoł wycinać "pod wpływem" bo byś jeszcze dziewczynie resztki piersi których i tak nie ma powycinał:haha::haha::haha:

pytlaczek
01.01.2012, 00:04
Proszę mini całości:

GAROT
01.01.2012, 16:18
Bardzo fajnie to wygląda. Jak poprawisz wycinanie tych postaci na tyle to będzie super okładka :)

pytlaczek
01.01.2012, 17:04
Zmieniłem ustawienie screenów i postacie na gotowo.

pytlaczek
01.01.2012, 20:10
Tak wygląda finalna wersja okładki:
Dziękuję wszystkim za pomoc i lecimy do archiwum.