PDA

Zobacz pełną wersję : Green lantern



Prometeus74
26.09.2012, 22:42
Witam. Do projektów wrzucam kolejną swoją pracę. Odświeżyłem cover Green lantern. Dodałem trochę świerzości do poprzedniej wersji którą dla porówniania również wgrywam.

stara wersja
17358

17359

17360

po liftingu
17361

17362

17363

17364

Matush
28.09.2012, 22:41
Szczerze to i jedna i druga wersja do mnie nie trafia. Jedno skromne tło, postacie wycięte bez szału , trochę tekstu i koniec.
Wydaje mi się, że powinieneś zacząć zupełnie od początku i najpierw zająć się tylko i wyłącznie albo frontem od początku do końca, albo tyłem, bo tak to nie trzyma się kupy. Do tego filmu jest sporo materiałów dobrej jakości, wystarczy z nich coś złożyć , plus coś ekstra i będzie ciekawy cover.
Może przejrzyj sobie najpierw jak mniej więcej wyglądają plakaty filmowe, co na nich jest zawarte itd, potem spróbuj zrobić jakiś własny układ, może to w jakiś sposób nakieruje Cię co i jak umieszczać na okładkach.
Proponuję też zagłębić się bardziej w tutoriale z photoshopa, bardzo są przydatne ;) .

Guerero
10.02.2013, 22:54
Projekt będzie kontynuowany czy zamykamy?

Prometeus74
11.02.2013, 02:04
będzie kontynuacja

Prometeus74
17.03.2013, 00:32
Paralaks version - front. Komentarze mile widziane

18468

GAROT
17.03.2013, 20:12
Mi osobiście nie za bardzo się widzi ten front. Chodzi mi o tego potwora. Kolorystycznie nie pasuje, za bardzo nie wiadomo o co tu chodzi na tym froncie. Główny bohater gdzieś tam po boku ledwo widoczny. Ja filmu nie widziałem ale wiem jakie są do niego materiały bo sam zrobiłem już dawno okładkę i wydaje mi się że powinieneś iść w inną stronę. Nie wiem co miałeś na myśli robiąc ten front. Sam pomysł z jakąś walką czy postaciami w ruchu wydaje mi się dobrym pomysłem ale przydało by się zrobić to inaczej i przy wykorzystaniu większym głównego bohatera. Może jakieś miasto i walczące postacie? Rozumiem że chciałeś inna kolorystykę i dodać trochę innego koloru niż ten zieleń, ale myślę że tutaj trochę przesadziłeś. Ja bym szablon zostawił logo też, nie wiem jak z płomieniami bo zależy też co będziesz dalej robił i czy to w ogóle zmienisz, ale proponuję pozbyć się tego brązowego potwora.

pytlaczek
17.03.2013, 20:25
Sorry, ale to chyba nie to...
Moim zdaniem nie ta kolorystyka, nie ten układ, nie te postacie i w ogóle nie ten klimat.
Materiałów do tego filmu jest sporo i warto, byś pogłówkował nad czymś co będzie przyciągało wzrok i jak cię znam, to na pewno coś wymyślisz ;).
I nie bój się wycinania bo bez tego nic nie da się zrobić. Nie ma wyjścia, trzeba ćwiczyć. Mieszanie tutaj nie bardzo wygląda.

Dasz radę!

Prometeus74
17.03.2013, 22:06
cholipka... myślałem, że pomysł się wam spodoba. Właśnie dlatego, że wszyscy robiąc cover do tego filmu, umieszczali tytułową zieloną latarnie, chciałem zrobić coś zupełnie innego. To tak jak z grą star wars unleashed gdzie są dwie wersje: jedi i sith. Chciałem przedstawić przeciwnika latarni i zapewniam, że on też jest głownym bohaterem z tym, że negatywnym. Kolor żółty charakteryzował siłę starchu którą przyjął paralax. No trudno będę musiał pomyśleć nad zmianą koncepcji. Jeszcze raz dziękuję za wasze uwagi :piwo: bez nich człowiek by stał w miejscu lub się uwsteczniał

scooter29
01.12.2013, 19:08
Czy będzie kontynuacja tego projektu ?

Prometeus74
01.12.2013, 20:13
zamykamy