PDA

Zobacz pełną wersję : Bogowie Ulicy



adgjm
19.06.2013, 14:40
Zrobię okładkę do tego filmu.Proszę o opinie
18878

LanPartyX
19.06.2013, 16:00
W tle coś zrób, nie wiem czy wybuchy to za dużo jak dla tego filmu bo nie widziałem, ale coś na pewno by się za tymi postaciami przydało.
Nazwiska na pewno mniejszą czcionką i nie taką grubą. Tag również trochę bym zmniejszył i zrobił trochę większe odstępy pomiędzy literami.
Na grzbiecie logo bluray z reguły daje się u dołu.
Czekamy na świetny tył :)

GAROT
19.06.2013, 16:17
Fajnie się zapowiada ta okładka :)

LanPartyX dobrze tobie podpowiada. Zamień loga na grzbiecie, możesz na górze pod logiem dać np zdjęcie jakieś postaci w ramce tak jak to robi sporo użytkowników. Lecz nie jest to obowiązkowe, po prostu masz tam w tym miejscu tylko chmury więc jak ktos chce może takie miejsce zapełnić. Nazwy aktorów, faktycznie mniejsze by ładniej wyglądały i może ze 3 nazwiska daj to się ładnie zapełni ten obszar.

Jeśli chodzi o tło za postaciami to ja nie znam też filmu ale jeśli będzie to zgodne z konwencją to mam takie pomysły:

- może unoszący się dym po jakimś wybuchu?
- albo jakiś helikopter przelatujący jeśli takie w filmie występują
- ewentualnie po lewo na dachu można by umieścić kogoś z karabinem i strzelającego na wprost lub w helikopter :)
- możesz też dodać jakieś większe budowle, może jest jakiś charakterystyczny dla tego filmu lub w tym mieście gdzie dzieje się akcja

To takie moje sugestie, może się przydadzą :)

adgjm
19.06.2013, 19:23
Dziękuję za sugestie.Jak już założyłem temat to sobie pomyślałem o helikopterze więc na pewno będzie.Wybuchy raczej nie bo takowych w filmie nie było.

adgjm
20.06.2013, 23:55
Powiem szczerze że tak mi się podoba

18881

18882

18883

pytlaczek
21.06.2013, 00:10
Gdybyś jeszcze się pokusił o wrażenie lotu dla tego śmigłowca, to byłoby naprawdę fajnie ;). Kopiujesz sobie taką łopatę wirnika, dajesz pod spód i robisz poruszenie a nadmiar ukrywasz pod maską. A potem kolejne dwie tak samo. Podobnie możesz zrobić z całym śmigłowcem, ukrywając oczywiście to co z przodu. Wszystko z umiarem oczywiście. Stopka trochę zbyt długa moim zdaniem.

A tak, no cóż... fajnie jest :D

GAROT
21.06.2013, 10:42
Bardzo fajna okładka, ale ta stopka to za duża!! Jedna z największych jakie chyba widziałem. Tak jakbyś na siłę chciał zapchać to miejsce.
Mógłbyś ją zrobić krótszą, obniżyć i zrobić coś pod screenami np. Dodatki Specjalne jeśli takie są, oprawione w jakąś ramkę albo dodatkową taśmę policyjną czy coś innego.

adgjm
21.06.2013, 15:15
Może być coś takiego?

18884

GAROT
21.06.2013, 16:25
Proponuje pozbyć się tych bocznych żółtych pasków, według mnie będzie lepiej. Teraz z mniejszym creditsem lepiej wygląda :)

pytlaczek
21.06.2013, 16:28
Jest lepiej. Nie dobrze natomiast, że dublujesz postacie, bo to zawsze kiepsko wygląda. Jeżeli już muszą tam być, daj w tych narożnikach jakieś inne zdjęcia.

adgjm
22.06.2013, 23:34
Tak będzie się prezentować gotowa okładka

18887

Trochę mi się namieszało w postach.Proszę o usunięcie

kożuch
23.06.2013, 09:31
Z tyłu przy helikopterze powinno być chyba "żaden", a nie żadny