PDA

Zobacz pełną wersję : Ralph Demolka



LanPartyX
19.03.2013, 23:17
18479

18480

18481

Czekam jeszcze tylko na stopkę do podmiany. Może jakieś sugestie w międzyczasie?

elCamillo
20.03.2013, 01:55
W specyfikacji audio, zamiast lektor to dubbing, w creditsach jest "GREEN LANTERN", chyba ogólnie creditsy nie są z tej produkcji, bo to film Disney'a, ale widzę że sam to zauważyłeś:)
Na blu-ray.com piszą że obraz jest w 2.39:1. No i zamień logo Dolby TrueHD, na Dolby Digital, bo z bezstratnego audio jest tylko DTS-HD MA w tym filmie.
Pozdro

Guerero
20.03.2013, 09:10
Bardzo fajny coverek zapodałeś:piwo:
Mógłbyś jeszcze taga na tyle zrobić taką czcionką jak TT, poza tym najbliższy screen do grzbietu ma słabo zrobione przejście, według mnie mógłbyś spróbować z jakimś innym, bardziej kolorystycznie zbliżonym do pozostałych lub dopracować to przejście między screenami.
Również myślę, że to białe tło pod opisem średnio pasuje do tej kolorowej okładki, może delikatnie dodaj jakiś kolorek.
"Fraszynska" jest bez ogonka nad n.
To chyba tyle narazie ode mnie, w każdym razie jest na tak ;)

GAROT
20.03.2013, 11:00
Bardzo fajna okładka! Rewelacyjnie oddaje klimat filmu :) Chmurka pod opis jest genialna, fajnie nawiązuje do starych gier :) Tak samo jak napis "High Score" :). Mnie osobiście podoba się nawet biała ta chmurka, ale może spróbuj delikatny gradient dać aby ostatecznie to wyglądało jak ta mała chmurka na przodzie z napisem "FIX IT FELIX" Bo ona jest jakby troszeczkę ciemniejsza i w tedy będą wyglądać podobnie.

Poza tym to ja proponuję jeszcze zwiększyć rozmiar czcionki przy nazwiskach aktorów na przodzie i ustawienie ich jednak na .środku. Myślę że fajnie by wyglądało jakby byli kształtem napisu i kolorem podobnym do czerwonego cytatu lub napisu :HIGH SCORE".

Poza tym jeszcze jeden mały szczegół:

na przodzie pod stopami Ralpha zmniejsz troszkę ten cień, i dodaj taki sam tej dziewczynce obok i będzie wszystko super :)

Świetna okładka! :piwo:

pytlaczek
20.03.2013, 16:38
Na tyle poukładaj ładnie wszystkie loga oraz legals, zdejmij z nich cienie.

Jeśli poprawisz wszystko tak jak koledzy proponują, to będzie naprawdę bombowa okładka ;).

LanPartyX
21.03.2013, 00:14
18489

18490

18491

Stopka zmieniona.
Specyfikacja itp poprawiona.
Zmieniona czcionka tagów i aktorów (akurat ta Jolanta Fraszyńska ma "ń" w nazwisku ^^).
W miejsce screenów wstawiony motyw gry (lepiej pasuje do napisu HIGH SCORE).
Chmurka pod opisem dopasowana pod resztę okładki (czy może jednak biała?).
Zmieniony kolor grzbietu dla lepszego kontrastu z tytułem.
Poprawione cienie i postacie.
Dodany fioletowy stwór i wisienki.

Guerero
21.03.2013, 09:00
Zmieniona czcionka tagów i aktorów (akurat ta Jolanta Fraszyńska ma "ń" w nazwisku ^^)
Ja wiem, dlatego napisałem, że jest bez ogonka nad "n", zapomniałem tylko widocznie dodać, że u ciebie na okładce:-p
Podoba mi się ta wersja, zwłaszcza screeny, takie smaczki na coverkach to miód i malinka:ok:
Jedynie kolor chmurki bym zmienił na taki szary jak ten co masz na froncie, sorry, że tak ci z nim mieszam:D
Good job :piwo:

elCamillo
21.03.2013, 10:49
Hmm. Teraz okładeczka super... ale brakuje mi jednej z głównych postaci: Sergeant Calhoun (Sierżant Rurecka) ze swoim gnatem, bo Felix taki osamotniony jest;) Nie uważacie?
Poza tym ekstra.

GAROT
21.03.2013, 12:03
Też uważam że chmurka powinna mieć delikatny szary bo teraz straciła na kontraście i czytelności na tym kolorze. Ja osobiście bym ponadto zostawił grzbiet taki jak poprzednio żeby kolorystycznie współgrało i tworzyło całość. Bo teraz ten niebieski odcina przód od tyłu okładki.

LanPartyX
21.03.2013, 16:41
Sergeant Calhoun niestety się nie załapie.
Poprawiony grzbiet i ramka.

18492

Guerero
21.03.2013, 18:51
Mi pasi, good work:piwo:

LanPartyX
23.03.2013, 07:16
Projekt Zakończony.