PDA

Zobacz pełną wersję : Final Fantasy VII Advent Children



GAROT
11.07.2012, 16:02
Final Fantasy VII Advent Children

piobaks R.I.P.
12.07.2012, 11:37
Widzę, że OeMowcy olewają twoją pracę, węc czarna owca się wypowie i stwierdzi, że fajną okładeczkę zmajstrowałeś.:dance3:

Podziękowań dostałeś kupę, ale żeby cosik napisać wszyscy mają cię w "czterech literach".:zle:

Zastanawiam się jedynie, choć nie interesują mnie okładki BD dlaczego ostatnio najlepsi twórcy klepią prace w "blue" i ich odcieniach. Czyżby filmy wzięte na warsztat miały z tym kolorem jakieś skojarzenia.:scare:

Jak dla mnie, to żałuję, że nie machnąłeś tej okładki w pastelach - tak jakby dla dzieci, w wielobarwnych kolorkach. Toć to chyba bajka dla dorosłych, ale dzieciaki teraz szybciej dojrzewają. A może się mylę?:dntknw:

Pozwolę sobie dokuczyć naszej bosównie @JastCool.

Chyba nasza bossa z rana na awatarek Garota nie spojrzła i największego przystojniaka na strone nie ujrzała?
Pewnie by choć parę słów stworzyła, a potem dla swego lubego była cały dzień miła.
Mam nadzieję, że nie połamiesz mych kości, toć myśląc o tobie spisałem te troski.

Nie gniewaj się na mnie, bo zawsze mam świetny humorek, gdy widzę twój pomarańczowy kolorek.

GAROT
12.07.2012, 11:59
Bardzo dziękuję za miły komentarza :) Myślę że dlatego nikt nic nie pisze bo już mi wszyscy podziękowania złożyli w temacie konkursowym założonym przez Justynkę :) tak że nie chowam urazy :)

Jeżeli chodzi o kolor to wybrałem niebieski, gdyż według mnie pasuje do klimatu filmu a poza tym twórcy oficjalne plakaty zrobili w takim kolorze więc sami jakby nakreślili nim ta kolorystykę :)

Jeżeli chodzi o okładki DVD czy Blu Ray to jak akurat tak robie w kratkę. Jeden film w DVD a inny w BD :) Choć niektóre robię w oba formaty, a na dniach chcę przenieść Tajemnice Los Angeles na BD. Ten film już kiedyś zrobiłem w DVD, lecz teraz zrobiłem na BD dlatego że w tej wersji jest 20 minut dłuższy film i jakoś tak atrakcyjniejsze wydawało mi się zrobić do tego formatu.

Pozdrawiam Panie Piobaks :) :piwo:

piobaks R.I.P.
12.07.2012, 14:41
Tak na marginesie to nie jestem dla ciebie Pan, ale Pietrek, a zaszczytny tytuł Mr otrzymałem od @Matusza.;)

Mam nadzieję, że nie pogniwasz jak będę zwracał się do ciebie po imieniu, a Justynce spodobało się to, że jesteś największym przystojniakiem na stronce.:redface:

GAROT
12.07.2012, 16:34
Dobrze Piotrek, miło mi że możemy mówić sobie po imieniu. Widzę że gdzieś za plecami rozmawiacie z Justynka na mój temat :D Z tym przystojniakiem to chyba przesada :redface:

JustCool
12.07.2012, 16:46
Hahahaha :D
JastCool zauważyła, że Kuba wrzucił okładkę, ale osobiste gratulację już mu złożyłam ;)
A co do reszty... to nie wiem jak to określić, ale piwo Ci się należy :D :piwo:
I jak zwykle gratuluję twórczości słownej Piobaks :D