PDA

Zobacz pełną wersję : Joga



JustCool
12.07.2012, 21:18
Otóż z góry przepraszam Wasze oczy za kolory :D
Sprawa wygląda tak: potrzebuję kilku okładek do filmów z jogą, więc postanowiłam w końcu ogarnąć swoje nabyte umiejętności i coś zacząć. No i powstało:

16678

I teraz jest wielka prośba do Was, bo nie wiem jak to dokończyć. W zasadzie bardziej chodzi mi o tył, bo na przód już nie chcę nic więcej ładować. Ale potrzebna mi pomoc, szczególnie z fotosami... bo film generalnie jest bardzo nudny, ciągle jest pani na tle tych samych skał :D no i kiepsko to wygląda jak się je tradycyjnie połączy. Nie chcę dawać zbyt wielu ramek, żeby nie było napaćkane (jeszcze bardziej :-p).

W przybliżeniu tył wygląda tak:
16679

Przejścia proszę wybaczyć, bo się nie starałam. Zwracam się o wskazówki, to może w końcu uda mi się tworzyć częściej niż raz na rok :D

Matush
12.07.2012, 21:30
Najbardziej mi się podoba ta pozycja w środku :D

JustCool
12.07.2012, 21:51
Najbardziej mi się podoba ta pozycja w środku :D

Mi też, dlatego wylądowała na środku :D

GAROT
12.07.2012, 21:57
Hehe no pozycje sa niezłe :D ahhh przypomnaił mi się 1 rok studiów gdy podglądało sie jak koleżanki ćwiczą jogę :D ale był ubaw.. Ale nieważne...

Okładka daje po oczach, niema co :D Ale podoba mi sie i widać że się rozwijasz w photoshopie :)

W sumie tył OK tylko może napisy popraw, chodzi mi o odstępy bo w szedzie sa rózne i troche taki nieład panuje na tym tyle :)

Na samej górze może jakiś tagline :haha: Albo inny napis. jeżeli to będzie kolekcja to może w tym miejscu zatytuować każdy odcinek w stylu: Lekcja jogi cześć 1 lub jakieś inne napisy. Ewentualnie cały tył podnieść tak żeby nie było tej pustki i niżej większy opis dać.

na chwile obecną nic nie potrafię wykombinować, może jutro coś mi wpadnie :)

PS. Na front możesz dać swoje zdjęcie w takiej pozycji, będzie ładnie i kolorowo :D:D

JustCool
12.07.2012, 22:05
gdy podglądało sie jak koleżanki ćwiczą jogę :D
Ładnie, ładnie :-p

Z tą górą to właśnie myślałam nad jakimś napisem, ale trudno o tagline do tego gatunku :D Coś jeszcze pokombinuję, ale dzięki za zwrócenie uwagi o odstępy :)


PS. Na front możesz dać swoje zdjęcie w takiej pozycji, będzie ładnie i kolorowo :D:D
Okk, nie ma problemu :D Ale to zrobimy dział premium i trzeba będzie subskrypcję wykupić :D Zarobimy na nowy serwer :-p

Guerero
12.07.2012, 22:21
ok jestem za :D

pytlaczek
13.07.2012, 09:42
A już myślałem, że zgubiłaś gdzieś Photoshopa...

Na front możesz dać swoje zdjęcie w takiej pozycji, będzie ładnie i kolorowo
...nie widzę inaczej :haha:

Co do screenów, to osobiście walnął bym na całość tła jakąś plażę ze skałkami, powycinał te panie, dał z tyłu słoneczko i cienie w różnych kierunkach czyli joga o każdej porze dnia :D
Lepiej chyba by wyglądało niż zgrywanie tych fotek ze skałami. Panie są proste do wycięcia, więc szybko ci pójdzie ;)




PS: Gdzie ten dział premium jest?

Matush
13.07.2012, 12:52
nom, można by "wyciąć" tą panią ze środkowego screena :D .

BTW pytlaczek dobrze prawi.

JustCool
13.07.2012, 13:21
Znaczy pomysł z tą jogą o każdej porze świetny, ale postanowiłam zrobić zwykłe ramki, bo są też płyty z filmami na salach gimnastycznych i nie pasowałoby mi to do koncepcji całej kolekcji ;)

Obecnie wyglądałyby te fotosy tak:
16690

Na górze będę dodawała cytat ogólnie o jodze, zamiast tagline - chciałam żeby wyszedł podobnie do napisów na froncie, chyba będzie widoczny po wydrukowaniu.. :D

Ogólnie i tak zmieniłam całą koncepcję okładki, bo jak się za nią zabierałam to miała wyglądać inaczej...:
16691

A co do frontu, to raczej zostanę przy silhouettach :D

Guerero
13.07.2012, 17:05
mi się podoba - prosto i przejrzyście :piwo:
ewentualnie tą panią z środka możesz wyciąć i powiększyć :D:-p

GAROT
13.07.2012, 18:09
Ta pani ze środkowego zdjęcia to ja bym ja dał na całą okładkę :D

Matush
13.07.2012, 18:12
Ta pani ze środkowego zdjęcia to ja bym ja dał na całą okładkę


ta i pewnie tyłem hehehehe

Guerero
13.07.2012, 18:18
hahahaha:D
mały offtop sie robi:D

piobaks R.I.P.
13.07.2012, 18:51
:dance4:Justynko nie wiem co te chłopy za głupoty ci wypisują, ale jeżeli to są TWOJE zdjęcia to wiem dlaczego w nicku masz Cool.

Jak napisał @Guerero zawsze chciałbym Cię wyciąć i powiększyć i jako bossównę w PSie upiększyć.

Jak zwykle czarna owca tej stronki musi coś namieszać i najątrzyć.:blush2:

Praca wedle mnie zanosi się na :good3::yahoo1:

JustCool
13.07.2012, 20:59
Ech... tak to już jest jak się pracuje wśród buzujących testosteronem grafików... :dash1: :dash1: :dash1:

Warny za offtop nie polecą :D Justi jest bardzo spokojna, dzięki cudownej magii oddechu :D

Normalnie dogadać się z Wami nie da, to postanowiłam Wam przedstawić wersję premium frontu :D
16695

Może odpuścicie tej pani z tyłu :-p
W każdym razie tak wracając do tego (chociaż na chwilę :-p), że to dział PWT, to okładki prawie do tej serii skończone, także za niedługo je wrzucę :D i normalnie aż muszę Wam podziękować za te cenne rady wszystkie :-p zboczuchy :D :piwo:

Matush
13.07.2012, 21:03
Jedno tylko bym zmienił, zamiast yoga dla mężczyzn dałbym yoga dla piwoszy ;)


PS. polecamy się na przyszłość.

pytlaczek
13.07.2012, 21:10
I zbyt dużo tych kwiatuszków na froncie, ale z drugiej strony gdyby ich nie było to nawet magia oddechu nie pomoże... :D:D:D

JustCool
13.07.2012, 21:16
Ja z Wami nie mogę :haha:

myszmis
13.07.2012, 21:18
Sugestie trafne to i ja dodam od siebie coś by mieć w kład w okładkę. Niech ta pani na rozpostarte ręce jak ta pani co myślała że lata w "Titanicu" i dopiero w tedy będziemy głęboko oddychać :)

GAROT
13.07.2012, 23:12
OO Justyna fajnie że wgrałaś swoje zdjęcie tak jak prosiłem :D:D Ale te dwa kwiatki na piersiach to niepotrzebne :D

JustCool
13.07.2012, 23:17
Aż strzeliłam buraczka :redface: :redface:
Myślałam, że się nie wyda, że to ja... :redface: