PDA

Zobacz pełną wersję : Dzień Niepodległości



Guerero
15.12.2012, 13:59
Witam wszystkich.
W związku z tym, że niedługo 21.12.2012 postanowiłem z tej okazji dziabnąć okładkę związaną z tym tematem ;)
Front chce zrobić by pasował do labelka, który swego czasu wrzuciłem na forum, dlatego myślę, że nie będzie on zbyt skomplikowany.
Wszelkie uwagi mile widziane.
początek wygląda narazie tak:

GAROT
15.12.2012, 14:10
Tło jest bardzo fajne, ale TT przydało by się jakoś dopicować :) bo według mnie zbyt proste do takiego tła.

pytlaczek
15.12.2012, 14:12
Fajnie, że wziąłeś się za jeden z moich ulubionych filmów.
Myślę, że na początek mógł byś pomyśleć o nałożeniu na TT jakiegoś stylu 3D. Według mnie aż prosi się o takie obracające się literki (jak w oryginale).

Nie wiem jak inni, ale ja chociaż parę atakujących myśliwców obcych chciał bym zobaczyć :D.

Początek buduje napięcie - czekam, co będzie dalej...

Guerero
15.12.2012, 14:54
TT narazie był wrzucony tylko poglądowo, będzie się go dłubało, tylko nie wiem Marecki o jaki efekt 3d chodzi?

Guerero
15.12.2012, 16:05
Mały update.
Czy taki efekt na TT pasiłby?
Dodałem też poglądowo statue wolności (nie jest prawidłowo wycięta). Dobry pomysł czy zły?

Matush
15.12.2012, 16:08
Statua nie wiem czy pasi no i nazwiska dalbym albo pod TT, albo na górze zupełnie ze 3 max 4 i chyba by wystarczyło.

Wydaje mi się, że powinieneś się skupić na tym ogniu/wybuchach co są przy statku. Teraz są jakieś bo są, ale wydaje mi się, że warto je poprawić żeby wyglądały ciekawiej. Tak samo te chmury, może by trochę dodać chmur ciemniejszych lub przyciemnić te wtedy tez może efekt będzie lepszy.

lukaszyna
15.12.2012, 18:59
Nie patrz na labelka, który masz. Przy gotowym froncie, labelka nowego machniesz w niecałe 5min :D
A co do samego projektu to:
- dodałbym więęęcej akcji nad samym miastem. Zniszczyłbym te najwyższe budynki (ewentualnie uchwycił moment jak fragmenty lecą na glębę)
- czerwone tło pod statkiem podciągnąłbym jeszcze trochę niżej, może nawet tak aby cały horyzont nad miastem zasłaniało. do tego bardziej wyraziste/nasycone kolory bym dodał
- nazwiska aktorów dałbym jakąś inną czcionką, nie taką wysoką
Na razie tyle, czekam na więcej to może coś jeszcze wpadnie mi do głowy.

pytlaczek
15.12.2012, 19:26
Chodzi mi o taki efekt, jak napisy początkowe się pojawiają to zaczynają się rozpadać i warto by uchwycić ten moment jak jedne literki wychodzą przed drugie lekko się obracając bo wygląda to bardzo fajnie.
Jak chcesz, to pomyśl nad tym - jak nie to tragedii nie ma, ale myślę, że spróbować warto ;).

Guerero
05.01.2013, 14:45
Po dłuższej przerwie spowodowanej różnymi czynnikami wracam do projektu.
Narazie mały update, mianowicie nasyciłem bardziej chmury zarówno te nad jak i pod. Nad całym miastem nie bede ich dawał bo kiepsko to wygląda, poza tym miasta jeszcze nie niszczylem, staram sie narazie znaleźć optymalne ułożenie wszystkiego co chciałbym żeby było wiec nie jest to jeszcze dopasowane kolorystycznie, technicznie itp.
Nazwiska tak na próbe wrzuciłem żeby były, tak samo to co jest na grzbiecie.

meaner
05.01.2013, 21:12
Świetny front, jedynie co mi jakoś nie pasuje to ten cytat. Może w jego miejsce przesuń statue i wrzuć jakiegoś odrzutowca który będzie leciał w strone statku?

rakord
06.01.2013, 09:02
Tagline na froncie jest raczej nie "po polsku". Powinno być " Odpowiedź na pytanie , a nie "Pytanie" bo cały tekst wychodzi deczko nonsensownie.

Matush
07.01.2013, 15:37
kolorki lepiej, ale może delikatnie rozjaśnij całość krzywymi. Odnośnie tej Statuy Wolności to chyba bym z niej zrezygnował zupełnie, ale jeżeli chcesz ja zostawić to ładnie trzeba ją wkomponować w tą wodę.