PDA

Zobacz pełną wersję : Przyjaciele



BartManiac
06.08.2012, 18:47
16936

16940

16939
Ogólnie to będzie to tak wyglądać, powiem szczerze ,że nie ma za bardzo pomysłu na to... TT mi się bardziej podoba oryginalne ,ale to można zmienić...
Jak dla mnie okładki do "Przyjaciół" Iwony są bardzo fajne, i powili zastanawiam się czy jest sen to robić. Co Wy o tym myślicie...?
ps. Grzbietu jeszcze nie ma

rakord
06.08.2012, 19:06
Zawsze jest sens robić , oryginalnie to każdy wie jak to wygląda , dałem ci multum fotek w dobrej jakości do tego nie po to żebyś skopiował oryginalne okładki ze zmienionymi napisami na polskie , bo na to się czuje zanosi , tylko zebyś zrobił fajną oryginalną serię ze wspólnym grzbietem , wywal w cholerę oryginalne okładki i zastosuj swój własny pomysł na tę serię , gdyby materiały które ci dałem dostał Marcin , Kuba czy Marek , to by ci oczy na wierzch wylazły co by z tym zrobili , rozumiem że oni są najlepsi i nie każdy tak jak oni zrobi ale skoro prosiłeś o materiały a ja ci zebrałem wsio co najlepsze jakościowo w sieci to zrób z tego pożytek a nie tu teraz jęczysz że wystarczą Iwony okładki bo fajne , zrób lepsze , bo inaczej jako customer nigdy się nie rozwiniesz myśląc w ten sposób.Jakby co tytuły odcinków ci przetłumaczę. inni tez pomogą ale to ty musisz chcieć i mieć ambicję żeby stworzyć coś fajnego i być coraz lepszym grafikiem.Powodzenia życzę.

BartManiac
06.08.2012, 19:22
Rozumiem. Spróbuję coś nowego wymyślić, ale trochę mi to zajmie. Nie jestem tak dobry jak Oni , także nie można oczekiwać na jakiś cud. Ja Ci jeszcze raz dziękuje za te materiały i nie chciał bym Cie zawieść, muszę znowu trochę "potrenować" bo miałem dosyć dużą przerwę od robienia okładek.

LanPartyX
06.08.2012, 19:55
Skoro okładki Iwony ci się podobają to czemu nie robisz do czegoś innego okładek? Nie wiesz do czego hehe? Jakbym wiedział, że już są do tego okładki to bym ci od razu napisał, żeby coś innego zrobić. Taką kolekcję będziesz robił i robił i robił. Na blu coś zaprojektuj, kac vegas jest mega, dawno go mam na półce, jestem numerem cztery, też super. Jest multum filmów, do których nie ma okładek, nawet tych bardzo znanych. Może śmieszny przykład, taki kevin sam w domu, film stary jak świat, wszyscy to oglądają co roku, a okładki nie ma na bluray Xd Wiesz o co mi chodzi, takich duologii, trylogii, itp jest mnóstwo, mogę wymieniać do jutra, a okładek ni ma, tych co te okładki robią, też prawie, że nie ma, a ty nie gadaj, że musisz potrenować tylko dawaj jakieś cudne okładki nam tu, bo robisz to bardzo dobrze :D
edit. obczaiłem okładki od Iwony i są bardzo fajne, a jak np grzbiet ci się nie podoba, to sobie można zawsze dorobić inny co to za problem ;)

BartManiac
06.08.2012, 20:12
Heh bez przesady :D. Własnie też tak myślałem, żeby tylko grzbiet zrobić, ale z drugiej strony prosiłem was o materiały i teraz mam to olać... to nie wypada, Friendsów zrobię, ale to jeszcze trochę potrwa ;)

GAROT
06.08.2012, 21:32
To jak coś nowego zrobisz to zapodaj tutaj, ja też chętnie tobie pomogę :) Jeśli nie masz pomysłów proponuję na innych stronach lub w google poszukać okładek do tego filmu lub innych seriali może zaczerpniesz jakąś inspirację :) oczywiście tylko mi tu bez plagiatu! :)

pytlaczek
08.08.2012, 11:13
Może pomysłem będzie wykorzystanie jakiś fajnych filtrów i śmiesznych sytuacji z fotek, które posiadasz ułożonych jakoś nietypowo na okładkach?
Niech to będzie inne niż wszystko co do tej pory widzieliśmy na temat tego serialu.
Niekoniecznie będzie gorsze, a może wyjść coś naprawdę fajnego ;).

Proponuję wycinać, wycinać, wycinać...:D

JustCool
10.09.2012, 21:37
Tak przeglądam ten projekt i przypominam sobie, że sporo osób zaangażowało się w zebranie materiałów itd. więc aż szkoda byłoby go nie kontynuować BartManiac... ;)
Weź się przełam i skończ ten projekt, warto :D

Guerero
10.02.2013, 22:53
Projekt będzie kontynuowany czy zamykamy?