PDA

Zobacz pełną wersję : Breaking Bad



sVn
15.01.2013, 12:22
Witam,
Jak pewnie niektórzy zauważyli na HC robię projekt do serialu Breaking Bad, ale od jakiegoś czasu mam problem. Pierwszy obrazek to pierw. wersja - jednak tabela średnio pasuje - nawet w ogóle - zbity tekst powodujący dziwny "wygląd". Drugi to sugerowana zmiana - ale nadal czegoś"brakuje" ....
Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc
PS Co do polskiej wersji - Serial zbliża się ku końcowi (Sezon 5), a do dziś nie ma oficjalnego wydania z PL lektorem/Napisami - szkoda.

GAROT
15.01.2013, 13:42
Okładka bardzo fajna osobiście mi się podoba ta 1 wersja tabeli, choć na miniaturce nie widzę co tam w ogóle pisze. Co do samej okładki to proponowałbym jakieś teksturki na tło bo jest tam tylko czarny kolor i według mnie psuje to efekt całej okładki.

A może byś zrobił coś takiego że połączył obie wersje, czyli zostawił opis z 2 bo fajnie wygląda i tabelę z 1 a w niej umieść spis odcinków dane techniczne czy jakieś dodatki. Mógłbyś nawet się pozbyć jednego paska ze screenami jeśli zbraknie miejsca.

Guerero
15.01.2013, 13:59
Dokładnie to samo miałem napisać co Garot, według mnie jego pomysł jest niezły i warty spróbowania.

sVn
15.01.2013, 14:09
18074Ok, więc tak:
1) Dziękuję za odpowiedzi
2) Załączam "większy" obrazek z tabelą
3) Spróbuję coś pokombinować z tą tabelą, chociaż nadal nie jestem do niej przekonany bo w zamyśle serial ten ma być związany z narkotykami + chemia - u mnie nie za bardzo to widać ... Poza symbolami pierwiastków i obrazkiem ... + specyfikę chyba zostawię jak na 2 obrazku, lepiej to wygląda i zresztą to co proponujecie :) )
Pozdrawiam

EDIT: Żle doczytałem - miałem opis zostawić, nie specyfikę, chociaż i ta mogłaby zostać (jak na 2 obrazku) - więc do samej tabeli pozostanie tylko Lista odcinków + "bnous feature" ...

Matush
15.01.2013, 14:44
Jak pewnie niektórzy zauważyli na HC robię projekt do serialu Breaking Bad

Projekt kiedyś tam widziałem, ale, że Ty go robisz to zupełnie nie. Tym bardziej, że tam masz inną nazwę i mieszkasz na innym kontynencie.

Jeżeli chodzi o projekt, to podoba mi się 1 wersja, Ewentualnie dać sobie spokój z dolnymi screenami, a zrobić większe te ramki z opisem, danymi i odcinkami. Pod legals coś wrzuć, może jakąś teksturę, albo inny kolor niż ten czarny.

GAROT
15.01.2013, 15:23
to Skoro piszesz że za mało chemii masz to może jakieś wzory chemiczne w tle daj, ja np w swojej wersji okładek do tego serialu na froncie mam w tle tablice Mendelejewa więc może też coś podobnego wymyśl :)

sVn
16.01.2013, 15:21
Spróbuje na dniach zrobić tak:
1) Zostawię info o płycie na samym dole jak na rysunku 2
2) Opis Serialu jak na rysunku 2
3) W tabeli umieszczę listę odcinków + "Special/Bonus Feature"
Pozdrawiam i dzięki za pomoc/odpowiedzi.

sVn
17.01.2013, 21:31
Wpadłem na takie coś:
1) Fotosy górne powiększone
2) Fotosy dolne usunięte
3) Większa czcionka dla opisów w "tabeli"
Pozdrawiam
PS Wiem że dół "czarny", ale nic innego mi tam nie pasuje :roll:
18079

GAROT
18.01.2013, 00:20
fajnie to wygląda, choć ja na twoim miejscu jednak jakąś teksturę bym dał, nie musi ona być jakaś wyraźna, można by było zabarwić teksturę betonu aby wyglądało tak jak prawy górny róg powyższej okładki obok głowy Waltera ten fragment :) Ewentualnie przekopiować niebo z frontu. Poza tym okładka fajna jest :)

sVn
18.01.2013, 08:30
Witam,
Mały "update" - w opisach jak i na dole dodałem texturę - jak teraz?
Pozdrawiam i dzięki za pomoc.
PS Jeden tagline na tyle wystarczy? Czy zostawić 2 - jak to było pierwotnie.18082

Matush
18.01.2013, 08:35
Uważam, że ta teksturę powinieneś dać też pod epy , bonusy i opis . Odnośnie tagów z tyłu to w sumie mi obojętne czy będą dwa czy jeden, i tak i tak pasuje. Jak dasz drugi na górze to ten tył się trochę pełniejszy zrobi.

GAROT
18.01.2013, 12:00
Też uważam że lepiej by było podciągnąć tą teksturkę pod te tabele i będzie okładeczka git :)

sVn
18.01.2013, 13:56
Ok, więc tak:
1) Dodałem coś a'la tagline
2) W tabeli jak i na samym dole kombinowałem z różnymi "efektami" - i takie coś mi wyszło ....
Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.