PDA

Zobacz pełną wersję : Sól Ziemi Czarnej



Jata
10.08.2012, 12:10
17041

Guerero
10.08.2012, 13:00
więc tak, TT czyli tytuł musisz przenieść w inne miejsce bo jak widzisz zachodzi na kółko i ucina, proponuje do góry i troche zmniejszyć, legals jest z innej stronki:zle: jesli dajesz legals to nasz lub w ogóle nie dajesz,
ten napis na dole " propaganda" jest praktycznie niewidoczny, ponadto postrzępiony, wydaje się mi on zbędny aczkolwiek jeśli chcesz to napisz go ale inną czcionką lub innym stylem bo ta jest kiepska.
Może zamiast właśnie tego napisu umieść w to miejsce loga, tylko bez loga innej stronki chyba że administracja się zgodzi ,ale to zapytaj:-P
I jak bedziesz robił update tutaj to już według zasad tego działu http://www.okladko-maniacy.pl/showthread.php?t=3705
pozdro

Jata
10.08.2012, 14:31
Napis propagadna to niby ich oficjalne logo - takie dostałem. Jeżeli ktoś posiada lepsze to miło jakby się podzielił :).

Resztę sugestii poprawię jak wrócę :)

dzięki

Jata
10.08.2012, 17:58
Label podmieniony na ten 620x620

Napis poprawiony - faktycznie ślepy jestem że tego nie widziałem (zachodzi)

info na rantach o Was dodane jak i logo OM

Co do Propagandy. Niestety taki tylko psd posiadam (dostałem) jako oficjalny. Teraz powinien wyglądać lepiej. Dałbym mniejszy ale jakoś strasznie się zlewa :/ (lub brak wiedzy by było inaczej)

Guerero
11.08.2012, 00:03
Jak widzisz tutaj "propaganda" słabo się komponuje z resztą, daltego usunąłbym go - nie wpłynie to jakoś na labelek, a w sumie i tak go nie widać zbytnio więc...
Mam jesdzcze uwage co do legalsa - jak widzisz, w miejscach jaśniejszych jest on słabo widoczny - pasujew to poprawić - możesz np. zmniejszyć wielkość liter i przesunąć go troche w prawo, tak by nie zachodził na te białe miejsca, lub dać delikatny ciemny obrys na czcionke, lub pod warstwą z legalsem utworzyć warstwę i pędzelkiem czarnym z ustawionym kryciem na mniej więcej 25 zamalować delikatnie miejsca gdzie legals jest słabo widoczny, lub jeszcze jakiś inny spsoób, do wyboru do koloru;)
Logo OM i dvdf daj black and white ;)

Jata
11.08.2012, 12:05
17048

Co do propagandy - zostawiłem (ale zmienione miejsce jak i pomniejszona) po prostu chciałbym by było logo wydawcy na kapselku :)

Guerero
11.08.2012, 12:28
teraz całkiem fajnie, może jeszcze legalsowi zmniejsz rozmiar obrysu - podejrzewam, że masz ustawiony w okolicach 3, spróbuj dać 2-1 i oblukaj czy jest widoczny
i spróbuj moze jeszcze grafike górną dopasować kolorystycznie z dołem - dopasowaniami
loga mozesz troche zmniejszczyć i większy odstęp między nimi dać

Jata
11.08.2012, 13:41
17049


Obrys był na 1 (mimo to wyglądał grubo) pomniejszenie krycia pomogło.

Dopasowania tez dały myślę lepszy efekt...

Guerero
11.08.2012, 14:10
Jest spoko, te loga jeszcze troche zmniejsz i większe przerwy między nimi zrób bo tak w kupie średnio to wygląda

Jata
11.08.2012, 14:34
17051

hmmm

Guerero
11.08.2012, 16:14
według mnie jest si;)