PDA

Zobacz pełną wersję : Rambo



subwoofer
05.07.2012, 19:04
Rambo
Rambo: Pierwsza krew / First Blood (1982)
Rambo II: /Rambo: First Blood Part II (1985)
Rambo III (1988)
John Rambo / Rambo (2008)


projekt okładki: subwoofer
opakowanie: NexPak 14mm




Troszkę zmodifikowana kolekcja Stallone jak się spodoba to będzie całość jego filmów.:redface: + labelki

GAROT
05.07.2012, 20:22
Woow! Taki stary film ze słabymi materiałami ale tobie się mimo to udało zrobić fajną kolekcję :) Super okładki, świetna robota :) :piwo:

myszmis
05.07.2012, 20:50
Kolekcja dość ciekawie się zaprezentowała i myślę że paru może nastu osobom przypadnie do gustu. Pierwsza kolekcja którą stworzyłeś ze Sly bardziej mi pasuje z drobnym małym ale, jest tam okładka która psuje mi całość " Niezniszczalni" jest to okładka i jeśli mógłbyś ją spolszczyć to byłbym wielce wdzięczny :) Oczywiście w wolnej chwili :).

scooter29
05.07.2012, 23:05
Kolekcja bardzo fajnie się prezentuje :piwo: ale czy jest lepsza od pierwszej odsłony? hm no nie wiem, twardy orzech ...

Przyłączam się do prośby Mario o spolszczenie "Niezniszczalni"

piobaks R.I.P.
06.07.2012, 08:55
Uważam, że pierwsza wersja wygląda znacznie lepiej. Cała kolekcyjka gości u mnie i prezentuje się super.:razz:

Może w przypływie weny twórczej zająłbyś się jakimś innym aktorem kina akcji.:redface:

Kiedyś Dany26 chciał zrobić okładki ze wszystkimi bosami tego gatunku.:pleasantry:

subwoofer
06.07.2012, 13:59
Napewno będzie schwarzenegger

scooter29
06.07.2012, 18:38
Napewno będzie schwarzenegger

:yahoo1: To jest świetna wiadomość :piwo:
Co prawda mam takie marzenie by taka kolekcja powstała z innym pewnym "mistrzem" tego typu filmów ale o czymś trzeba marzyć prawda :D

piobaks R.I.P.
06.07.2012, 21:05
Jak jutro wstawię swoje wypociny z kolekcji jakie posiadam będzie widać całośc Arnoldzika. Liczę, że wszystkie te tytuły znajdą się u Ciebie w zapowiadanej wstawce.

Ponadto chciałbym ci szczerze podziękować za Twoją krwawicę, bo po Bety jesteś największym wstawiaczem okładek jakie u mnie przebywają na półce.

Sorry, ale dwa pierwsze fimy nie wyszły w Polsce na DVD, więc ich nie posiadam.

http://zapodaj.net/cd70d9a06832e.jpg.html

subwoofer
06.07.2012, 23:29
Oj pamiętam te okładeczki dawno temu to robiłem będzie pewnie cała filmografia jego taki mam plan tylę że jest plan zrobić to w tym układzie co nowy stallone z tym filtrem tylko w innych kolorkach