PDA

Zobacz pełną wersję : Gniew Tytanów



Prometeus74
19.06.2012, 23:02
Jakiś czas temu pracowałem nad projektem Gniew tytanów. Ręce mi opadły jak zobaczyłem bardzo podobny projekt na Cover Fusion. Projekt stanął w miejscu i tak naprawdę nie za bardzo mam pomysł co dalej z nim zrobić. Liczę na waszą pomoc. Jeżeli ktoś ma ochotę przyłączyć się do projektu nie widzę przeciwskazań.

164271642816429

LanPartyX
20.06.2012, 14:07
0. Tło bym zmienił wgl bo dużo miejsca pustego na froncie.
1. Poziome paski do wywalenia. Nie wiem po co one.
2. Wtedy stopka, itp w dół. Do tego dałbym jakieś inne, trochę mniej zajmujące menu.
3. Mniej więcej tam gdzie teraz menu, dałbym screeny na całości albo nie na całości z przejściem i ramką z ognia, dymu, itp.
4. Opis na tej kudłatej bestii.
5. Lewy górny róg - jakiś tekścior w stylu "Potwory i spółka" czy co tam chcesz z jakimiś gwiazdkami bo trochę miejsca jest.
6. Zmniejszyłbym i ścieśnił lekko tytuł na grzbiecie.
7. Tagline na froncie.
8. Postacie z filmu też na froncie.
9. Dodatki pod opisem lub z lewej strony brzucha tego potwora.
10. Wersja blu-ray bardzo mile widziana.

Nie wiem spróbuj czy coś z tego wyjdzie.
Aczkolwiek mówię, zmieniłbym albo podrasował jakoś front.
;)

Prometeus74
20.06.2012, 18:42
Dzięki za podpowiedź. Spóbuję coś pozmieniać, aczkolwiek mnie przód okładki się podoba ale z tyłem nie wiedziałem co zrobić. W każdym razie zbiorę jakieś materiały i działam...

Grzeniek
23.06.2012, 01:32
Paski zgodzę się, że do wywalenia, ale co do frontu to szkoda, że jest to gotowy plakat. Jednak zarzut żę jest pusto to żart, co on tam nawalić ma żeby tak to wyglądało? 16523 Prostota to czasami dobra rzecz.

LanPartyX
23.06.2012, 01:52
Napisałem, że ja bym to zmienił, więc nie wiem skąd wywnioskowałeś, że to zarzut.
Jak dla mnie jest niewykorzystany ten przód, dlatego napisałem, żeby je chociaż trochę podrasował. Dla mnie jest zbyt puste dla ciebie jest proste, tyle w temacie.

Guerero
10.02.2013, 22:55
Projekt będzie kontynuowany czy zamykamy?

Prometeus74
11.02.2013, 02:03
zamykamy