PDA

Zobacz pełną wersję : Łowca Trolli



subwoofer
12.04.2013, 11:47
Łowca Trolli
Trolljegeren (2010)


projekt okładki: subwoofer
opakowanie: NexPak 14mm

piobaks R.I.P.
13.04.2013, 13:15
Nie obraź się na mnie, bo zawsze sobie ceniłem twoje prace, ale ta nie dorasta im do pięt i jak dla mnie jest to pomyłka w twoim wykonaniu. :aggressive:

Wydaje mi się, że zrobiłeś ją z musu na jakieś wymuszone zamówienie. Ta kinematografia u nas nie ma jakiegokolwiek zainteresowania, ale może się mylę. :-p

Sam oceń ile komentów. Kolega scooter, który zawsze ocenia twoje prace tym razem nie odezwał się słowem. :punish2:

Sorry, ale co ja mogę innego napisać ?

Czekam na megamocnych, ale oczywiście inne twoje twory też będą mile widziane. :good:

subwoofer
13.04.2013, 20:54
Nie obraziłem się >:) nie podoba się trudno film widziałem i mi nawet się spodobał :redface: okładka jest jaka jest może komus się przyda będzie kilka tytułów jeszcze w tym stylu zrobione. Była w projektach trzeba się było wypowiedzieć! Twardziele będą tylko muszę trochę czasu mieć żeby materiały przygotować do nich.

scooter29
13.04.2013, 21:53
Skoro zostałem wywołany do tablicy to coś napiszę :D

piobaks po pierwsze nigdy nie napisałem i nie napiszę, że mi się jakaś okładka nie podoba bo uważam to za bezcelowe. O gustach się nie dyskutuje, a ja mam guścik dość oryginalny. Wiem to bo co miesiąc jest głosowanie na okładkę miesiąca i jak do tej pory chyba tylko trzy razy wygrał cover na który głosowałem, mało tego czasem zanim zagłosuję zastanawiam się nad dwoma czy trzema, a i tak żadna z nich nie wygrywa.
Po drugie ja nie oceniam prac suba czy kogokolwiek innego. Jak mi się okładka podoba to o tym piszę i tyle. Ocenę wystawiam w galerii klikając na odpowiednią ilość gwiazdek. Akurat subwoofer wstawia najwięcej to i komentarzy moich ma najwięcej, a do tego nie ukrywam, że podoba mi się jego styl.
Po trzecie sub wcześniej założył temat o tu (http://www.okladko-maniacy.pl/showthread.php?t=5430&p=16032#post16032) z jasnym pytaniem. Jak poczytasz komentarze to zrozumiesz, że innym okładka się podoba.

Nie chce teraz wywoływać zbędnej dyskusji, to tylko takie moje spostrzeżenia którymi się podzieliłem. Lepiej browara się napijmy za wspaniałe covery :D
:piwo::piwo::piwo:

piobaks R.I.P.
14.04.2013, 12:31
Popieram w całej rozciągłości. :piwo:

Matush
14.04.2013, 17:15
Nie obraź się na mnie, bo zawsze sobie ceniłem twoje prace, ale ta nie dorasta im do pięt i jak dla mnie jest to pomyłka w twoim wykonaniu.

Fakt nie ma co się obrażać, jedynie pomijać niektóre Twoje wypociny.



Wydaje mi się, że zrobiłeś ją z musu na jakieś wymuszone zamówienie.


Mam pytanko jest ktoś chętny na takie okładki w takim szablonie (zrobiłem tak dla siebie kiedyś taką tematykę

Sub nie możesz się zmuszać i robić dla siebie... zapamiętaj ;)



Sam oceń ile komentów. Kolega scooter, który zawsze ocenia twoje prace tym razem nie odezwał się słowem.

Czasami lepiej kliknąć podziękuj i ocenić pracę w galerii niż pisać jakieś głupoty.




Sorry, ale co ja mogę innego napisać ?

Sygnaturka NoguS'a chyba wszystko wyjaśnia :

"Czasem lepiej milczeć sprawiając wrażenie głupka, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości".

Pozdrawiam
M

GAROT
14.04.2013, 18:54
Według mnie okładka jest w porządku i fajnie że pojawiają się prace o takich niszowych dla nas filmów, na pewno komuś się przyda. Fakt że okładka może nie ma jakiś super detali ale jest całkiem poprawna i nie ma błędów. Ponadto domyślam się że do takich filmów może nie być dużo materiałów.

Piobaks następnym razem to pisz w projektach co należy zmienić a nie po skończonej pracy negatywnie ja oceniasz. Mogłeś się wypowiedzieć i miałbyś wpływ na jej ostateczny kształt. Oczywiście ja rozumiem że okładka może się tobie nie podobać, masz do tego prawo tak jak każdy inny, ale własnie skoro była w dziale PWT to tam należało napisać co tobie nie pasuje :)

Browar dla wszystkich na rozluźnienie! :D :piwo: