PDA

Zobacz pełną wersję : Immortals: Bogowie i herosi



subwoofer
05.11.2012, 22:57
Zaczołem dłubać takie coś co sądzicie?

griszka
05.11.2012, 23:02
Mnie już się podoba lol

GAROT
06.11.2012, 00:00
Front fajny i ładna stylistyka. Ja proponuję popracować nad tłem a mianowicie tło odchodzi od postaci i odcinają się od tego tła. Chociaż może zamiast ruszać tło t może postacie albo wtopić, lub więcej dy,u koło nich.

Tytuł wydaje mi się trochę skromny, do tego typu okładki proponowałbym jakoś na niego tekstury dodać lub uwypuklić.

Generalnie mi się podoba i nie musisz tego poprawiać jak nie chcesz, to tylko moja skromna sugestia :)

Matush
06.11.2012, 18:18
Może trochę mniej kolorów, więcej światła i ostrzejsze trochę :

17608

subwoofer
06.11.2012, 19:48
Ok bedziemy kombinować zobaczymy jak będzie lepiej

Guerero
06.11.2012, 22:32
Ja bym ich przesunął trochę na środek chyba, że planujesz coś jeszcze dodać w to miejsce (chodzi mi o lewy bok frontu)

subwoofer
11.11.2012, 09:15
troche nie mam pomysłu do tego frontu nie wiem czy tak mgło by zostać? Tył prawie gotowy a tutaj utknołem luknijcie czy sie w miare podoba.

pytlaczek
11.11.2012, 09:51
Jeszcze nie oglądałem filmu i nie bardzo wiem o co tam chodzi, ale może dodaj w tle jakieś potwory (jak były), albo co...
Postacie jeszcze odcinają się trochę od tła. Może pokolorowanie niektórych partii tych skał, np. zagłębień (lub szczytów) na lekko czerwony kolor to zrównoważy ;).

subwoofer
13.11.2012, 21:09
Mniej więcej tak mi to wyszło nie wiem czy jeszcze coś dodawać za nimi na froncie jakoś nic mi tam niechce spasować (dodawałem anioły ale jakoś zadużo się tych postaci zrobiło):-/

Guerero
13.11.2012, 22:29
Sam nie wiem, jakoś te postacie na froncie średnio pasują (odcinają się od tła i wyglądają jakby do zdjęcia siedzieli). Może wartałoby przemeblować całkowicie front, w sensie zamiast nich coś innego ułożyć? Albo ich zmniejszyć i cofnąć do tyłu a przed nimi jakąś bitwę wcisnąć, wtedy wyglądałoby jakby na to patrzyli.
Poza tym pomyśl o tym by czcionkę zmienić, choćby na tagach. W większości swych prac (IMO świetnych) stosujesz jedną lub bardzo podobną czcionkę a to jest powiedzmy lekko nużące. Wiem, że masz swój styl ale wartałoby czasem coś poeksperymentować ;)
Mam nadzieję, że się nie obrazisz za tych parę słów krytyki na mnie. :-)

subwoofer
14.11.2012, 16:08
Toś mnie rozbił:-( ale ok poto tu wylądowało będe kombinował dalej, koncepcja się zmieni zobaczymy jak to będzie(dobrze że mam dużo postaci wyciętych do tego;)

subwoofer
14.11.2012, 23:30
Trochę się uparłem na ten front kombinowałem z innymi motywami ale jakoś sam niewiem ten mi tak spasował trochę to dopasowałem żeby się tak nie odcinały od tła i jak to wyszło czcionke na tyle zmieniłem

Wysmommy
15.11.2012, 00:40
I think you are a talented designer. This is very good. :-D

I prefer the man (on far right) to have his head at full opacity. Right now it looks like he has something sticking in his head?

Guerero
15.11.2012, 08:54
Zgadzam się z Wysmommy, temu kolesiowi z prawej trzeba poprawić krycie na głowie, i włosy mógłbyś im jeszcze trochę poprawić.
I może sub spróbuj te promienie padające ze słońca poniżej TT bardziej rozjaśnić, bo teraz one zlewają się z tłem:-)

GAROT
15.11.2012, 12:58
ja od siebie proponowałbym te promienie lekko dać przed postaciami żeby na ich twarze to świeciło bo teraz są oświetlone i myślę że jakby lekko przed nimi były to w tedy by się lepiej zlewały z tłem.

subwoofer
15.11.2012, 18:11
Ok zastosuje się do rad tam krycie głowy to mi warstwa przeskoczyła przed nimi zamiast za nich ale to już poprawione.

Tak mi to wyszło

Wysmommy
17.11.2012, 20:09
Beautiful cover! :-D

subwoofer
17.11.2012, 21:26
Thanks