PDA

Zobacz pełną wersję : Deja Vu



pytlaczek
04.05.2013, 23:27
Deja Vu
Deja Vu (rok prod. 2006)
projekt okładki: pytlaczek
opakowanie: Viva Elite 12,5mm


18671

scooter29
04.05.2013, 23:32
No pytlaczek to lubi czymś zaskoczyć :D Rozpływam się w zachwytach, szczególnie nad frontem :good:
Super cover :piwo:

Prometeus74
04.05.2013, 23:32
Czekałem na cover do tego filmu. Zajebisty film i okładeczka. Dzięki :piwo:

griszka
05.05.2013, 07:40
Okładeczka Pierwsza Klasa Full Wypas Gradki :piwo:

Guerero
05.05.2013, 09:02
Film świetny więc i coverek musiał być świetny, podziękował Marecki bo kawał zajebistej roboty dokonałeś:piwo:

GAROT
05.05.2013, 10:18
Fajny coverek, dobra robota :)

piobaks R.I.P.
05.05.2013, 11:02
Ciekawy kawał dobrej roboty. Zastanawia mnie jak zostanie oceniony na okładeczkę maja, bo jak na razie to same zachwyty. Jak mawiają bracia Moskale "Pażyjom, a uwidim".

Duże brawa Marku. :clapping:

subwoofer
05.05.2013, 14:41
Fajny nawet powiem bardzo fajny :D

Matush
05.05.2013, 15:01
Dobra robota, może kiedyś jeszcze wersja w brązie ;) .
Teraz jak tak patrze na tył to się zastanawiam czy 1-Disc jest potrzebny w tej ramce. Czy nie lepiej usunąć ten wpis

myszmis
05.05.2013, 15:16
Jak zwykle Mistrzu nic dodać nic ująć. Film w końcu doczekał się porządnej oprawy graficznej. Jesteś Mistrzu niczym kaczuszka na wodzie, niby nic nie robi a pod spodem nóżki pracują i tak ty zaskakujesz nas swoimi pracami, spokój spokój a potem bach i okładeczką w twarz. Świetna praca Master. :piwo::piwo::piwo:

piobaks R.I.P.
06.05.2013, 17:27
Nie wiem Marku, czy się ze mną zgodzisz, ale okładeczki BD to jedna wielka kiepścina. Piszę to z powodu, że ty i nie tylko ty, możesz wykazać się jedynie na froncie. Tyły BD wołają o pomstę do nieba, bo zachowując wszystkie zasady ich tworzenia jest to jedynie jedna wielka literówka, na którą nic nie można wymyślić. Sam pisałeś, że cholera cię brała jak miałeś zmajstrować tył w speedzie. Kiedyś DVD posiadało przód i tył pięknie skomponowany, a obecnie to jednie wielka lipa. Przepraszam za maleńką krytykę. Zawsze cię Marku szanowałem i będę szanował.:piwo::agree::laugh1:

Guerero
06.05.2013, 17:51
Czasy się zmieniają i myślę, że na lepsze bo z każdą wykonaną okładką poziom zdolności danego customera się zwiększa. Jedynym mankamentem może być ilość przybywających okładek ale OM zawsze z tego co pamiętam stawiało na jakość nie na ilość więc wiadomo, że nie będzie tu przybywało w ilości hurtowej okładek. Poza tym z tego co widzę okładki posiadają tył i front, zarówno wersje dvd i blu-ray. A to jak są skomponowane zależy tylko od autora coveru i od dostępnych materiałów.
Sorry za offtop.

pytlaczek
06.05.2013, 19:46
To ja ci Pietrek napiszę w ten sposób. Ja się krytyki nie lękam, nawet tej dużej. dlatego nie masz za co mnie przepraszać. To wolny kraj, a posty piszemy po to by wyrazić swoją opinię (oprócz tych co nie mają żadnego zdania, więc nic nie piszą). To właśnie konstruktywna krytyka zapada najbardziej w pamięć i dlatego łatwiej jest się samodoskonalić w tym co się robi oraz nie powielać błędów.
Domyślam się, co miałeś na myśli pisząc powyższy post, ale jak to guerero ładnie napisał, świat idzie do przodu i obecnie najlepszym formatem dla domowego kina jest Blu-ray czy tego chcesz, czy nie. I jeżeli mam już zrobioną jakąś okładkę, to wybacz, ale naprawdę szkoda mi kolejnych paru dni by przerabiać ją na DVD. A wiąże się to z robieniem połowy rzeczy praktycznie od nowa, bo to nie są plakaty, które można powiększać do woli i układ się nie zmieni. Już wolę realizować nowy projekt, tym bardziej, że jak sam widzisz zostało nas dosłownie parę osób parających się tym hobby a nowych ludzi oraz ich prac praktycznie brak.

Dodam jeszcze w kwestii wyjaśnienia, że wymiary okładki BD są o wiele bardziej wdzięczne to układania grafiki niż DVD. Poza tym tył okładki służy z założenia celom głównie informacyjnym i to, że dodajemy tam grafikę, ma na celu uatrakcyjnienie jej do granic możliwości by zachęcała do obejrzenia danego filmu, koncertu, itp.

Znam Cię nie od dziś i także szanuję, ale tego co piszesz nijak zrozumieć nie mogę...

:piwo:

Prometeus74
06.05.2013, 20:52
Ja powiem tak, jeżeli chce się ładnie zagospodarować tył grafiką to czy to bedzie blu-ray czy dvd wszystko idzie zrobić ;)

Matush
06.05.2013, 21:08
Tu nie chodzi piobaksowi o to, że jest coś nie tak z grafiką, chodzi mu o to, że to nie jest okładka do dvd. Gdybyś wstawił ta samą okładkę w wersji dvd a nie blu-ray to piobaks byłby wniebowzięty.

pytlaczek
06.05.2013, 22:19
A tak wracając do tematu, uwzględniłem prośbę Matusha i zmieniłem z tyłu napis 1-Disc na zdjęcie. Plik na serwerze oraz mini w temacie podmienione.

Dworek
07.05.2013, 10:10
Tu nie chodzi piobaksowi o to, że jest coś nie tak z grafiką, chodzi mu o to, że to nie jest okładka do dvd. Gdybyś wstawił ta samą okładkę w wersji dvd a nie blu-ray to piobaks byłby wniebowzięty.

Haha, takie odniosłem wrażenie również ;-) Wgapiam się w ta okładkę i na prawdę nie widzę nic z nią złego. Zdejmując z miniaturki niebieską obwolutę plastikowego pudełka bluray tak na prawdę niczym nie różni się od DVD poza mniejsza ilością miejsca. Wystarczy pozerkać na dwie wersje tej samej okładki - DVD i BD których sporo na OM - zrobione identycznie, jedynie BD pomniejszona, układ troszkę bardziej ściśnięty. I tyle różnic, projekt taki sam, odbiór okładek identyczny.
Dziękuje za uwagę :-)

subwoofer
07.05.2013, 16:10
Ja w trące dwa słowa też lubie jak chłopaki robią coś do dvd ale niestety albo stety trzeba pomału się przestawiać na lepszy format bo to tak jak bys porównał vhs do dvd różnica jest kolosalna i zgadzam się z Pytlaczkiem jakoś w formacie BD okładka ładniej się przezentuje i lepiej się ją wykonuję. Ja się staram robić do 2 formatów ale jeżeli jest strasznie dużo warstw to naprawdę jest to strasznie pracochłonne zajęcie.