PDA

Zobacz pełną wersję : Puchary OM 2012 - Wyniki



OM
03.04.2012, 00:12
Z przyjemnością ogłaszamy zwycięzcę
naszego KONKURSU OKŁADKOWEGO !




Miejsce I bezwzględnie należy do...
pytlaczka !




Niesamowity komplet do Żelaznego Orła, z finałowego etapu konkursu,
przyciągnął uwagę dużej grupy naszych użytkowników!
Oraz zdobył naprawdę sporą liczbę głosów.


14768



Serdecznie gratulujemy zwycięzcy. Naprawdę miło widzieć takie zaangażowanie w tworzenie coverów.



GRATULACJE ! ! !
:piwo:

OM
03.04.2012, 00:31
WSZYSTKIM AUTOROM KONKURSOWYCH PRAC
gratulujemy świetnych pomysłów
oraz dziękujemy za udział w tak długim, czasochłonnym konkursie!

:piwo:

Teraz możecie już podpisać swoje okładki
i zaprezentować je w całej okazałości na forum!

Dobra robota !
:piwo:

Guerero
03.04.2012, 09:42
NO no gratuluje zwycięzcy:piwo: gratuluje też pozostałym uczestnikom:piwo: Świetne prace:piwo:

kożuch
03.04.2012, 09:47
Gratuluje wszystkim okładki są na prawdę niesamowite, a co do Pytlaczka po raz kolejny potwierdza swój geniusz :piwo:

GAROT
03.04.2012, 11:11
Super kolekcja, zasłużona wygrana! Gratuluję też pozostałym, gdyż bardzo dobry poziom konkursu był, tym bardziej że do kolekcji filmów :)

scooter29
03.04.2012, 14:00
Gratulacje dla zwycięzcy :piwo: i również dla pozostałych uczestników konkursu :piwo: świetna robota :clapping:

Iwona
03.04.2012, 14:13
Gratulacje Marek :D zasłużona wygrana :piwo:

JustCool
03.04.2012, 14:23
Serdeczne gratulacje Panu Zwycięzcy :piwo: i wszystkim uczestnikom :D
Pokazaliście klasę :piwo: :D

A wygrana naprawdę zasłużona :D

subwoofer
03.04.2012, 15:21
Wielkie brawa dla Ciebie naprawdę wymiotłeś mnie tą ostatnią rundą ale przegrać z Tobą to żaden wstyd .
Ps.Od początku wiedziałem że to Twoje dzieła.

mati2172
03.04.2012, 15:24
Gratulacje dla wszystkich:piwo: :piwo: :piwo:
Wszystkie okładki są wspaniałe:-D:piwo::D

myszmis
03.04.2012, 20:06
Gratulacje dla wszystkich biorących udział w konkursie. Rywalizacja była od początku na bardzo wysokim poziomie lecz wygrać może tylko jeden. Wielkie brawa dla Pytlaczka i Suba bo to były właśnie te brakujące dwa orły by kolekcja była cała :)))

delek
03.04.2012, 20:55
Wielkie gratki:piwo:

Tahion
03.04.2012, 21:37
Gratulacje świetna robota

pytlaczek
03.04.2012, 22:57
Dziękuję serdecznie wszystkim i każdemu z osobna! :piwo:
Powiem szczerze, że administracja wymyśliła dla nas prawdziwy maraton okładkowy :D. O mało nie padłem bez tchu na mecie... ale fajnie było!

Dziękuję szacownej konkurencji, za zmuszanie do wysiłku :D. Robicie wszyscy świetne okładki! :piwo:

Krzychu, ja też od początku wiedziałem z kim walczę i przyznam, że miałem pietra :unsure:
Niezły pomysł na "Facetów" :thumbsup:

Nie bardzo wiem co jeszcze napisać, dlatego zapraszam wszystkich do baru ------------------> :friend: :piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::p iwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piw o::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo: :piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::p iwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piw o::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo:

rakord
04.04.2012, 15:39
Gratulacje dla wszystkich a szczególnie dla pytlaczka:locomotive:

Matush
04.04.2012, 17:08
Jeszcze ja się dołożę, bo jakoś wyleciało mi z głowy.

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim grafikom biorącym udział w tym maratonie ;), mam nadzieję, że kolejnym razem będzie Was tylko więcej.

Gratulację dla wszystkich się należą za wykonanie okładek, w szczególności dla Pytlaczka za wygranie tego konkursu i za to Twoje zdrowie Marek :piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::p iwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piw o::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo: :piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::p iwo:

Snow1992
04.04.2012, 18:33
Moje gratulacje :piwo: