PDA

Zobacz pełną wersję : Abraham L.



pytlaczek
21.11.2012, 21:37
Dziś tak sobie przysiadłem i zacząłem nowy projekcik...


17668

Wysmommy
21.11.2012, 22:22
Wow. This is a great start. Looks amazing already. :-D

My only thought, and this is nitpicking a bit, but the guy seems like a giant compared to the train and bridge. Or is it suppose to be a model train? I haven't seen the movie yet, but want to. ;)

Love the watercolor styled TT, by the way.

pytlaczek
21.11.2012, 22:32
I would prefer that the train was larger. Unfortunately, a better quality of photos I found.
Still thinking about it. Thank you! ;):piwo:

pytlaczek
23.11.2012, 19:08
Czyli rozumiemy się bez słów...


17669

Matush
23.11.2012, 20:58
Filmu nie oglądałem, ale pytanie mam, czy to jest jakiś romans ?

pytlaczek
24.11.2012, 00:23
A czy ona wygląda na spragnioną miłości? :D W sumie może i tak he, he, he...
To spróbujmy z tym gościem, jeszcze nie wycięty, bo dopiero go znalazłem w jakimś magazynie z modą :roll:


17670

LanPartyX
24.11.2012, 02:44
A gdybyś tak spróbował tą postać dać? http://tnij.org/tcom

rakord
24.11.2012, 09:05
Z dziewczyną było lepiej , ta spragniioną milosci hehe a raczej krwi.

piobaks R.I.P.
26.11.2012, 16:54
"rekord" ma rację. Dziewczyny zawsze lepiej komponują się do okładeczek niż chłopy. :haha:

Oj z tego co niucham, to będzie BD. :zle:, a mnie przydałoby się super robota Mareczka na dvd, bo film średni, ale zboczeńcawi piobaksowi się spodobał. :redface:

piobaks R.I.P.
26.11.2012, 17:53
>:) :piwo: >:)

Zapomniałem, ale mam nadzieję, że posiadasz wiedzę o SG-1 na dvd, bo ja już się poczęstowałem. :D

Guerero
26.11.2012, 22:33
Według mnie mógłbyś pominąć tą panią i tego pana z tyłu za główną postacią, a w ich miejsce dać jakieś góry, zrobić noc dać i księżyc bo większość akcji filmu działa się wieczorową porą. I te nietoperze też by myśle fajniej wyglądały na tle pełni księżyca.
Poza tym TT mógłbyś w jednej linii dać:-)

Matush
26.11.2012, 23:09
Może to jakiś pomysł jest co napisał Guerero. miałbym kilka sugestii, ale chyba za dużo zmian trzeba by wprowadzić więc grzecznie czekam na tył okładki ;)

pytlaczek
27.11.2012, 16:30
Dzięki za sugestie.
Bardzo bym nie chciał robić z tego drugiego underworlda. Takie z resztą było założenie, by okładkę zrobić taką jasną, inną niż wszystkie dostępne na gotowych plakatach takie ciemnogranatowe lub ciemnoczerwone :-/.
Ale spoko. Pokombinuję i wkrótce coś zapodam.

PS: LanPartyX - ta postać planowana jest na tyle ;)

pytlaczek
27.11.2012, 20:17
To może coś takiego:


17704

17705

Guerero
27.11.2012, 22:39
IMO better ale w prawy dolnym rogu frontu masz jakiś prostokąt jaśniejszy, na mini nie widze dokładnie o co kaman ale chyba filtr tam nie sięgnął:-P
Poza tym mógłbyś kolesiowi chociaż troche koloru dać, na twarz, szyję i ręce.
I jak dla mnie styl na TT nie pasi, aczkolwiek czcionka IMO lepsza od poprzedniej.
z tym drzewem też mógłbyś coś pokombinować bo teraz wygląda jak palma.
Może usuń je, TT przesuń wyżej i zapodaj podgląd, to by się obadało jak to wygląda.
:piwo:

rakord
27.11.2012, 23:20
Powiem tak , pierwsza odsłona była najlepsza , moze po za czcionką TT , ta co jest teraz bardziej pasuje , nie rozumiem jednego , czy na każdej okładce do horroru musi byc od razu księżyc walniety? Ja rozumiem że do horroru to pasuje ale na każdej okładce jest , tak że jest to juz element banalny i oklepany , patrząc na pierwszą propozycję Marka odniosłem wrażenie że chciał zrobić coś 'po swojemu" , inaczej niż to sie robi zazwyczaj i robią prawie wszyscy ale jak widac większosc jest przywiązana do "tradycji" horrorowych okładek jak muł do drzewa i jak na takiej okładce nie ma księżyca na przykład to jest nie halo , a ja bym Marek zrobił 'po swojemu" czyli według pierwotnego pomysłu , i kolorystyka jest fajna , oryginalna bo nie za bardzo mroczna i ta dupencja żądna krwi też niczego sobie , fajnie jest zapytać o radę innych i czasem niektóre uwagi warto wziąść pod uwage co wcale nie znaczy że wszystkie . To sie i moich uwag oczywiscie tyczy. hehe Pozdro.

