PDA

Zobacz pełną wersję : Cb4



eRPe
03.01.2013, 18:59
Nie lubię robić okładek do produkcji, które bardzo lubię bo ciężko jest mi potem ustalić czy jest ona wystarczająco dobra. Wiem, że ta nie jest jakaś specjalna. Dlatego chciałbym się dowiedzieć co można zmienić?
Jakby to miało jakoś pomóc to: film jest komedią o grupie raperskiej, jednak na początku leci tak jakby film dokumentalny o niej. Dlatego chciałem zrobić okładkę, która właśnie mówiłaby, że film jest dokumentem o prawdziwej grupie.

Przód:
- odstępy między głowami będą przyciemnione (tak samo lewy dolny róg bo coś tam jest jasnego)

Tył:
- w opisie są kropki i przecinki, potem będą na miejscu bo narazie tylko pokazują gdzie brak polskich znaków

18026

18027

18028

GAROT
03.01.2013, 19:44
Ja proponuję loga OM zabarwic na biało aby pasowały do białych napisów.

na zdjęciu w tyle na górze okładki może daj kreskę nad i pod zdjęciem żeby utworzyły ramkę?

Na przodzie tekst: "dokument o rapie..." może daj cień bo słabo jest widoczny. Z kolei na dole te napisy "film o największej grupie..." ja bym to albo usunął albo może zmienił czcionkę bo ta coś mi nie pasuje. Ewentualnie może taką ręcznie pisana dać jak masz na tyle i obrócić cały tekst?

Zdjęcie na przodzie okładki te na dole widzę że jest jakby troszkę za jasne, chodzi mi tylko o tą czerń. Przydało by się tą czerń przyciemnić aby współgrało z całością.

Nie jestem pewien ale na miniaturce widzę że te zdjęcie jakby jest gorszej jakości niż tło, może byś je lekko wygładził jakimś filtrem, choćby przy tej czerni aby nie widać było tych pikseli.

generalnie mi się twoja okładka podoba i ja tu zaproponowałem poprawić takie kosmetyczne zmiany bo ogólnie to wszystko jest ok jak dla mnie :)

Pozdrawiam.