PDA

Zobacz pełną wersję : Colombiana



Guerero
24.03.2012, 12:35
Witam.
W przerwie od Walkirii (musze nabrać świeżości do tego projektu) pykam przy tym filmie.
Jeśli komuś przyszło by coś na myśl odnośnie tego projektu to z chęcią wysłucham/przeczytam :piwo:

GAROT
24.03.2012, 18:15
Ładna kolorystyka i kontrast. Proponuję pomyśleć nad miejscem pod TT bo teraz trochę nie za bardzo czytelne jest. Chodzi mi jakby to wyróżnić nie wiem jakby to napisać, coś jakby pasek pod TT i przyciemnić bo teraz tak ja rękach tej kobiety tak dziwnie trochę to wygląda. Takie mam wrażenie. Nie znam filmu za bardzo i nie wiem o czym jest. Jeśli by pasowało to może niebo zapełnisz czymś latającym :)

Matush
24.03.2012, 20:02
Może rękę położyć na C trochę.

Guerero
25.03.2012, 01:53
Pas pod TT nie zdał egzaminu, poczyniłem coś takiego, tylko zastanawiam się czy jest widoczne teraz...
Samoloty też nie wchodzą w grę - nie występowały w filmie, jedyne co latało to pociski :D dlatego może coś z pociskami właśnie spróbuje zrobić, albo chociaż obadam jakby to było ale będzie to trudne do wykonania przeze mnie...
THX za sugestie - każda jest mile widziana:piwo:
Ps. film jest spoko, nie miałem zbyt wielkich oczekiwań wobec niego ale okazał się warty obejrzenia. Napewno nie jest to kino wysokich lotów jednak jak na film sensacyjny to miło się ogląda i bez ziewania spędziłem seansik przy nim ;-) Podejrzewam, że to w dużej mierze zasługa pani grającej główną rolę, która obnosiła się ze sprzętem strzelającym całkiem całkiem :D

GAROT
25.03.2012, 10:24
Teraz TT wygląda bardzo dobrze!

pytlaczek
25.03.2012, 16:58
Wiesz Marecki, jak dla mnie to ta pani ma strasznie dużo cienia między nogami (jakkolwiek to nie brzmi :D) i jak dla mnie ten tytuł jednak się troszkę za bardzo odcina od tej ciemności.
A może jednak spróbujesz tam dać np. pasek w tym stylu. Chyba, że taką opcję już przerabiałeś i ci nie pasi zupełnie.


14612

pod łapkę tej pani można rzucić cień, by pasowało do reszty ;-)
taki tam pomysł :D

rakord
25.03.2012, 19:04
Wiesz Marek , ten pasek to dopiero okropnie wygląda , tyś chyba juz wypił tego drinka co miałes se chlapnąć po obiedzie to rozumiem że ci się tak podoba hehehe. Już wolę ten cień między nogami ( jakkolwiek to nie brzmi ) hehehe.

GAROT
25.03.2012, 19:24
Z tym cieniem to się zgadzam, taki pod kciukiem i palcem wskazującym daj trochę i będzie git :)

pytlaczek
25.03.2012, 19:50
ten pasek to dopiero okropnie wygląda

to tylko taki pomysł był, można dać cień ręki na TT tylko i już :D

rakord
25.03.2012, 21:37
Cień na TT ok będzie i nie grzebmy jej już miedzy nogami publicznie , nie wypada:haha::haha::haha:

Guerero
25.03.2012, 21:59
Hehehe ciekawa rozmowa się wywiązała:D no ale czerń miedzy nogami tej pani raczej zostanie, z paskiem próbowałerm ale nijak to wyglądało, dałem delikatny cień na literke C ale nie wiem czy nie za mało, poza tym porobiłem troche tyłu, dużo jeszcze musze dopracować ale mniej więcej tak by koncepcja ma wygladała, jak pasi?

rakord
25.03.2012, 22:12
Jak dla mnie tak jest zdecydowanie najlepiej.

Guerero
05.04.2012, 14:49
Coś takiego udało mi się potworzyć, jak pasi?

scooter29
05.04.2012, 15:09
Podoba mi się bardzo :piwo:, fajnie wszystko ci wyszło ino szkoda że to nie DVD :D

JustCool
05.04.2012, 15:14
Wyszło tak fajnie, że aż istnieje konieczność wersji DVD również :D
Mnie się podoba, Gue naprawdę :)

delek
05.04.2012, 15:26
Imo fajnie, ale...
primo -ja bym trochę mniejszą czcionkę dal do streszczenia i wtedy większy odstęp dal od górnego obrazka i od stillsów, tak żeby ładny podział na sekcje byl.
Wróć, mozna ew. czcionke zmienić, tż cą masz zdaje się helvetica, użyj condensed i wystarczy, albo Futura condensed ładnie wygląda, myśle że by pasowała
Swoją drogą, trochę rozciągłęs ten opisik mym zdaniem, masz przerwy że całe słowa by wlazły:D
MOże w opcjach typografii pierw pokombunuj, -25% mogło by pomóc.
Secundo- "saldana kopie tyłki"
tertio - dodatków nie ma i nie bedzie?

Guerero
05.04.2012, 15:41
Hehe czekałem tylko aż ktoś na taga zwróci uwagę:D dałem takiego bo wydał mi się zabawny ale też odpowiedni do przekazu filmu (coś w tych słowach jest z esencji filmu) ale mogę poszukać coś bardziej ułożonego - to "hajno" nie problem;)
Z czcionką pokombinuje, w sumie tak myślałem, że za duża -ale dzięki za cenną uwagę :piwo:
Co do tertio to dodatków brak w polskim wydaniu tego filmu (Monolith pod tym względem nie rozpieszcza) a pod takie wydanie robiłem tą okładkę...
No i dziękować wszystkim za miłe słowa, fajnie, że się podoba. to mnie motywuje:piwo:
DVD nie będzie niestety, za dużo mam warstw, które bym musiał na nowo przerabiać, a znając moje zdolności to zajełoby od pierona czasu więc przykro mi ale tylko blu będzie...

Guerero
05.04.2012, 22:50
Coś w tym stylu?

delek
06.04.2012, 08:22
Jest lepiej IMO.

Guerero
06.04.2012, 10:45
jeśli nie byłoby więcej uwag to tak by to wyglądało i temat można zamknąć :piwo:

subwoofer
07.04.2012, 11:29
Podoba się lol ale bardziej by się podobało jak by było DVD:D

kożuch
10.04.2012, 13:09
Podoba się lol ale bardziej by się podobało jak by było DVD:D

Jestem za, a nawet bardzo za :D