PDA

Zobacz pełną wersję : Sinister



Prometeus74
13.02.2013, 19:15
Okładka skończona ale chciałbym poznać wasze zdanie, pozdro

18263

18264

18265

Matush
13.02.2013, 22:09
Front mi pasi, może poza tagiem, którego prawie nie widać. Proponuję dać go na całą szerokość frontu gdzieś na dole i zobaczymy jak to wyjdzie, no i większą czcionką.
Tył też dosyć ciekawy, tylko opis mało czytelny. Pokaż jak opis będzie wyglądał jak dasz pod niego taką ramkę jak pod dodatkami dałeś. Taga z tyłu też dałbym większą czcionką.
Czy środkowy screen z tyłu ma dobre aspect ratio? Czy jak pomniejszałeś zdjęcie to z shiftem ?

Ogólnie ok.

Prometeus74
14.02.2013, 00:29
Dzięki za podpowiedzi co jeszcze poprawić. Naniosłem parę korekt, poprawiłem kolor krwawej twarzy na froncie. Powiększyłem tagi, dałem bardziej charkterystyczny wygląd szpul filmowych. Ramkę okładkomaniacy nasyciłem by była bardziej kolorystycznie zbliżona do ramki ze specyfikacją. Poprawiłem cień przy prawej ręce dziewczynki by wyglądało bardziej naturalnie. Opis - tu mam problem bo z ramką nie wygląda najlepiej, nacyciłem bardziej by wszystkie litery były widoczne. Poprawiłem środkowe zdjęcie. Jeszcze raz dziękuję za sugestie dla Pytlaczka i Matusha

18272

18273

18274

18275

Matush
14.02.2013, 00:46
Moim zdaniem blady demon na froncie był lepszy, wtedy jakoś bardziej grało wszystko ze sobą, teraz ta czerwień nie wiadomo do czego może przypasować, ale to już kwestia gustu. Jeżeli już taki kolor to może coś jeszcze w takim dla równowagi.

Prometeus74
14.02.2013, 00:57
krew pod stopami dziewczynki jest też tak nasycona. Pytlaczek zwrócił mi uwagę na to by ta krwawa twarz była tak samo nasycona jak krew pod stopami. Jeszcze coś pokombinuję.

Matush
14.02.2013, 10:26
Tak jak patrze na miniaturkę to nie wydaje mi się, aby było to tak samo nasycone.

Guerero
14.02.2013, 11:10
Wydaje mi się, że zbyt mocno nasyciłeś tą twarz.
Poza tym nad screenami pasuje jeszcze popracować bo nie są dopasowane kolorystycznie, temu z lewej przebija jakiś kolorek, tak samo mógłbyś zrobić z pozostałymi.
I opis wygląda z mini nadal na nieczytelny, może z inną czcionką spróbujesz?

Matush
14.02.2013, 11:12
Może opis zrobić normalnie, a nie wielkimi literami wszystko.

pytlaczek
14.02.2013, 13:11
Mówiłem ci, byś dopasował krew na froncie, ale teraz to przedobrzyłeś ;).
Nie wiem, czy za bardzo wyostrzyłeś ten opis, czy też mieszanie nie te bo nadal jest nieczytelny.

Prometeus74
14.02.2013, 18:58
Dzięki za podpowiedzi :piwo: Sciągnąłem nasycenie z krwawej twarzy, poprawiłem screeny. W opisie zmieniłem czcionkę i wielkość liter. Poprzednia przy zmianie jeszcze bardziej była nieczytelna. Jak teraz ?

18297

18298

18299

GAROT
14.02.2013, 20:38
fajny projekcik jednak wydaje mi się że musisz w nim popracować nad typografią.

Po pierwsze to na froncie Tytuł jest za mały. Powinien być większy bo skoro taka ramka duża jest to ładniej będzie w tedy wyglądało. proponuje popracować nad logiem bo teraz to tylko sam czarny tekst zwykłą czcionka napisałeś i wydaje mi się że to zbyt ubogo wygląda. W chwili gdy to piszę zobaczyłem jak wygląda oryginalny TT i nie sądziłem że też taki prosty :) W takim razie jeśli chcesz zostawić oryginalny to powiększ go i może dodaj takie ociekające plamy jak na oryginalnym plakacie, to zawsze urozmaici tą prostą czcionkę.

Nad TT może daj imiona i nazwiska aktorów.

Opis jest słabo czytelny proponuję coś takiego:

Albo zrób podobna ramkę czerwoną jak w dodatkach i może lekko zmniejsz ten znaczek aby go nie zasłaniać. Zwiększ wielkość liter i zmniejsz odstępy między wierszami bo teraz są za duże!

Jak będzie zbyt ciasno to znajdź krótszy opis.

Ewentualnie widzę tu taka opcję aby nad credits dać pasek screenów do postaci, zapełni się tym miejsce i w tedy krótszy opis, większy i mniejsze odstępy.

Więc tak ja to widzę, mam nadzieję że któryś z pomysłów się przyda :)

Prometeus74
15.02.2013, 14:59
Wprowadziłem kilka zmian. Zwiększyłem TT dodałem efekt ociekania, zwiększyłem czcionkę w opisie i dałem podrapaną ramkę pod opisem. Dzięki za sugestie :piwo: Jak teraz wam się to widzi?

18302

18303

18304

LanPartyX
15.02.2013, 15:23
Zrób coś ze stopami dziewczynki, dodaj jakieś cienie i bardziej to dopasuj do podłoża.

Gdybyś znalazł bardziej dopasowaną czcionkę tytułu do tła, będzie moim zdaniem o wiele ciekawiej (efekt tego rozmazywania bardzo fajny).

Jeśli ta ramka ze specyfikacją ma zostać, zrobiłbym to efektem jak dodatki, bardziej poszarpaną i mniej nasyconą.

Czcionkę opisu również bym zmienił, na jeszcze bardziej wpasowaną w tło, zwiększył ją, a po prostu skrócił opis.

Dopasuj znaczek OM do pozostałej kolorystyki.

Prometeus74
15.02.2013, 20:54
po korektach :) Jeśli chodzi o czcionkę do opisu to sporo czasu zajęło mi dobranie odpowiedniej. Wydaje mi się, że ta najbardziej pasuje. Zmieniłem tytuł na bardziej wtopiony w tło. Ramki specyfikacji poszarpane do klimatu i pod stopy poszedł cień.

18314

18315

18316

Dworek
18.02.2013, 00:41
Kolorystyka loga OM rzeczywiście zbytnio się wyróżnia :-) Jedyna uwaga techniczna jaką mam - może faktycznie lepiej skrócić opis filmu aby czcionka była troszkę większa, tak jak zasugerował LanPartyX?

Uwielbiam czytać tematy w MPP, sporo się można nauczyć o kompozycji okładki. Już pierwsza wersja tej okładeczki na samym początku jest spoko, a tu proszę ile jeszcze szczegółów i szczególików można zmienić na lepsze :-)

Przy okazji - oglądałem film i polecam tym, którzy lubią chować się pod kołdrą ze strachu podczas oglądania filmu ;-)

Prometeus74
19.02.2013, 22:37
naniosłem kolejne poprawki. Skróciłem opis i zwiększyłem czcionkę. Do tematu dorzucam lebelek

18344

18345

18346

18347

Prometeus74
22.02.2013, 20:51
Jeżeli nie ma więcej zastrzeżeń to zamykamy temat i przenoszę prace do galerii