PDA

Zobacz pełną wersję : Szyfry Wojny



GAROT
05.01.2012, 22:02
Szyfry Wojny
Windtalkers (2002)
projekt okładki: GAROT
opakowanie: Nexpak 14mm
kolekcja: Kolekcja Wojenna

15595
Trochę zaniedbałem tą kolekcję, więc postanowiłem zrobić kolejną okładkę:)

myszmis
05.01.2012, 22:27
Dzięki przeogromne za kolejną cudowną okładkę i to do jednego z moich ulubionych filmów. Ja wiem to straszne ( jak można uwielbiać filmy o pożodze wojennej ? ) ale jak to ktoś mądry kiedyś powiedział "nie żyjmy historią bo to już przeszłość, ale znać ją należy bo kto nie zna swej przeszłości może ją kiedyś powtórzyć". Mniemam że nie tylko moje oczy zrobiły się niczym pięciozłotówki na ten wspaniały prezent którym nas obdarowałeś. Należy się ogromny szacuneczek i uznanie oraz dużo dużo :piwo::piwo::piwo::piwo::piwo: daj tylko przeznaczenie by kiedyś na żywo móc cię troszkę tym dobrem uraczyć, ale kto wie góra z górą nie, ale człowiek to już inna historia :)

GAROT
05.01.2012, 22:41
Bardzo dziękuję, dla takich użytkowników jak ty robienie okładek to czysta przyjemność :)
Niebawem zrobi się kolejna okładkę, tym czasem troszkę robię przerwy bo egzaminy mi się zbliżają :)

myszmis
05.01.2012, 22:50
No to trzymam kciuki, a jak będę drinkował to co drugi za sukces będzie wznoszony. Dzięki jeszcze raz ode mnie bo niebawem zapewne śpiochy też zaczną się pchać do stempelka z tym jednym z trzech wspaniałych słów jakże rzadko używanych w dzisiejszych czasach. Gratki i należnego odpoczynku życzę przed szkolną stresówą.

Iwona
05.01.2012, 23:39
Kuba okładka świetna tak jak cała kolekcja i choć jestem kobietą lubię te filmy również :D Oczywiście też trzymam kciuki za dobrze zdane egzaminy.

scooter29
06.01.2012, 00:04
Brak słów by opisać zachwyt. Kolejna perełka w kolekcji wojennej, nie ma co, skrzynka browca się należy
:piwo::piwo::piwo:

subwoofer
06.01.2012, 09:41
Wielkie dzięki :piwo: i czekam na kolejne;-)

GAROT
06.01.2012, 11:24
Dziękuję bardzo wszystkim :piwo: