PDA

Zobacz pełną wersję : Kołysanka



LanPartyX
20.06.2012, 01:44
Kolejna okładka do polskiego filmu. Tym razem do filmu pt. "Kołysanka".
Cover ogólnie skończony. Trzeba tylko spolszczyć czcionkę. Chyba, że macie jakieś sugestie. :roll:

Całość:
16430

Przód i Grzbiet:
16431

Tył:
16432

LanPartyX
20.06.2012, 14:57
Spolszczyłem czcionkę i zmieniłem tylni tag.
Jeśli nie ma żadnych sugestii, zastrzeżeń, itp. to projekt zakończony. Okładkę wrzucę wieczorkiem :)

Całość v2:
16436

Front+Grzbiet v2:
16437

Tył v2:
16438

Matush
20.06.2012, 20:58
Nie jest źle, ale ja bym zmienił kilka detali, zwłaszcza z tyłu.

Moim zdaniem tył jest mało czytelny, napisy trochę za mało się odcinają od grafiki. Tagu z tyłu prawie nie da się odczytać, to samo opis i dane techniczne na ramce ze screenami. Pod legalsem i stopką może postaraj się ujednolicić tło, będzie bardziej czytelnie. Opis też bym zupełnie inaczej zamieścił, no ale to już raczej kwestia gustu chyba.

LanPartyX
20.06.2012, 21:16
Gdzie byś zamieścił ten opis?

Matush
20.06.2012, 21:21
Te postacie inaczej umieść z tyłu , ewentualnie zamiast nich wrzuć coś innego i opis bardziej równy tam zrób bo teraz to taki lekki chaos na nim jest .

LanPartyX
20.06.2012, 21:36
Coś pomyślę.

Edit.

Może coś takiego:
16519

Matush
22.06.2012, 20:03
No już jest lepiej. teraz ten opis ładnie wyrównaj od tego księżyca jak zrobiłeś do prawej , zrób mu mniej linijek wtedy zrobi się miejsce nad opisem na ten tekst co teraz zakrywa i księżyc i głowę postaci. Możesz nawet zlikwidować ten zaciek po prawej co masz i pod opis daj kawałek ciemnego tła ze zmniejszonym kryciem tak, aby dało się odczytać tekst. Dodatki też lepiej wyglądają, ale mało czytelne są, zrób coś podobnego jak z opisem Ci napisałem, lub napis dodatki daj jeszcze większą czcionką, innym kolorem i resztę dodatków też pokombinuj, aby można to było odczytać. Teraz za bardzo ten kolor tekstu zlewa się z tłem. Kolejna sprawa, chyba Ci się warstwa legals przesunęła na hologram OM. Może jeszcze delikatnie rozjaśnić Więckiewicza z tyłu. a, bo bym zapomniał, zamień nazwiska na froncie, aby tekst był nad danym bohaterem, imiona daj mniejszą czcionką i może delikatnie tytuł powiększ i zapodaj co wyjdzie ;).

Sorry, że aż tyle

LanPartyX
22.06.2012, 23:08
Dzięki, że aż tyle. Może się wreszcie czegoś nauczę :D

Hmm wymyśliłem coś takiego, nie wiem, jeszcze to by można było jakoś ulepszyć?

16520

GAROT
22.06.2012, 23:35
Teraz opis wygląda fajnie. Dużo lepiej wręcz niż w poprzedniej wersji :) Postacie maja różne jasności, zrób tak aby wszystkie wyglądały jednakowo pod tym względem. Może zrób żeby były takie jak na froncie to będzie git :)

PS. Masz nie przetłumaczoną czcionkę :)

LanPartyX
22.06.2012, 23:51
Czcionkę właśnie przetłumaczyłem.
Zaraz spróbuję te postacie nieco bardziej dopasować do siebie kolorystycznie.

Edit.
Nie wiem jak to bardziej dopasować. Czcionka spolszczona. Czekam na dalsze sugestie. :)

16521

Edit2.
Projekt zakończony.

LanPartyX
27.06.2012, 21:23
Proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu.