PDA

Zobacz pełną wersję : Piraci z Karaibów: Na Nieznanych Wodach



meaner
15.09.2013, 15:36
Witam, tak sobie zacząłem skrobać okładkę do Piratów z Karaibów: Na Nieznanych Wodach i tak mi to wyszło:

1909919100
19101

Mam Prośbę do Was, co byście dali na tył zamiast tego akwarium i obu szabl? Na samym początku miałem pomysł aby dać akwarium w kórym była syrena z filmu ale poszedłem w takim kierunku

GAROT
15.09.2013, 22:53
Ja na razie napiszę tobie technicznie co możesz poprawić bo nie mam pomysłu na akwarium, poza tym nie widziałem jeszcze tej części filmu :D

A więc tak:

- w opisie proponuję zmniejszyć pierwsze Duże litery na początku zdań gdyż nachodzą na wiersze. Przydało by się 2 i 4 linijkę bardziej dociągnąć do prawej krawędzi aby cały tekst był ładnie wyjustowany w tym obszarze.
- statek trochę słabo wtopiony, może jakbyś bardziej kolorystycznie do tła zabarwił, albo lepiej obrobił brzegi to by lepiej się komponował.
- syrenki na tyle potrzebują więcej kontrastu i nasycenia aby wyglądały tak jak postacie na froncie okładki.

na razie to tyle :)

PS. Planujesz poprzednie części też?

pytlaczek
15.09.2013, 23:41
No to teraz ja może wtrącę trzy grosze....

Do tego filmu jest naprawdę dużo fajnej grafiki. Osobiście na front dałbym inne zdjęcie, gdzie będzie widać więcej postaci np. to
http://st.gdefon.com/wallpapers_original/wallpapers/323986_piraty_karibskogo_morya_na_strannyx_beregax _5000x2433_%28www.GdeFon.ru%29.jpg
a wtedy możesz ładnie TT i inne napisy wkomponować w tło. Możesz też dać ten papirus i zastęplować angielski tytuł:
http://fc01.deviantart.net/fs70/f/2012/011/9/4/pirates_of_the_caribbean_4_skull_by_edentron-d4m0tdu.png
lub co wg mnie daje lepszy efekt niekiedy narzędzie zaznaczanie/wypełnij/uwzględnienie zawartości.

A co do tyłu, to wydaje mi się, że syreny nie powinny tak wisieć w powietrzu. Piasek piaskiem, ale one na kamieniach siedzieć powinny tym bardziej jak takie fajne czachy obok nich leżą :D.
Zmniejsz te zdjęcie trochę, wtedy te ładne statki obok syren będzie widać (a ten brzydki wywal). Jak ci u góry zabraknie tła to dostępluj. Zamiast akwarium i tego gościa łysego dałbym np. tego:
http://0.tqn.com/d/movies/1/0/I/t/W/pirates-stranger-tides-ian-mcshane-photo.jpg
wtedy na rapierze mógłbyś powiesić jakiś papirus i tam napisać dodatki. W sumie można dodać jeszcze jedną linę jako ramkę i tam je wypisać. Jak wolisz.

Naprawdę do tej pozycji jest dużo materiałów i można coś fajnego wykombinować ;).
Powodzenia :D

meaner
16.09.2013, 15:52
Front chciałbym zostawić taki jaki jest. Co do tyłu to zrobiłem teraz tak:

19102
19103
19104

meaner
20.09.2013, 23:26
Poprawiłem detale i dodałem trochę elementów. Jeśli jest ok, to myślę, że okładka skończona. :D

19124
19122
19123

GAROT
20.09.2013, 23:43
czemu nie zrobiłeś wystającej szabli z papirusa? Fajnie by wyglądało jakby ten papier był tak nabity na szable :)
Ponadto ten pirat z szablą to może twarz byś mu zrobił bardziej żółta aby pasowała do reszty, bo teraz jakiś czerwony jest jakby ze złości :D

TT z tym wyciętym napisem fajnie wygląda :) Próbowałeś dać takie na grzbiet? Może ładniej by wyglądało. Trochę pusto tam masz, może jakieś zdjęcie w ramce?

meaner
21.09.2013, 16:39
Dzięki, poprawione

Na początku miałem zrobić wystającą szablę z papirusa ale była zabardzo rozmyta i brzydko wyglądała. Ale poprawiłem ją trochę i teraz tak wygląda.
Zrobiłem też dwie wersje TT ponieważ ten co był na froncie, na grzbiecie już miał za mały tytuł (Na Nieznanych Wodach).

1912619125
19127
1912819129

GAROT
21.09.2013, 17:33
Mi się podoba ta 1 wersja :) Fajnie teraz to wygląda.

pytlaczek
21.09.2013, 17:55
Tak, zdecydowanie pierwsza wersja podtytułu. I wiesz, chyba w ramce na grzbiecie mimo wszystko dałbym Deppa... Ale to moje osobiste zdanie;).

PS: Ciekawe, co inni o tym sądzą?

scooter29
21.09.2013, 19:13
Pierwsza lepsza.
Ja też sądzę, ze Depp był by lepszy na grzbiecie i do tego minimalnie bym dał niżej tą ramkę. Ewentualnie TT dał wyżej, a ramkę na dole.
Ogólnie bardzo fajna okładka :thu_ok:

meaner
21.09.2013, 19:35
Cieszę, że okładeczka się podoba :D
W okładce poprawię jeszcze tego Deppa na grzbiecie.

Nie będę wysyłał ponownie tutaj fotek tylko gotową okładkę wgram do galerii.

GAROT
22.09.2013, 12:34
ok w takim razie temat zamykam i przenosimy do zakończonych :)