PDA

Zobacz pełną wersję : Na ringu z Alim



subwoofer
28.03.2012, 15:28
Natknołem się na ten film podobno b.dobry dokument lol co myslicie o takim froncie mogło by tak być ;)

GAROT
28.03.2012, 16:30
Bardzo ładny front, fajnie że kontynuujesz tą kolekcję bo jest ona rewelacyjna i drugiej takiej nie ma. Proponuję może jakiś cień delikatny na zdjęciu na dole dać żeby TT był bardziej widoczny.

scooter29
28.03.2012, 20:30
Miałem zamiar napisać ci o tym filmie że znakomicie by się nadał do twojej rewelacyjnej kolekcji, lecz najpierw chciałem go obejrzeć, niestety nie mogę znaleźć na niego czasu, chyba muszę zmienić priorytety :D
Fajnie to wszystko wygląda :piwo:, bardzo mi się podoba, TT na froncie (chodzi o układ), w przypadku Kubicy czy Klitschków nie mieścił się cały i był w dwóch poziomach, teraz jak widać się mieści, zastanawia mnie czy nie lepiej by wyglądał też podzielony na dwa poziomy. Nie mam wielkiego przekonania do tej tezy ale tak jak jest teraz też nie do końca mi się podoba. Może zobacz jak by to wyglądało.

meaner
28.03.2012, 23:33
Front świetny, właśnie tego filmu mi brakowało do kolekcji. Planujesz może wersję na Bluray ?

subwoofer
29.03.2012, 17:18
Małe zmiany w opisie na froncie chyba tam wystepuje 10 zawodników a nie 15 ułożenie TT chyba tak wygląda najlepiej.
Tył mniej więcej tak by wyglądał chyba że są jakieś sugestie.
Co do wersji BD to żaden problem jak by ktoś potrzebował.

scooter29
29.03.2012, 20:08
No to jestem po seansie, faktycznie występuje 10 byłych bokserów, a nie 15 i jednego brakuje w stopce (Ernie Terrell), wypisałeś pozostałych 9, po za tym nad opisem po słowie "dokument" jest? no właśnie co to jest? wygląda jak kropka, ale zlewa się z literą T, nie znam się ale chyba jest niepotrzebna, a jeśli potrzebna to oddziel ją od T.
Cała reszta bardzo mi się podoba, na uwagę zasługują cytaty, Ali gadał dużo i często niezbyt ładnie. Wybrałeś jedne z najlepszych, w filmie można usłyszeć te niezbyt cenzuralne. Teksty "Hołd złożony mistrzowi" i "10 zawodników...10 historii" genialnie pasują do filmu. Reasumując kolejna kapitalna okładka do kolekcji :piwo:

subwoofer
29.03.2012, 22:03
No to super :D błędy poprawione, tak by sie prezentowała w całościlol

scooter29
30.03.2012, 14:19
Jak dla mnie to zajefajna :D