Guerero
28.11.2012, 10:25
Jak dla mnie to Marecki może na okładkę dać co mu się żywnie podoba, bo to jego okładka, i jego praca w nią włożona. A, że akurat zaproponowałem księżyc, hmm... Bo według mnie by bardziej pasował i do klimatu TEGO filmu i do tematyki TEGO filmu itd. Od tego jest ten dział, by dzielić się pomysłami i oglądać co z nich powstanie. Gdyby pasował tam np. cyrk to bym napisał "według mnie pasowałby tam cyrk", a czy autor okładki z tego skorzysta to już jego decyzja. A to, że film to akurat horror, chociaż nawet horrorem bym go nie nazwał, nie ma tu żadnego znaczenia.
Dziękuje za uwagę.
:-p

pytlaczek
28.11.2012, 15:53
Wrzucam wersję bez DRZEW u góry, z dodanym nasyceniem barw i bez plamy krwi w prawym rogu.

Jak dla mnie z gałęziami i stonowanymi barwami lepiej wyglądało. Jak to nie był klimat bardziej mroczny od tej pierwszej wersji romansu - to ja już nie wiem...

Dołączona propozycja tyłu. Postacie nie wycięte.


17707

17708

Matush
28.11.2012, 17:52
To może ja :-D.

Front moim zdaniem najlepiej teraz wygląda, ale pora na kilka uwag.

Odnośnie frontu.
- Lepiej jest bez tych drzewek co były wcześniej
- Postać Abrahama trzeba dać w kolorze moim zdaniem, bo teraz jest zbyt blady i wygląda jakoś tak nijak.
- tytuł mi nie pasuje, nie wiem czy kolory czy czcionki, słabo trochę się prezentuje. Wiem, że i na oryginale jakiś taki kiepski jest, ale może coś zupełnie innego dopasować. Może zupełnie inna czcionka.
- tag na froncie, nie bardzo wiem do czego pasuje kolor tego taga, chyba do loga BD na grzbiecie, ale to całej okładki średnio. W dodatku jest słabo widoczny na tle ognia właśnie przez ten kolor. Można dodać cień, ale wtedy też kiepsko będzie wyglądać moim zdaniem.

Tył:
- Proponuję zrobić go bardziej kolorowo, bo teraz nie pasuje do frontu.
- Screeny może sprawdź jak kolorowe będą wyglądały, ale ze zmniejszonym nasyceniem.
- Jeżeli chodzi o legals to chyba bym wywalił zupełnie tą grafikę spod bo prawie tego nie da się odczytać. Może do ramki ze screenami dojedź jakąś ładną teksturą, żeby się spasowała z ramką i wydaje mi się, że dużo lepiej będzie się rpezentować.

Sorry za wypisanie tylu propozycji, nie musisz ich brać pod uwagę i zawsze możesz wrócić do wersji z pierwszego posta lub zacząć od nowa :D.

Pozdro

rakord
29.11.2012, 09:38
Bardzo zabawne Marcin , ubaw po pachy , ten sam gosc z ta sama siekiera na froncie i na tyle utwierdza mnie w przekonaniu że pierwsza wersja była najlepsza , kolorystycznie tez , szaro -buro to teraz wygląda zwłaszcza z tyłu :(

Matush
29.11.2012, 10:43
ten sam gosc z ta sama siekiera na froncie i na tyle utwierdza mnie w przekonaniu że pierwsza wersja była najlepsza , kolorystycznie tez , szaro -buro to teraz wygląda zwłaszcza z tyłu :(

No dla mnie też "szaro-buro", dlatego napisałem co bym poprawił, ale chyba nie doczytałeś :haha:. Z tego co Marek mówił to za dużo materiałów nie ma więc nie przeszkadza mi to, że na froncie lata siekiera i na tyle.
A w pierwszej wersji gdzie był ten sam gość z siekierą na froncie i na tyle, bo ja jakoś go tam nie widziałem, w sumie pierwsza wersja tyłu to chyba ta co teraz Marek dał, bo wcześniej było tylko tło.
I kolejna sprawa, odnośnie uwag do projektu kieruj swoje propozycje do Marka nie do mnie, bo to nie mój projekt, wtedy on zrobi to co uważa za najlepsze dla jego pracy.

Odnośnie frontu.
- Lepiej jest bez tych drzewek co były wcześniej
- Postać Abrahama trzeba dać w kolorze moim zdaniem, bo teraz jest zbyt blady i wygląda jakoś tak nijak.
- tytuł mi nie pasuje, nie wiem czy kolory czy czcionki, słabo trochę się prezentuje. Wiem, że i na oryginale jakiś taki kiepski jest, ale może coś zupełnie innego dopasować. Może zupełnie inna czcionka.
- tag na froncie, nie bardzo wiem do czego pasuje kolor tego taga, chyba do loga BD na grzbiecie, ale to całej okładki średnio. W dodatku jest słabo widoczny na tle ognia właśnie przez ten kolor. Można dodać cień, ale wtedy też kiepsko będzie wyglądać moim zdaniem.

