PDA

Zobacz pełną wersję : 2Pac filmografia



eRPe
03.01.2012, 18:37
No to już 3 podejście do tej kolekcji (nie ukrywając mam nadzieję, że zarazem ostanie) :D
Całość robiona na podstawie szablonu do okładki Biggie i Tupac (https://ns310451.ovh.net/forum/showthread.php?t=3600&highlight=Biggie), poza filmami na takim szablonie chciałbym zrobić jeszcze filmy dokumentalne czy jakieś produkcje fanowskie (ale tutaj takich okładek chyba nie mógłbym dodać?)
Do tej pory udało mi się zrobić taką okładkę, jaka jest poniżej. Liczę także na jakieś komentarze co pozmieniać bo chciałbym, żeby okładki wyszły jak najlepiej.

Dorzucam jeszcze 3 okładki do kolejnych filmów (narazie bez poprawek względem 1 okładki bo nie wiem czy tak może być)

Matush
05.01.2012, 00:11
ok, może tak.

Wrzuć nam miniaturki takie jak dodałeś wyżej ale z zachowanym aspect ratio na grafice, bo teraz ciężko stwierdzić czy to wina miniatur czy grafiki.
Screeny musisz ładnie wtopić na siebie, zrobić ładne przejście, bo teraz to tak kiepsko trochę wygląda z tymi odcięciami. Credits chyba powinieneś zrobić większy ( chodzi mi, że prawie na całą szer tyłu, teraz jest za bardzo ściśnięty)

czekam na rozwinięcie.

eRPe
06.01.2012, 13:16
Wgrane na nowo. Screeny wtopione (chociaż chyba będę musiał zmienić 2 ostatnie na górze i ten ost. na dole - bo dziwnie wygląda wtopienie). Credits zwiększony.

delek
06.01.2012, 14:04
Szczerze to klinąłem sobie linka do iBiggie i Tupac i tam jest dużo lepiej, nawet jeżeli na froncie jest tylko plakat.
Teraz patrząc widzę na tych nowych dużo pustego miejsca, stanowczo za dużo, a nawte żeby zapełnić dwa razy jest tupac filmografia.
Może postaraj się zbliżyć szablon bardziej w strone tego co wcześniej.
I taka rada, jak masz sporo dużego tła, jw. to pisz grubszą czcionką może, wizualnie ona trochę zapełnia, chociażby ten tekst Tupac........
Imo jak dopracujesz te szablon, to i okąłdki będą fajne.
Aha, i zrób szablon jednej imo

Matush
06.01.2012, 14:38
Nie aktualizuj miniaturek w pierwszym poście usuwając te wcześniejsze. Nowy post, nowe miniaturki z aktualizacją!

eRPe
06.01.2012, 15:38
Nie aktualizuj miniaturek w pierwszym poście usuwając te wcześniejsze. Nowy post, nowe miniaturki z aktualizacją!

Sorki zapomniałem o tym. Następne już będą normalnie dodane.



Szczerze to klinąłem sobie linka do iBiggie i Tupac i tam jest dużo lepiej, nawet jeżeli na froncie jest tylko plakat.
Teraz patrząc widzę na tych nowych dużo pustego miejsca, stanowczo za dużo, a nawte żeby zapełnić dwa razy jest tupac filmografia.
Może postaraj się zbliżyć szablon bardziej w strone tego co wcześniej.
I taka rada, jak masz sporo dużego tła, jw. to pisz grubszą czcionką może, wizualnie ona trochę zapełnia, chociażby ten tekst Tupac........
Imo jak dopracujesz te szablon, to i okąłdki będą fajne.
Aha, i zrób szablon jednej imo

- Z pustym miejscem na froncie przy tytule myślałem, żeby dać jakiś element związany z filmem, ale tutaj bym musiał zobaczyć jakby to wyglądało na wszystkich okładkach.
- Co do tyłu to właśnie nie wiedziałem co dać na samej górze. Nazwisk aktorów niema potrzeby bo są wypisane na dole, hasła z recenzji jak są przy Biggie i Tupac, można by dać ale nigdzie nie znalazłem takich. Chyba, że to "Weekendowa..." w całości w to miejsce wkleić.
- Puste miejsce nad i pod opisem nie wiem czym można by zapełnić...
- Co do szablonu z Biggie i Tupac, to chciałem, żeby trochę się różniły, jako te do dokumentów i te do filmów, w których wystąpił.
- Jeżeli chodzi o front to tutaj byłoby ciężko, bo materiałów mało. A nawet jak znajdę jakiś dobry żeby zrobić tak jak jest w BiT to nie wiem jak wyjdzie z frontem do innego filmu

Jak coś wymyślę, jak zrobić to wrzucę nową wersję.

Guerero
10.02.2013, 22:48
Projekt będzie kontynuowany czy zamykamy?

eRPe
11.02.2013, 18:26
Można zamknąć.