PDA

Zobacz pełną wersję : John C.



pytlaczek
27.02.2012, 17:51
Cześć!
Ruszamy z nowym projektem. Co o tym myślicie?

rakord
27.02.2012, 19:37
Widziałem tylko trailer tego filmu , nie wiedziałem że toto już wyszło , zapowiada sie obiecująco , jakby w więksiejszej rozdzielce można było zobaczyć było by super , tak jak widzę teraz to trochę mnie razi ten znak czerwony pod tytułem, nie wiem co to jest ale ogólnie użyłeś tego koloru w okładce niewiele , paseczki tylko i są one ciemniejsze , ten czerwony element trochę mi się gryzie z kolorystyką całości , za jaskrawy jak dla mnie , do tego dosyć duży i jako jedyny w tym jasnym odcieniu , nie pasi mi za specjalnie , tak na marginesie to jak oblukałem trailer to wydaje mi się że będzie jak z Apollo 18 czyli okładka niebo lepsza niż film.;-)

pytlaczek
27.02.2012, 20:23
To może w ten deseń.
Jutro zajmę się potworzastym na froncie i resztą niewyciętych postaci.
Aha, jeszcze muszę też znaleźć jakąś broń dla tego gościa :D

rakord
27.02.2012, 20:54
No ja bym zostawił pierwszą wersję , dla mnie fajniejszae tło a ten znaczek bym wywalił z frontu , dał pod kolor pasków , ewentualnie zostawił jak jest ale dał dużo mniejszy na grzbiet. W drugiej wersji tło nawet fajne ino John mi tak nie bardzo pasuje jakby go słońce opaliło wszędzie ale na twarzy najmniej i to tak na czerwonawo.Zresztą teraz sie znowusz ta jasna zieleń gryzie z resztą. Pokombinuj jeszcze deczko bo zapowiada sie że cos fajnego jednak wyjdzie;-)

pytlaczek
01.03.2012, 13:45
Update.
Myślę, że jednak zostaniemy przy tej czerwieni :D
Front prawie na gotowo.
Zmieniłem układ tagline/aktorzy, nie jestem pewien tylko, co do tej dzikiej hordy...

GAROT
01.03.2012, 14:06
Na grzbiecie jest postać co rozkłada ręce i na niej jest blask z planety, zrób aby ta planeta była za nim :) Poza tym rewelacyjna okładka i bardzo mi się podoba :)

pytlaczek
01.03.2012, 15:42
Gość jest już przed planetą i hordę trochę zmniejszyłem, by w miarę proporcje zachować ;-).

Matush
01.03.2012, 17:43
Przydałby się może jakiś cień tego stwora na froncie. No i kolorystyka postaci mi trochę nie pasi na froncie.

Nie uważasz, że trochę głupio będzie wyglądać ta ręka gościa z grzbietu jak złożysz pudełko ?

Czy ten łańcuch musi być taki? czy można wrzucić tam coś bardziej realistycznego?

pytlaczek
01.03.2012, 20:45
Oki.
Pomyślę nad tym jeszcze, tylko nie bardzo wiem co masz na myśli pisząc "coś bardziej realistycznego".
Czy pokombinować z tymi łańcuchami, czy w ogóle zmienić na coś innego. A jak tak to np. na co? Jakieś pomysły?

Matush
01.03.2012, 21:16
No teraz to nie wygląda za bardzo jak łańcuch tylko jak szlaczek co dzieciaki w szkole robią. Może za równy jest, może lepiej by wyglądał jak by coś w niego było wplecione, lub jak by był mniej więcej coś takiego :

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRV9DZNHxcvLeHBNRiqRu5OGuBG46SVy KuEHZJcPVfg1c0lr8ZD

Ewentualnie pozbyć się tego łańcucha zupełnie i zastąpić go czymś innym. Może coś na zasadzie liny jak w wodnym świecie zrobiłeś - jakaś stara postrzępiona lina.
Albo olać na górze ten łańcuch, a na dole ładnie opleść nim TT, mogłoby ciekawie to wyglądać. ;-)

pytlaczek
19.03.2012, 21:41
No dobrze.
Stronka ruszyła, więc wracamy do tematu i mam nadzieję do zabawy :yes:.
Pokombinowałem trochę z łańcuchem (to ten mój :D) i wyszło cosik takiego. Myślę, że na front wystarczy.


14318

GAROT
19.03.2012, 22:17
Super okładka! Rewelacyjnie to wygląda. Snopy światła bardzo mi się podobają. łańcuch fajnie wyszedł :).

miclen
20.03.2012, 00:34
Super Marek :) front jest zajebisty :) czekam na rozwinięcie tyłu.

BartManiac
20.03.2012, 10:57
Powiem Ci, że naprawdę wygląda to świetnie> Te wszystkie światła, filtry... Jak dla mnie bomba ;)

kożuch
21.03.2012, 10:16
Szykuje się kolejny niesamowity projekt, front genialny, ale jestem przekonany że i tył wgniecie nas w fotel... czekamy :D

pytlaczek
21.03.2012, 21:55
No to zapodaje tył, który jeszcze w powijakach...
Stopka, legals i specyfikacja na razie poglądowo, żeby było wrażenie całości.
Na gotowo statek powietrzny i miasto z górami w tle.

Jeśli ktoś już widział film, to proszę o wyłapanie ewentualnych błędów, co do czego nie pasuje ;-)


14409

pytlaczek
23.03.2012, 16:55
Tył prawie gotów, tylko zostało dodać screeny i ewentualnie jakiś tag lub recenzję, ale na razie nic nie mam.
No chyba, że ktoś ma coś do dodania (lub odjęcia :D).


14547

pytlaczek
23.03.2012, 19:45
No, chyba teraz jest skończona!
I co myślicie?


14548

JustCool
23.03.2012, 20:39
Mnie się podoba :D Dużo szczegółów, ale jest fajnie i kolory są przednie, takie cieplutkie :) Naprawdę fajnie to poskładałeś :)

subwoofer
23.03.2012, 23:01
Dla mnie też bomba film wczoraj widziałem efekty 3d zbędne ale sam film jak i okładka świetny.

scooter29
23.03.2012, 23:54
I mnie się bardzo podoba, zachęca do obejrzenia filmu, krótko mówiąc ma to coś

pytlaczek
24.03.2012, 00:27
Dzięki wszystkim! :piwo:
Kolejny temat uważam za zamknięty i proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu :yahoo1:.