Tył:
- Proponuję zrobić go bardziej kolorowo, bo teraz nie pasuje do frontu.
- Screeny może sprawdź jak kolorowe będą wyglądały, ale ze zmniejszonym nasyceniem.
- Jeżeli chodzi o legals to chyba bym wywalił zupełnie tą grafikę spod bo prawie tego nie da się odczytać. Może do ramki ze screenami dojedź jakąś ładną teksturą, żeby się spasowała z ramką i wydaje mi się, że dużo lepiej będzie się rpezentować.

pytlaczek
29.11.2012, 23:54
Już...? Można...?

Mam nadzieję, że skończyliście i skupicie się na temacie :-/.

Jadąc po kolei zacznę od tytułu. Może taka czcionka:


17711

lukaszyna
30.11.2012, 01:13
Wygląda lepiej niż na początku. Od siebie dodam jeszcze, że:
- nie wiem jak w rzeczywistości, ale na podglądzie te nietoperze wyglądają śmiesznie, jakieś takie rysunkowe czy coś. Zwłaszcza ten jeden pikujący w siekierę ma taką dziwną minę, coś jak ten emot :eek:
- wydaje mi się, że drzewa są za zielone, zwłaszcza że całość w nocnych klimatach trzymasz. Przydałoby się też trochę ogniowej poświaty na drzewach zwłaszcza w lewym dolnym rogu.
- popatrz jeszcze na kolor skóry, wygląda trochę dziwnie, przynajmniej dla mnie. Może jakimś beżem go jeszcze trochę potraktuj, nie wiem...

Czekam na dalszy rozwój wydarzeń.

GAROT
30.11.2012, 11:16
Ja bym proponował jeszcze zwiększyć blask księżyca, w czoraj byłem wieczorkiem na dworze i przygladałem się księżycowi :D

pytlaczek
30.11.2012, 16:33
Zwiększony blask księżyca, dodana beżowa poświata od ognia na postaci Abrahama, zmiana koloru skóry twarzy, "pikujący" w siekierę uśmiecha się...
No i co w końcu z tym tytułem?


17712

GAROT
30.11.2012, 17:59
Ja bym proponował taką kolorystykę :

17713

Matush
01.12.2012, 10:41
Propozycja Kuby ciekawa, jedynie bym kolor tytułu zmienił na inny, może biały.

Guerero
01.12.2012, 11:24
Zgadzam się z przedmówcą, poza tym nie wiem czy nazwiska z obecnym stylem będą widoczne po wydruku na tle tego ognia...

Wysmommy
02.12.2012, 01:04
I've enjoyed watching this cover progress. Though, my personal preference is the blue background. I don't think the green is working, imo.

Love the layout though. :-D

pytlaczek
02.12.2012, 22:33
A tak bardzo nie chciałem powtarzać Underworlda...

Ale cóż, jak chcecie. Będziemy robić granat :tongue:

:dirol:

pytlaczek
10.12.2012, 20:15
Zobaczcie, czy o taką kolorystykę i TT chodziło:


17788

Matush
10.12.2012, 20:28
Dużo lepiej moim zdaniem

subwoofer
10.12.2012, 20:56
Dla mnie bomba

lukaszyna
10.12.2012, 22:05
Dokładnie, dużo lepiej...
Ja bym jeszcze wywalił te rozbłyski z tytułu, to nie Zmierzch :D ewentualnie nutkę krwi zapodał na siekierkę z Ł. No i te nietoperze... strasznie sztuczne, takie rysunkowe. Te w rejonie księżyca są ok, ale resztę bym wymienił na jakieś bardziej naturalne, ewetualnie daj pod nie jakiś kolor, oryginalnie nietoperze chyba brązowe są :) może to pomoże

rakord
10.12.2012, 23:41
Fajnie teraz , nietoperze ujdą , ten najwiekszy najbardziej sztucznie wygląda.

pytlaczek
11.12.2012, 01:04
Update po zmianach:


17791

Guerero
11.12.2012, 09:06
Logo blu na grzbiecie jest niewidoczne, no i to drzewo za abrahamem wydaje się mi, że jest za jasne jak na noc.
Ładny update Marecki:piwo:

rakord
11.12.2012, 09:46
Logo faktycznie kiepsko widać , drzewo OK , nie może byc tak ciemne jak te po lewej na dole bo oświetla je księżyc więc bym zostawił jak jest , acha , tym razem wyjątkowo mógłbyś sobie darować tę krew na TT , jakos bez tego bardziej mi sie podoba.

pytlaczek
14.12.2012, 18:23
Wszystkie wasze sugestie zostały uwzględnione :tongue:
Przysiadłem dziś i zrobiłem tył. Według mnie okładka jest skończona. Macie jeszcze jakieś uwagi?


17866

17867

pytlaczek
15.12.2012, 18:16
Skoro nie, to dzięki wszystkim za pomoc i temat leci do zakończonych :piwo:

Guerero
16.12.2012, 11:13
Good Job Marecki:piwo: